wmaraci reklam
lidertakipci

iPhone 6 Hakkında Tartışma

51 Mesajlar 5.469 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)
Apple'dan bahsediyoruz, batması söz konusu bile olamaz. :)

wmaraci
reklam

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Şu telefon şarj sorunu olmasa alınacak bir telefon ama bataryaları ne yazıkki çok yetersiz :( Diğer yandan Android'den çok daha stabil özellikle de 6 aylık süreç sonrasında ki performanslar önemli.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
iPhone'u özel yapan saten stabil olması. Ama böyle yollarla devam ederlerse geleceği açık değil.

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Size sunulan özelliklerin 10'da birini kullandığınızı varsayarak batacağını sanmıyorum, telefona gelen her özellik bataryanın daha kısa sürede tükenmesine sebep oluyor. Şarj %10'a gelince tüm özellikleri kapatınca symbian telefondan farkı kalmıyor hiç bir cihazın. Ve belli bir süre sonra şarj daha çok gitsin diye özellikleri sürekli kapalı tutuyorsunuz bu bir gerçek.

Apple fanboy değilim, WindowsPhone işletim sisteminide takdir ediyorum ancak ne olursa olsun Android bu şekilde giderse trilyon da satsa benim için bir anlamı yok. Hala işletim sistemi kararlı değil, o güzelim Samsung amiral gemileri gün geliyor dandik bir oyunu açamayacak duruma düşüyor. Teknoloji sayesinde daha da sabırsızlanan insanlar oluştuğu sürece Android cephesi 1-0 yenik durumda kalacak, şayet kendini geliştirmezse. Ve şunu da unutmamak gerekiyor iOs ve WP sayesinde her oyunu her uygulamayı açmak için 3GB ram 5GB ram olması gerekmiyormuş bunu öğrenmiş oldu insanlar, Lumia 620'nin açtığı Asphalt 8 oyununu hangi telefonlar açıyor Android işletim sistemine sahip ?
Walkvery BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Steve Jobs öldükten sonra Tim Cook'un bir şey başaramayacağını hepimiz çok iyi biliyorduk. Bildiğim kadarıyla iPhone 5S ve 5 Jobs'un projeleri idi yine. Telefon tasarım açısından berbat. Özgünlük sıfır. Arka kısım HTC One M8 ile aynı tasarıma sahip. iPhone'un büyük ekranı olsa alırdım diyenler bile kesinlikle almayacak. Ergonomi devri bitti. Zaten hiç bir yerde pil gücü ile ilgili bir rakam paylaşılmadı, görmedim. iWatch desen rezalet. Cihaza gücüm yetse alır mıydım, alırdım. Ama 1. tercih olamazdı.
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Hocam bir çok telefon varken iPhone 1. sıraya alacağıma artık 4,5. tercihim olacağı kesin.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Yayını izledim bende. Pek bir fark yok. Hatta 5-6 sene önce çıkan NFC teknolojisini saki kendileri icad etmiş gibi Da Daam diye sundularya gülmekten öldüm. NFC artık gerekiyordu Iphone'a. Ama ne olursa olsun yine Iphone kullanıcıları bilgisayara mahkum. Iphone kullanıyorsan yanında bi Laptop veya içinde Itunes yüklü bi flash bellek taşımak zorundasın.

Bunun dışında yine her zamanki gibi teknolojiyi 2 sene geriden takip ediyorlar. NFC konusu, Full HD ekran konusu, saat konusu...

Ek Olarak:

Adobewordpress adlı üyeden alıntı

ısınan, milletin kulağında patlayan (gerçek anlamda, bildiğin bomba misali) cihazlara kıyasla çok çok iyi hatta.

Iphone da defalarca patladı. Iphone diğerlerine göre daha fazla patladı hatta.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Yayını izledim bende. Pek bir fark yok. Hatta 5-6 sene önce çıkan NFC teknolojisini saki kendileri icad etmiş gibi Da Daam diye sundularya gülmekten öldüm. NFC artık gerekiyordu Iphone'a. Ama ne olursa olsun yine Iphone kullanıcıları bilgisayara mahkum. Iphone kullanıyorsan yanında bi Laptop veya içinde Itunes yüklü bi flash bellek taşımak zorundasın.

Bunun dışında yine her zamanki gibi teknolojiyi 2 sene geriden takip ediyorlar. NFC konusu, Full HD ekran konusu, saat konusu...

Ek Olarak:

Iphone da defalarca patladı. Iphone diğerlerine göre daha fazla patladı hatta.

Yatay ekran özelliği daha yeni geliyor. YIL 2014

Elipveres Elipveres WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

iTunes'ın iOS için olan versiyonundan haberiniz yok sanırım. Oradan müzik, film vs satın alıp, direk dinleyebiliyorsunuz. Başka türlü bilgisayardaki müzikleri yükleyebilirsiniz ama o da bilgisayarsız olmaz ki zaten.

Ayrıca lütfen aydınlatırmısınız piyasaki telefonların apple'ın yetişemedi teknolojilerinden.

Tartışma olması için demiyorum yanlış anlamayın lütfen. Merak ettim. :)

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Elipveres adlı üyeden alıntı

iTunes'ın iOS için olan versiyonundan haberiniz yok sanırım. Oradan müzik, film vs satın alıp, direk dinleyebiliyorsunuz. Başka türlü bilgisayardaki müzikleri yükleyebilirsiniz ama o da bilgisayarsız olmaz ki zaten.

Ayrıca lütfen aydınlatırmısınız piyasaki telefonların apple'ın yetişemedi teknolojilerinden.

Tartışma olması için demiyorum yanlış anlamayın lütfen. Merak ettim. :)

Adı üstün'de tartışma konusu. Serbestsiniz bence. :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al