wmaraci reklam

Anlayamadım . Yardımınıza ihtiyacım var.

15 Mesajlar 2.141 Okunma
smmexpress

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
Yazdığım yazı

Hayatınızın İlkleri Sonlarınız Olmasın

Merhamet dahil her duygu bir kez yaşanılma malıdır bence. Tek yaşamayla derinlere inemezsiniz ki , içindeki sırları öğrenemezsiniz. Her duygunun bir çok giriş kapısı olduğu gibi bir çok çıkış kapısı da vardır. Önemli olan içeriye girmek değil , her girişte farklı kapıdan çıkmaktır…

Hayat herkese aynı oyunu oynuyor. Herkes de her seferinde bu oyuna aynı cevabı veriyor. İlklerinizi hatırlayın . Ne kadar özeldirler ne kadar büyüleyicidirler . İlk aşkınız , ilk arabanız , ilk eviniz . Sizler hep onların özel olduklarına inandınız . Bir daha bulunmayacak kalitede varlıklar & duygular olduğuna inandınız. Hayatın oyunu da tam bu anda girdi devreye . Aslında onlar özel değillerdi sadece ilklerdi. Hala onları hatırladıkça içine öküz oturanlar , iç dünyasında çiçekler açanlarınız var . Ama onlar bir başlangıç yeni çıkış kapıları görmek için bir fırsat bunu gören hayattan zevk alan adamdır ki o büyük acıyı yaşamadan da görenine rastlamış değiliz…

Mesela bir gondola binişinizi ele alalım. İlk binişte o hızla aşağıya inmenizin verdiği heyecanı unutmazsınız . Yukarıda kalma size korku / heyecan / mutluluk verir . İndiğinizde ” Abi çok güzeldi yaa ” , ” Bir daha binersem var ya !…..!” tarzı laflar edersiniz. İkinci binişte artık o heyecan olayı kalmaz . Kalsa da baştaki gibi olmaz , işte o binişte yukarıdan şehrin ne kadar güzel olduğunu anlayan adam hayattan zevk alanınızdır.

Sakın ha ben buna bindim başkasına binicem deyip açılmamış kapı bırakmayın. Yada girip acı çekerek çıktığınız kapılardan uzak durmayın. Çünkü onlarında bir başka çıkışı var çünkü onların tek girişi de yok …

Bir kızdan gelen yorumlar :

Ada : böle düşünüyor olmanız ne acı bence ilkler her zmn en güzel anlar en güzel duyguların yaşandıgı zamanlardır. bence sizin hiç ilkiniz olmamış herşeyinizi ölesine bir başlangıç kabul etmişsiniz.

Ben : İlkleri düşünüp önüne bakamayanlardan daha iyi durumdayım ama :)

Ada : bilmez miyim:)

Ben :Hayat içinde sizin için en iyi olanını saklıyor. Eskilerde kalıp onu kaçırmamalısınız . Yorumunuz için teşekkür ederim. Daha fazla konuşmak isterseniz ” caglarkeskinn@hotmail.com ” Görüşmek üzere

Ada : sizi sabhtan beri merak eden bi kıza bile cevap vermeye tenezzül etmeyen biriyle ilkleri konuşmayı ben tenezzür etmem merak etmeyin hoşçakalın.

Ben : Hoşçakalın

yorumları incelermisiniz? Oradaki kişinin ne anlatmaya çalıştığını anlayamadım açıkcası. Kişiliğime de laf dokunduran bu şahısın ne anlatmaya çalıştığını anlamak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum..

wmaraci
reklam

BurakTurali BurakTurali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 10 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam daha fazla konuşmak isterseniz ne demek ? O sizin takipçiniz.Bana göre takipçinize öyle davranmak yanlış.

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)
kız arkadaşınız falan varmı ? yada sizden hoşlandığını düşündüğünüz biri ? farklı bir nickle size ilanı aşk etmiş resmen :)

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

• Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

Burak Turalı adlı üyeden alıntı

Hocam daha fazla konuşmak isterseniz ne demek ? O sizin takipçiniz.Bana göre takipçinize öyle davranmak yanlış.

Bilmiyorum normal bir takipçi zannettim konuya ilgili olduğunu düşündüm . Tartışmaları sevdiğim için böyle bir teklifte bulundum . Aslında haklısınız ..

Ek Olarak:

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

kız arkadaşınız falan varmı ? yada sizden hoşlandığını düşündüğünüz biri ? farklı bir nickle size ilanı aşk etmiş resmen :)

Hiç bir bilgim yok. Eskilerden biri olduğunu tahmin ediyorum.

wmaraci
wmaraci

radyohosting radyohosting Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Meslek... Hımm... Yokki...
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 34 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
kız dıyorkı sabahdan berı benı sallamıyorsun senınle daha ne konusayımkı dıyor :)

• Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

radyohosting adlı üyeden alıntı

kız dıyorkı sabahdan berı benı sallamıyorsun senınle daha ne konusayımkı dıyor :)

Sabahtan beri bana ulaşan kimse olmadı ki . Off anlamıyorum kimin canını yakmışım bu kadar :(

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
İlklerden bahsettiğine göre bence ilk kız arkadaşınız olmalı ;)

berqan berqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sürücü Eğitmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 11 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Bu şekildeki konulara uyuz oluyorum.Görünen o ki sitenin reklamını yapıyorsun heralde." Print Screen" tuşu oluyor klavyelerde,bunun ne işe yaradığını bilmiyorsan araştırabilirsin.Koy buraya resmini yorumlayalım neden sitene milleti girmeyi zorluyorsun.Yardıma ihtiyacı olan insan alır resmi koyar buraya sitenin reklamınıda yapmaz.
son olarak;

"Reklam kokan hareketler bunlar"

• Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

technoesh adlı üyeden alıntı

İlklerden bahsettiğine göre bence ilk kız arkadaşınız olmalı ;)

Zannetmiyorum ama olabilir. Teşekkürler yorum için

berqan adlı üyeden alıntı

Bu şekildeki konulara uyuz oluyorum.Görünen o ki sitenin reklamını yapıyorsun heralde." Print Screen" tuşu oluyor klavyelerde,bunun ne işe yaradığını bilmiyorsan araştırabilirsin.Koy buraya resmini yorumlayalım neden sitene milleti girmeyi zorluyorsun.Yardıma ihtiyacı olan insan alır resmi koyar buraya sitenin reklamınıda yapmaz.
son olarak;

Yanlış düşünüyorsunuz . Günahımı alıyorsunuz beni biraz tanısaydınız bu tip bir amaç için konuyu açmadığımı anlayabilirdiniz. Yinede akıllarda soru işareti kalmaması adına dediğinizi yapıcam. Kusuruma bakmayın...

radyohosting radyohosting Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Meslek... Hımm... Yokki...
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 34 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
hocam kusura bakmada sen girme arkadaşın sitesine ben girdim okudum ve şikayetçi değilim her forumda senin gibi yorum atacak birileri olmak zorundamı acaba..

berqan adlı üyeden alıntı

son olarak;

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al