wmaraci reklam
lidertakipci

WordPress 4.0 İllallah Dedirtti...

16 Mesajlar 1.370 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
WordPress 4.0 güncellemesini yapmayan arkadaşların yapmalarını önermiyorum... Öncelikle bunu belirterek başlayayım istedim cümlelerime...
Bizler için önemli olan nedir? Sitenin daha çok konu ekleme kısmı ile ilgileniriz öyle değil mi? Konu eklerken yeni sürümde: Ben kendi adıma, önce resim, sonra yazı ekler, ardından yukardaki başlık kısmını halleder, sonrasında All İn Seo eklentisinin gerekli bölümlerini doldurmak için aşağı inerim, sonrasında da sağdaki etiket, ve kategori kısımları ile zamanlamayı gerçekleştirir, konumu eklerim.
Yeni sürümde, resim, yazıyı eklemenizin sonrasında, yukarı çıkıp başlık eklemek istediğinizde, oldukça işkence çekiyorsunuz, "Acaba sayfa nereden başlık kısmına doğru çıkacak" Ya arkadaş, her şeyi tek ekrana sığdırmak istemişsiniz ok de, başlık da bir yazının en can alıcı noktası, neden başlığı da sığdırmadınız o ekrana, çıkması bu kadar zor olacaksa?
Sabahtan beri bunun derdindeydim de bunun için konu açmaya yazmaya falan gerek yoktu. Ama biraz önce, resim eklemek için Ortam Ekle'ye tıkladığımda, hiç bir etkinlik göremedim. Neyse, resim kodunu ekledim, yazımı az önceki sıralama ile hazırladım; sağda bulunan etiket kısmını da doldurup Ekle'ye bastığımda, etiketlerin de eklemnmediğini gördüm. Acaba hostta mı sorun var diyerek, aynı sunucuda bulunan, güncelleme yapmadığım başka bir sitemde deneme yaptım, hiç bir problem yok...
En kısa zamanda bu sorunların düzeltilmesini, Kendi adıma istiyorum... Başka arkadaşlar da istiyordur eminim, baktığımda, güncelleme sonrası oldukça sorun yaşayan arkadaş olduğunu gördüm. Bu nedenle bu bilgileri paylaşmak istedim; güncellemeyen eski sürümde kalmaya devam etsin bence...
anilgzl AKDNZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
bende 4.0 kullanıyorum hiç böyle sorun yok:)

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Sorun çok, en kısa zamanda bir güncelleme gelecektir. Bende pişman oldum güncellediğime.
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Ben hiç bir sorun yaşamadım. Kalitesiz tema ve eklenti kodlamalarıda bu sorunlara neden oluyor olabilir, sunucunuzdaki başka şeyler neden oluyor olabilir. Herşey kaliteliyse sorun çıkmıyor, en azından bende çıkmıyor :)

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad
wmaraci
wmaraci

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Açıkçası bende 4.0'a yüklediğimden beri çok memnunum. Hiç bir sorun ve sıkıntı yok hocam :)

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
ben ilkez kullanıyorum üçretli temamızıda aldık allaha şükür daha bir sorun yok gibi öğrenmeye çalışıyorum

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme

• Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
İlginç, o zaman iki gruba ayrıldık demektir, ama, yaşadığım bu sorunların tek bir sitede olmadığını; ve, konuda da belirttiğim gibi, güncelleme sonrasında sorun yaşayanların olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Ne demişler, gülmeyin komşunuza... :)

YesilAski YesilAski www.yesilaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

sosyaloyuncu adlı üyeden alıntı

Ben hiç bir sorun yaşamadım. Kalitesiz tema ve eklenti kodlamalarıda bu sorunlara neden oluyor olabilir, sunucunuzdaki başka şeyler neden oluyor olabilir. Herşey kaliteliyse sorun çıkmıyor, en azından bende çıkmıyor :)

Temayla alakasını anlayamadım? Wordpress'in içerik yönetici panelinden bahsediyor arkadaşlar.

Bende de buna benzer sorunlar var. Yandex kullanıyordum şuan chrome kullanıyorum bu nedenle.

Yeşil Aşkı - Herşey Sevmekle Başlar.

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
7 sitemde 4.0 aktif kullanıyorum sorun görmedim.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻

• Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

YesilAski adlı üyeden alıntı

Temayla alakasını anlayamadım? Wordpress'in içerik yönetici panelinden bahsediyor arkadaşlar.

Bende de buna benzer sorunlar var. Yandex kullanıyordum şuan chrome kullanıyorum bu nedenle.

Arkadaş kaliteden falan bahsedip kendini övmeye çalışınca ben cevap verme gereği duymamıştım ama siz yazmışsınız :)
Chrome'da sorun yaşıyorum ben de, aslında sorun tarayıcı tabanlı da değil, genel bir problem; ve şimdiye kadar hiç bir WordPress güncellemesinde sorun yaşamazken bunda yaşamamız ve bunu aktarmamız neden tuhaf geldi arkadaşlara ben onu da çok anlamadım aslında.
Yanıtım sizin cevabınızı alıntı yaparak oldu, ama sizle alakalı değil, genel bir yanıttı, bunu da belirteyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al