NS Kodları Çalışmıyorken 5 Liradan Domain Regleyenlerden Domain Almayın!

22 Mesajlar 3.229 Okunma
smmexpress

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

NS bunada izin verir çünkü kalitesizliği ortada , 0.50 den domain regleten bir firma herşeye izin verir ve her zaman potansiyel tehlikedir zaten sorun kodun çalışması veya çalışmaması değil. Siz 0.50 dolardan domain reglerken bu firma çok mu güvenilirdi bu ücrete ? bence o zaman da değildi.

Sadece demek istediğim uyarı güzel ama itham edilmemeli. Örnek olarak ben bilemem siz domain mi satarsanız o kişilerle aynı dönemde domain mi sattınız sonra kod patladı siz satamıyorsunuz ve o kişiler şuan regliyor insanın aklına farklı durumlar gelir.

syg

Aynı şekilde ben de satış yapabilirim. Zaten nasıl alınacağını anlatan rehber hazırlayan benim, konuyu açarken uyardım bu yöntemle alım satım yapmayın daha önce NS'de whois bilgilerinin yanlış olması gerekçesiyle bile domain silindi. NS öyle güvenilmez bir firma değildir. Türkiye'deki büyük firmaların çoğunun alan adı NS'de barınır. Sırf .50 cent'ten satıyor güvenilmez bu firma diye olaya girmek son derece yanlış bir düşünce şekli. Aksine NS gerek kredi kartı konusunda gerekse bilgilerin doğruluğuna son derece dikkat eden bir firmadır.

wmaraci
reklam

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Aynı şekilde ben de satış yapabilirim. Zaten nasıl alınacağını anlatan rehber hazırlayan benim, konuyu açarken uyardım bu yöntemle alım satım yapmayın daha önce NS'de whois bilgilerinin yanlış olması gerekçesiyle bile domain silindi. NS öyle güvenilmez bir firma değildir. Türkiye'deki büyük firmaların çoğunun alan adı NS'de barınır. Sırf .50 cent'ten satıyor güvenilmez bu firma diye olaya girmek son derece yanlış bir düşünce şekli. Aksine NS gerek kredi kartı konusunda gerekse bilgilerin doğruluğuna son derece dikkat eden bir firmadır.

Ne kadar güzel özetlemişsiniz madem kredi kartı bilgilerinin doğruluğunda son derece dikkatli firma en yukarda konuyu açtığınızda söylediklerinizde sahte cc ler de gerçek dışıdır. söylediğime geliyorsunuz 3-5 TL ye domain regleten kişilere değil söyleminiz ve eleştiriniz aynı zamanda uyarı ve ikazınız sistem üzerine olursa daha doğru olur ;)

pisst0n pisst0n Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 12 / 3
  • Ticaret 15, (%80)
Sahte kredi kartı ile alıyorlar.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Ne kadar güzel özetlemişsiniz madem kredi kartı bilgilerinin doğruluğunda son derece dikkatli firma en yukarda konuyu açtığınızda söylediklerinizde sahte cc ler de gerçek dışıdır. söylediğime geliyorsunuz 3-5 TL ye domain regleten kişilere değil söyleminiz ve eleştiriniz aynı zamanda uyarı ve ikazınız sistem üzerine olursa daha doğru olur ;)

Anlayamadınız sanırım. Sahte CC diye bir olay yok öncelikle çalıntı kart var. Ben sahte CC dediysem hatalı kullanmışımdır. Çalıntı kartlarla alınan domainleri NS 2 gün içinde tespit edip alan adını siler ve üyeliği kapatır.

wmaraci
wmaraci

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Anlayamadınız sanırım. Sahte CC diye bir olay yok öncelikle çalıntı kart var. Ben sahte CC dediysem hatalı kullanmışımdır. Çalıntı kartlarla alınan domainleri NS 2 gün içinde tespit edip alan adını siler ve üyeliği kapatır.

Anlıyorum fakat bu başlık yanlış benim görüşüme göre " NS Kodları Çalışmıyorken 5 Liradan Domain Regleyenlerden Domain Almayın! " şuana kadar zarar gören olmamış şayet olsa bile 1 kişi için bu işi yapan 10 larca kişi cezalandırılamaz biraz avukatlık yapıyor gibi görünebilirim , bu işlerin ticaretinide yapmadım hayatımda alım satım olarak ama özellikle altını çiziyorum itham etmeyin.

Benim param çok , popülerlik için 10 tl lik domaini 5 tl ye satıyorum varsayın ve amacım reklam tanınmak sponsorluk vs vs vs.. ee ben 5 tl den domain regliyorum diye illaki sahte cc kullanan birisi kategorisinde olmak zorundamıyım ? anlatmak istediğimi anlayan bir çok arkadaş olmuştur.

Ben uyarınız için tekrar teşekkür ederim , fakat suçladığınız kitle şuan benim gözümde suçsuz çünkü şu ana kadar önümüze gelen bir olumsuz örneği olmadı.

Adalet karşısında suçu kanıtlanamayan herkes suçsuzdur diyorum ve kolay gelsin dileklerimi sunuyorum.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Anlıyorum fakat bu başlık yanlış benim görüşüme göre " NS Kodları Çalışmıyorken 5 Liradan Domain Regleyenlerden Domain Almayın! " şuana kadar zarar gören olmamış şayet olsa bile 1 kişi için bu işi yapan 10 larca kişi cezalandırılamaz biraz avukatlık yapıyor gibi görünebilirim , bu işlerin ticaretinide yapmadım hayatımda alım satım olarak ama özellikle altını çiziyorum itham etmeyin.

Benim param çok , popülerlik için 10 tl lik domaini 5 tl ye satıyorum varsayın ve amacım reklam tanınmak sponsorluk vs vs vs.. ee ben 5 tl den domain regliyorum diye illaki sahte cc kullanan birisi kategorisinde olmak zorundamıyım ? anlatmak istediğimi anlayan bir çok arkadaş olmuştur.

Ben uyarınız için tekrar teşekkür ederim , fakat suçladığınız kitle şuan benim gözümde suçsuz çünkü şu ana kadar önümüze gelen bir olumsuz örneği olmadı.

Adalet karşısında suçu kanıtlanamayan herkes suçsuzdur diyorum ve kolay gelsin dileklerimi sunuyorum.

Ben daha önce NS'nin domainleri ne kadar kolay sildiğini görmüş biri olarak bu uyarıyı yapmayı uygun gördüm. Forumda çalıntı kartla alım yapanı da çok gördüm. Kimse mağdur olmadan böyle olaylara müdahale etmek en iyisidir.
pisst0n

kişi bu mesajı beğendi.

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Şu 1and1'den nasıl domain alınıyor? Konu varmı bu konu hakkında resimli anlatım olarak?

Yeter Baskan Yeter Baskan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Yılolmuş 2014 (nerdeyse 2015 :D ) hala ns kullanan var. allahım yarabbim yaaa

Godaddy ne güne duruyor. alın şu kodla 1dolara domain alın. hemde güvenli. ns yede bin basar yani. bi sorun çıkarsada türkçe derdinizi anlatabilirsiniz

indirim kodu cjc1comuk

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Altunel Seo adlı üyeden alıntı

Şu 1and1'den nasıl domain alınıyor? Konu varmı bu konu hakkında resimli anlatım olarak?

Tek domain alacaksanız 0.99 $ a goddady den alın domaini daha sağlam ve güvenilir.
GoDady 0.99$ promosyon kodu: cjc1comuk
GoDady 1.50$ Hosting kodu: HOSTCHH (Ek yanında domain hakkı veriyordu sanırım hediye olarak bir deneyin arkadaslarm)
GoDady 1.95$ Promosyon kodu: 199octfbb
GoDady 0.99$ Promosyon kodu: DB99CENTS
GoDady 0.99$ Promosyon kodu: GOFD711A
GoDady 0.99$ Wordpress hosting promosyon kodu: press5 - nuts12
GoDady 1.99$ transfer promosyon kodu: mma199 (sadece .com için geçerlidir)
GoDady 1.99$ Promosyon kodu: 199MOXIE (Paypal kabul ediyor)
GoDady 0.99$ Promosyon kodu: GOFD4004HE
GoDady %40 indirimli Domain yenileme kodu: WOWcjc295d

Buldukça daha eklenecektir 0.99$ kodlar tek kullanımlıktır fakat ayrı ayrı kodlar girerek tek hesapta biriktirebilirsiniz. 0.99 centlik kodlar bulundukça eklenecektir.

Alıntıdır.

Yeter Baskan adlı üyeden alıntı

Yılolmuş 2014 (nerdeyse 2015 :D ) hala ns kullanan var. allahım yarabbim yaaa

Godaddy ne güne duruyor. alın şu kodla 1dolara domain alın. hemde güvenli. ns yede bin basar yani. bi sorun çıkarsada türkçe derdinizi anlatabilirsiniz

indirim kodu cjc1comuk

Yılla NS kullanmanın alakasını anlayamadım açıkcası, NS' de güvenilir firmadır.

Muhammedd Muhammedd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)
Hayır, ns bitse başka şirketler çıkar 1and1.com şuanlık 1 dolar %100 güvenilir

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al