wmaraci reklam
lidertakipci

WordPress 4.0 İllallah Dedirtti...

16 Mesajlar 1.372 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Bir de yorum yapan arkadaşlar, "çözüm" niteliğinde bir şeyler yazsalarmış daha çok yardımcı olurlarmış. Aynı sorunu bende yaşıyorum, "Ortam Ekle" ve "etiket ekle" butonları bu güncelleme ile işlevsiz oldu.

"...bir daha gel, gel samsundan..."
wmaraci
reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Bende kullanıyorum herhangi bir sorun yok, bu tamamen kullandığınız tema ve eklentilerin kodlamasından kaynaklanan versiyon ile uyumsuzluklardan kaynaklanıyor. Eklentiler bilindik eklentilerse muhtemelen çoktan güncellemesi gelmiştir güncelleyin, temanızıda artık yapımcıyla iletişime geçin düzeltsin.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Sürekli veritabanı hatası veriyor.

CemTurk CemTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Kullandığım tek bir eklentiyle çakışma olmuştu bende eklentiyi geçici olarak devre dışı bıraktım güncellemesi çıkınca tekrar yükledim sorun kalmadı.
Belki kullandığınız eklenti ya da temayla bir çakışma vardır. Siz sorun yaşıyor olabilirsiniz ancak sorunsuz kullanan da çok :)

http://www.cemturk.net
wmaraci
wmaraci

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Doğru, eklenti güncellemesi yaparak resim; ve etiket kısmını açabiliyorsunuz da, başlık olayına ne diyeceksiniz onu da bir yazın :)

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Sorunu internette ingilizce olarak aratırsanız bir çok konu açıldığını görebilirsiniz. Wordpress forumlarında plugin bölümlerinede açılmış konular var. Genelde çözüm önerisi tüm eklentileri deactive edip default temaya döndükten sonra tek tek aktif ederek hangisinin sorunlu olduğunu bulmak. Çözüm isteyen arkadaşlar bir denesin çözemezlerse başka şeyler arayalım.

YesilAski adlı üyeden alıntı

Temayla alakasını anlayamadım? Wordpress'in içerik yönetici panelinden bahsediyor arkadaşlar.

Bende de buna benzer sorunlar var. Yandex kullanıyordum şuan chrome kullanıyorum bu nedenle.

Temaların admin kısmına dokunamadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tema paneli yaparken bir çok şeyle oynanmış olabilir.

Almina adlı üyeden alıntı

Arkadaş kaliteden falan bahsedip kendini övmeye çalışınca ben cevap verme gereği duymamıştım ama siz yazmışsınız :)
Chrome'da sorun yaşıyorum ben de, aslında sorun tarayıcı tabanlı da değil, genel bir problem; ve şimdiye kadar hiç bir WordPress güncellemesinde sorun yaşamazken bunda yaşamamız ve bunu aktarmamız neden tuhaf geldi arkadaşlara ben onu da çok anlamadım aslında.
Yanıtım sizin cevabınızı alıntı yaparak oldu, ama sizle alakalı değil, genel bir yanıttı, bunu da belirteyim

Kendimi övmek gibi bir çabam yok öyle olsa kendi yaptığım temalardan bahsederdim. Sadece bir tavsiye sık güncellenen bilindik tema ve pluginleri kullanmak genelde kaliteli kullanmak demektir, böyle kullanırsanız sorun çıkmıyor.

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al