freelance iş ilanları

Adsense Geliri Günlük 50--100 TL arasında site almak istiyorum

29 Mesajlar 7.073 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Xin Xin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Piyasayı bilmem Ama, Ben günlük 50-70 kazandıran bir siteyi 20 Binden aşağı satmam. Netice itibariyle, Bir süreklilik söz konusu. Maaşa bağlanmış gibi olursunuz.

Haklısınız hocam :D Saçma olur açıkcası aylık maaş alır gibi alıyorsunuz bir tek SSK eksik :D

wmaraci
reklam

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Piyasayı bilmem Ama, Ben günlük 50-70 kazandıran bir siteyi 20 Binden aşağı satmam. Netice itibariyle, Bir süreklilik söz konusu. Maaşa bağlanmış gibi olursunuz.

İnternette hiçbir zaman sürekli bir kazanç söz konusu değildir.Herhangi bir arama motoru sisteminin değişmesiyle tepe taklak bile olabilirsiniz :)

uzayperformans.com

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Ben günlük Geliri 10 ile 30 tl arasında değişen Hafta sonları ise 50 TL'yi bulan sitemi Çok yakın arkadaşıma 1.000 TL'ye sattım. Siz de 2.000 ile 4.000 TL aralığı fiyatı gözden çıkarın. :)

Hocam siz satmışsınız benim içim acıyor:( Beleş vermişsiniz. Sizin verdiğiniz site en az 4000 TL ederdi.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

terzi312 adlı üyeden alıntı

İnternette hiçbir zaman sürekli bir kazanç söz konusu değildir.Herhangi bir arama motoru sisteminin değişmesiyle tepe taklak bile olabilirsiniz :)

Bende Bunu anlatmak istiyorum. Ya kendimi ifade edemiyorum yada anlam veremiyorlar. :)

Almina adlı üyeden alıntı

Bu şekilde resimle anlatsanız zaten uzamazdı ki normal fiyatına satmışsınız zaten siteyi. Resme bakınca, günlük 21$'ın bir kere kazanıldığını görüyorum. 5$ da var. Sizin işte alan memnun satan memnun olmuş, gerisi boş, ben sadece kendi düşüncelerimi yazdım zaten.

Ama halen Vicdanım rahat değil.. Çok söyledim diye ama bir konu açmıştım değerlendirmeler 1.200 ile 2.000 TL arası idi.

salaranprensi adlı üyeden alıntı

Hocam siz satmışsınız benim içim acıyor:( Beleş vermişsiniz. Sizin verdiğiniz site en az 4000 TL ederdi.

Yapmayın hocam bakın kaç defa söyledim Yarını belli olmayan bir site ben karımı yeterince yaptım ama halen de vicdanen rahat değilim diyorum ki siteyi sattığım arkadaşıma hemen hemen haftada 2 3 defa sorarım ne kadar kazandın, ne kadar hit oldu. Vermiş olduğum pişmanlıktan değil kesinlikle. Almış olduğum ücreti çıkarması ve bana o paranın helal olması benim için önemli :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
SSK'yı da kendimiz Yaparız Ya :D

terzi312 adlı üyeden alıntı

Xin adlı üyeden alıntı

Haklısınız hocam :D Saçma olur açıkcası aylık maaş alır gibi alıyorsunuz bir tek SSK eksik :D

Hiç bir yerde Süreklilik Söz konusu değildir Ona bakarsanız. Bu gün devlet memurlarının bile sürekliliği söz konusu değil. Kurumlar özelleştiriliyor Farklı şehirlere Zorunlu tayin seçenekleri Konuluyor.

Ama elinizde aylık 1.200 Lira kazandıran bir site varsa, ben 15 Bin vermeye Hazırım

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

ticaretsicili ticaretsicili Tüm Sitelerim Satılıktır Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek internet
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 16 / 1
  • Ticaret 6, (%100)
Eğer Gelirli Site almak istiyorsanız şayet, Size yardımcı olabilirim. Hemde çok ucuz :) Geleceği olan ve gelecek de sizlere iyi kazançlar elde edecek olan tüm sitelerim satılıktır. Buyrun Buradan Bakabilirsiniz.

Tüm Sitelerim Satılıktır

secret1071 secret1071 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ?
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 50 / 58
  • Ticaret 43, (%100)
Bir sitenin fiyatı uzun vadeli kazancına bağlıdır. Günlük 100 Tl kazanmasından ziyade bu kazancı en az 5 yıl düzenli olarak kazanmış mı? bu önemlidir. Ayrıca kimse size al parayı git demez. En az 1-2 yıl mevcut gelirleri koruması anlaşması gibi vb şartlar getirilir. İyi gelirli siteleri satın alan yabancı şirketler var. Biraz araştırırsanız daha gerçekçi olur.

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

salaranprensi adlı üyeden alıntı

Siteyi ben aldım :) Saolsun serkan çok sevdiğim bir arkadaş. Site kazanç olarak bu ay ortalama 500TL gibi bir para bırakacak gibi duruyor. Yani 2 aylık kazancına aldım siteyi Amma...

Aldığım site tamamen şans ve bir nevi kumardır. Yarın sektör bitebilir garantisi yok. Ve ben düzenli içerik girmezsem bu kazanç tabikide düşer. Ama şuan sorun yok güzel kazanıyor

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)

Veysel adlı üyeden alıntı

Siteyi ben aldım :) Saolsun serkan çok sevdiğim bir arkadaş. Site kazanç olarak bu ay ortalama 500TL gibi bir para bırakacak gibi duruyor. Yani 2 aylık kazancına aldım siteyi Amma...

Aldığım site tamamen şans ve bir nevi kumardır. Yarın sektör bitebilir garantisi yok. Ve ben düzenli içerik girmezsem bu kazanç tabikide düşer. Ama şuan sorun yok güzel kazanıyor

Hayrını görürsünüz inşallah hocam.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al