wmaraci reklam

Alan Adı Alacaklar Okusun

49 Mesajlar 7.845 Okunma
smmexpress

Skateboard Skateboard Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Bir nevi söyledikleri doğru aslında ama bir de şuradan bakmak lazım bir heves ile açılan siteler var şahsen ben sizin bahsettiğiniz gibi konular görünce girip bakıyorum yaptığı siteye ve eğer site yeni ise konu hakkında yorum yazmaya tenezzül etmiyorum. Bırakın ne yapmak istiyorlarsa onu yapsınlar siz bu işe gerçekten emek veren insanlara yardımcı oluyorum bildiğim kadarı ile . Diğer türlü ne açarsa açsın umrumda dahi olmuyorlar. Ben 2.5 sene film sitesi ile uğraştım Vps aldım download linki verdim kendim uploadladım ama baktım ki akı b.kunu kurtarmıyor bıraktım. Daha sonra gezmeyi dolaşmayı seyahat etmeyi seven biriyim meraklıyım dünya da görülmesi gereken yerler gezilecek tarihi mekanlar hep merak ederim ve bu kategoriye göre site açmaya başladım. Ve devam ediyorum. Eğer site açıp para kazanmayı düşünen var ise hiç başlamadan bıraksın hocam dedikleri doğru siteyi aç 10 gun sonra neden para gelmiyor diye sitem yok. Yok böyle bir dünya söyleyeyim. Siteni açar hitini kasarsın zaman ıcınde 5-10 tl de kazansın mutlu olursun ama diğer türlü arkadaşın dedikleri tamamen haklı.

hocam benimde aslında bağlandığım noktada bu işini severek yaparsan istersen teknoloji sitesi aç video çekersin komik olursun eğlenceli olur senin içinde (örnek= webtekno) ama insanlar açıyor teknoloji sitesini başka siteden görüyor haberi sonra değiştirerek kendi sitesine geçiriyor ee ben neden senin sitende takılayım ki şimdi.Yorumunuz için teşekkürler hocam
GokhanGok

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Herşey bir hevesle babaşlıyor iste adam benim neyim eksik diyor bende acayim bi site benimde namim yürüsün peşinde ama emin ol senin çok şeyin eksik haberin yok. Bubu yüzden ben bu forumda geleceği çöp olacak o kadar cok site görüyorum ki sahipleride farkinda ama önemli olan açmak olsun iste. Gerisi kimsenin umrunda değil. Bence güzel bir yazi yazmışsınız tebrik ederim

Kuva-i Kafsinkaf

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Sadece güldüm.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

Bu yazıyı hakli bulanlarda emin ol sen ve senin gibilere gülüyor.
bluecity RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

yazmayacaktım hocam ama siz yazmışsınız doğru cevabı:)

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Üslubunuz son derece itici. Denemeden bir şeyler üretmek imkansızdır. Bunun için genç arkadaşların blog vs. tarzı siteler açması son derece normaldir. Deneye deneye tecrübe kazanılır. Tabi ki kalkıp da deneme amaçlı webmaster forumu açılmasından bahsetmiyorum.

• Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Üslubunuz son derece itici. Denemeden bir şeyler üretmek imkansızdır. Bunun için genç arkadaşların blog vs. tarzı siteler açması son derece normaldir. Deneye deneye tecrübe kazanılır. Tabi ki kalkıp da deneme amaçlı webmaster forumu açılmasından bahsetmiyorum.

Üslubumu bilerek böyle kullandım.Bende burda boşa birşeyler denememeleri için uğraşıyorum burdan deneyenlere felan laf attığım yok sadece bundan sonra yapmamaları için açtım bu konuyu.

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)

Benim gülünecek bir yanım yok çok şükür ;)
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

krrgh krrgh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 138 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

Skateboard adlı üyeden alıntı

Üslubumu bilerek böyle kullandım.Bende burda boşa birşeyler denememeleri için uğraşıyorum burdan deneyenlere felan laf attığım yok sadece bundan sonra yapmamaları için açtım bu konuyu.

Hocam aslında konuda bu işe yeni başlayan arkadaşları 'deneme yanılma yoluyla öğrenmeme' yerine 'araştırma ve gözlem ile öğrenmeye' yönlendirseydiniz kimse itiraz etmezdi sanırım. :)

halilibrahim.net - Tez / Ödev / Akademik Makale / Adsense / Wordpress

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)
Sizin bu haykirisiniza katilmiyorum insanlar site acacak cöp olacak kapanacak daha sonra tekrar acacaktir kimse webmaster olarak dogmuyor.ilk site acma deneyimini acemilik ve heveslerden oturu insanlari bu isten sogutamazsiniz.Kimseden bir sektöre yogunlasmasini bekleyemezsiniz google diye bir sey var yazarim ogrenmek istedigim konuyu herhangibir siteden ogrenirim hurriyet milliyetmis bicaps mis cogu ziyaretci sitenin adina bakmadan girer okur ogrenir filmini izler cikar.
political

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al