wmaraci reklam
lidertakipci

Wm Aracı İçerik Kalitesi Tartışması

33 Mesajlar 2.673 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

adslturk adslturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Psycho adlı üyeden alıntı

Ben WM Aracı'nın içeriğinden gayet memnunum. Sizin girdiğiniz içeriklerden memnun değilim.

Ayrıca onca şey yazdım, bunu mu söyleyebildiniz sadece?

Konu ben değilim o yuzden uzatmak istemedim. Bende buranın bir ferdiyim yazılarımdan memnun değilsin özetlemişsiniz zaten.

wmaraci
reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
İlk mesajınızda yazdığınız onca davranışı kendinizin sergilediğinizi görmemiş olmanız imkansız diye düşünüyorum. Konularınızı incelerseniz görmeniz çok normal. İçeriklerin %75 civarı sitenizin linki ve görüntüsü.

Konu burada siz yada başkası değil WMA üyeleri için konuşmuşsunuz ve bu üyelerin içinde şikayet ettiklerinizi uygulayarak siz de dahil oluyorsunuz.

WMA'da ki 18 yaş altı arkadaşlarımız yönetim takibi ve kontrolü altındadır. Biz forum içerisinde 18 yaş altı üye olamaz dediğimiz zaman yaşları küçük olduğu için değil belirli başlı forum düzenini sağlamak için uyguladık. Öyle 18 yaş altı üyelerimiz var ki 18+ üyelerimize taş çıkartır.

İçerik konusuna bakacak olursak eğer; açmış olduğunuz 31 konunun sözüne etmiş olduğunuz şekilde foruma ve kullanıcılara hiç bir faydası ve bilgi aktarımı yoktur. Burası bir webmaster platformu olduğuna göre konuları ona göre açılmasını, webmasterlık öğretilmesini yada öğrenmeyi istiyor ve burada ki yapıdan memnun olmadığınızı dile getiriyorsanız öncelik olarak kendi konularınızı incelemenizi ve forum dahil olmak üzere diğer üyelerin hal, hareket ve konularını yargılamanızı öneririm.

İyi forumlar dilerim.

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Yardım konuları gayet iyi, dayanışma var. Ancak uzun süre önce burada yer alan ve önceki zamanlarını da bilen biri olarak söylemem gerekirse içerik kalitesi gerçekten düşüyor maalesef. Böyle değildi önceden. Çok boş konular var.

Katılıyorum Atakan hocam. İçerik kalitesi geçen yıllara göre çok daha düşük. Yeni üye olan arkadaşlara normal gelebilir ancak geçen yıl ile bu yıl arasında yardım konularına gelen yanıt sayısında bile çok büyük fark var. Bu yıl yardım amaçlı 4-5 tane konu açtım ve 1-2 tanesine yorum geldi. Diğerleri sıfır cevap ile arada kayboldu gitti. Çok uzağa gitmeye gerek yok geçen yıl bile her yardım konusuna onlarca cevap alıyordum.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Kaplan adlı üyeden alıntı

İlk mesajınızda yazdığınız onca davranışı kendinizin sergilediğinizi görmemiş olmanız imkansız diye düşünüyorum. Konularınızı incelerseniz görmeniz çok normal. İçeriklerin %75 civarı sitenizin linki ve görüntüsü.

Konu burada siz yada başkası değil WMA üyeleri için konuşmuşsunuz ve bu üyelerin içinde şikayet ettiklerinizi uygulayarak siz de dahil oluyorsunuz.

WMA'da ki 18 yaş altı arkadaşlarımız yönetim takibi ve kontrolü altındadır. Biz forum içerisinde 18 yaş altı üye olamaz dediğimiz zaman yaşları küçük olduğu için değil belirli başlı forum düzenini sağlamak için uyguladık. Öyle 18 yaş altı üyelerimiz var ki 18+ üyelerimize taş çıkartır.

İçerik konusuna bakacak olursak eğer; açmış olduğunuz 31 konunun sözüne etmiş olduğunuz şekilde foruma ve kullanıcılara hiç bir faydası ve bilgi aktarımı yoktur. Burası bir webmaster platformu olduğuna göre konuları ona göre açılmasını, webmasterlık öğretilmesini yada öğrenmeyi istiyor ve burada ki yapıdan memnun olmadığınızı dile getiriyorsanız öncelik olarak kendi konularınızı incelemenizi ve forum dahil olmak üzere diğer üyelerin hal, hareket ve konularını yargılamanızı öneririm.

İyi forumlar dilerim.

Kaptan kardeşim. Taktığın rozetin hakkını ver. Yorumunu bir oku sonrasında düşün. Yönetime Hakkınızda şikayet maili gönderildi. Sana bu hakkı veren yönetim Kişilerin doğru yada yanlış yaptığı yorum için aşağılama,küçük düşürme hakkı vermedi.!
Konunun özüne gelecek olursak ben kendim için bir yorum beklemiyorum, bir çıkar uğruna,bir amaç uğruna burada bulunuyor ve uyguluyor olabilirim. Ancak siz yönetici sıfatıyla gezen kaptan kardeşim beni asla yorumunla yargılayamassın hatam varsa söylersiniz yada silersiniz olmadı banlarsınız. Ama size insanlar karşısında küçük düşürme hakkını vermem

wmaraci
wmaraci

sosyaladam sosyaladam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarım/grafik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Wmaracı candır.

cokindirimli

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

adslturk adlı üyeden alıntı

Kaptan kardeşim. Taktığın rozetin hakkını ver. Yorumunu bir oku sonrasında düşün. Yönetime Hakkınızda şikayet maili gönderildi. Sana bu hakkı veren yönetim Kişilerin doğru yada yanlış yaptığı yorum için aşağılama,küçük düşürme hakkı vermedi.!
Konunun özüne gelecek olursak ben kendim için bir yorum beklemiyorum, bir çıkar uğruna,bir amaç uğruna burada bulunuyor ve uyguluyor olabilirim. Ancak siz yönetici sıfatıyla gezen kaptan kardeşim beni asla yorumunla yargılayamassın hatam varsa söylersiniz yada silersiniz olmadı banlarsınız. Ama size insanlar karşısında küçük düşürme hakkını vermem

Doğru olanı yazmış adam hocam. Kimseyi küçük düşürdüğü de yok. Siz söylediklerinizi yapmayarak kendinizi küçük düşürüyorsunuz o kadar. Kendi uygulamadığınız kuralları başkasından beklerseniz olacağı bu.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)

Öncelikle "Kaptan" değil. Kaplan.
Tabii ki şikayette bulunabilirsiniz sözüne ettiğiniz forum içerisinde ki bir kullanıcı olduğunuz için bu da en doğal hakkınız. Ayrıca, ben yetkilerimi tabiriniz ile rütbemi hiç bir zaman çıkarıma kullanmadım. Size, şahsınıza bir hakaret söz konusu değildir. Yazdıklarımı "Kaplan" olarak bir daha okumanızı tavsiye ederim.

İyi forumlar dilerim.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Öncelikle "Kaptan" değil. Kaplan.
Tabii ki şikayette bulunabilirsiniz sözüne ettiğiniz forum içerisinde ki bir kullanıcı olduğunuz için bu da en doğal hakkınız. Ayrıca, ben yetkilerimi tabiriniz ile rütbemi hiç bir zaman çıkarıma kullanmadım. Size, şahsınıza bir hakaret söz konusu değildir. Yazdıklarımı "Kaplan" olarak bir daha okumanızı tavsiye ederim.

İyi forumlar dilerim.

Kusura bakmayın Bilerek Kaptan yazmadım Şimdi farkettim Kaplan olduğunu

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Ben Kaplan'ın yazdığı mesajda şikayet edilecek bir şey görmedim. Bir aydınlatabilir misiniz, hangi kısmından rahatsız oldunuz?

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Ben Kaplan'ın yazdığı mesajda şikayet edilecek bir şey görmedim. Bir aydınlatabilir misiniz, hangi kısmından rahatsız oldunuz?

İçerik konusuna bakacak olursak eğer; açmış olduğunuz 31 konunun sözüne etmiş olduğunuz şekilde foruma ve kullanıcılara hiç bir faydası ve bilgi aktarımı yoktur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al