wmaraci reklam

Alan Adı Alacaklar Okusun

49 Mesajlar 7.661 Okunma
wmaraci reklam

OKMWeb OKMWeb #OHDF Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
başlıkla ne alakası var bu anlattıklarınızın ?

#OHDF
wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Aslında sadece yazıyı beğenmek yeterli olur sanmıştım ama demek ki olmuyormuş ;) Yazı çok güzel ve yazıya eklemek istediğim husus ise, para kazanırım umudu ile site açanlardan para kazanmaya çalışanlar. Asıl, sorun burada başlıyor. Genele bir bakın, belki biz bu işi severek yaptığımızdan dolayı daha yoğun şu SEO sitelerine bakıyor ve kontrol ediyoruz ama yeni başlayanlar ile bazen karşılaşıyorum. Hepsi sürekli bu SEO sitelerine bakıyorlar ve hatta çoğu bunlara para verip, sözde hizmet alıyorlar. Bana göre en kaliteli SEO'cular bile internette ne yaptığını bilmiyor. Bu kişilere tek kuruş dâhi vermek, insanın kendisine yapacağı kötülüktür. Bende yeni bir haber sitesi açtım fakat asıl amacım bunu liste sitesine çevirmek. Fakat listeler zaman alıyor ve ben bazen aralara haber vb. sıkıştırıyorum. Bu da benim taktiğim. Daha geçen yıl Google News saçma sapan haber sitelerine yer vermiyordu. O da sapıttı ve bugün yazdığım bir asayiş haberi her haber sitesinde farklı şekilde olduğu yazıyordu. Şu hamile eşini öldüren caninin haberi. Yani, yeniler yalnızca bu işten ekmek yiyenlerin ekmeğine bal, kaymak oluyorlar ve ceplerindeki paraları bunlara harcıyorlar. Bu nedenle bırakalım, bu kaymağı yesinler gözüyle bakmadığım için yazıya katılıyorum.
krrgh omerdurmus GokhanGok

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

cem310 cem310 Kişisel bir mesajdır. Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Terbiyesiz ve seviyesiz birisin. İnsanlar başlar, öğrenir, geliştirirler. Bunu yargılamak veya akıl vermek sana düşmez. Bana spamcı diyorsun. Spam yaptığımı nerede gördün? http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/c-alinti-almak-zorunda-kaliyorum-napmaliyim-177920.html ama sen kendi konunda hırsız olduğunu söylüyorsun. Alan adı alacaklar okusun başlığı ile girdiğim konu saçma sapan yazılarınız var. Gerçekten vakit kaybı olduğu için yorum yaptım.
luxfm

kişi bu mesajı beğendi.

ismailweb ismailweb Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Webden ziyade wap a yönelim olsa kazanılabilir.piyasasi az zaten bunun.

Ek Olarak: Ayriyeten adam akilli teknoloji sitesi acilabilir 5 tane yazar koy yabancı sitelerden makaleyi türkçeye çevirsin yayinlasin donanimhaber pcnet chip de aynisini yapiyor haberlerinin altında kaynak linki var hatta

size yol gösterebilirler fakat yalnız yürümek zorundasınız !
wmaraci
wmaraci

Battery Battery zekiarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Bende bir süre önce bir hevesle dedim artık alayım isim soy isimli alan adımı. Yaparım mutlaka bir şeyler diyerek.

5-6 yıl önce tanıştım internetle. Her hangi bir forum sitesinde yorum yaptım yardımcı oldum sonra sonra kendi sitemi açayım fikri geldi aklıma. Üniversite sınavları yüzünden erteledikçe erteledim.

En son bi alan adı aldım bi kaç tema denedim blog için sonra vazgeçtim.

Şuan hala arayış içerisindeyim acaba internet dünyasına nerden katılsam diye

Başlar başlamaz çöp siteler içerisinde olmak istemiyorum ve hala düşünüyorum.

Elimde sadece tek domain var oda imzam da :D com lu alan boşalsa onuda alacağım ama :D

Ben bu işlerin içinde biri olmayarak (Henüz) konu sahibi arkadaşa tamamen katılıyorum.

zekiarslan.net Yakında film ve kitap yorumlarımla sizlerle..

See you soon

Skateboard Skateboard Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

isagold adlı üyeden alıntı

Sizin bu haykirisiniza katilmiyorum insanlar site acacak cöp olacak kapanacak daha sonra tekrar acacaktir kimse webmaster olarak dogmuyor.ilk site acma deneyimini acemilik ve heveslerden oturu insanlari bu isten sogutamazsiniz.Kimseden bir sektöre yogunlasmasini bekleyemezsiniz google diye bir sey var yazarim ogrenmek istedigim konuyu herhangibir siteden ogrenirim hurriyet milliyetmis bicaps mis cogu ziyaretci sitenin adina bakmadan girer okur ogrenir filmini izler cikar.

farketmiyorsunuz ama sizin gibi düşünceler yüzünden gelişemiyoruz, birisi denemişse ve kaybetmişse diğeride deneyip niye kaybeder ki? bana bunu açıklayabilir misiniz.biz burada kimsenin sorun yaşamaması için uğraşıyoruz.en insanları bu işten soğutmuyorum aksine daha iyi bir başlangıç yapmalarını sağlıyorum.ayrıca bu sektöre yönelin felanda demedim konuda.

OKM Web adlı üyeden alıntı

başlıkla ne alakası var bu anlattıklarınızın ?

yazacak birşey bulamadım.tüm yorumları okuyun lütfen.

cem310 adlı üyeden alıntı

Terbiyesiz ve seviyesiz birisin. İnsanlar başlar, öğrenir, geliştirirler. Bunu yargılamak veya akıl vermek sana düşmez. Bana spamcı diyorsun. Spam yaptığımı nerede gördün? http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/c-alinti-almak-zorunda-kaliyorum-napmaliyim-177920.html ama sen kendi konunda hırsız olduğunu söylüyorsun. Alan adı alacaklar okusun başlığı ile girdiğim konu saçma sapan yazılarınız var. Gerçekten vakit kaybı olduğu için yorum yaptım.

wmaraci konu geçmişine baktım ve nedense full site tanıtımı yapmışsın.Ayrıca o konudan bilgi aldıktan sonra wattpad'tan aldığım hikayeleri kaldırdım.Evet en azından hırsız olduğumu kabul ettim.Vakit kaybıysam gidip başka işlerinizle uğraşın.

Skala Skala https://mekasosyal.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İletişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 32 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Yazınızın bazı yerlerine katılıyorum. Bende bir ornek vermek isterim. Bir hevesle açılan sosyal ağlar. Fakat şunu söyleyeyim bir insan deneme yanılma yapmadan birşey oğrenemez. İleriyide duşunemeyiz. Yeni başlayacaklar illaki denemek için bir kategoride gitmeli. Tabiki hemen açılan bir siteden de gelir beklemek saçma :)

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)
[QUOTE=Skateboard;1057079]farketmiyorsunuz ama sizin gibi düşünceler yüzünden gelişemiyoruz, birisi denemişse ve kaybetmişse diğeride deneyip niye kaybeder ki? bana bunu açıklayabilir misiniz.biz burada kimsenin sorun yaşamaması için uğraşıyoruz.en insanları bu işten soğutmuyorum aksine daha iyi bir başlangıç yapmalarını sağlıyorum.ayrıca bu sektöre yönelin felanda demedim konuda.

Başarısız olanlar için gelişmek için kodlama öğrenin yazılım kurslarına gidin tema tasarımı yapın deseniz anlarım ama siz kalkmış insanların deneyerek yanılarak öğrendiklerini yargılıyorsunuz herkez sizin bizim gibi forumlara girerek site açtığını mı sanıyorsunuz heves ediyorlar site açıyorlar başka türlü nasıl öğrenecekler sokaktaki internet kullanıcısına bi sor yada çevrendekilere worldpress nedir diye kaçı bilecek ben sizinle tartışmıyorum üslubunuz yazıyı yazış şekliniz yanlış.
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Baştan sona kadar demogoji yapmışsın, herkes site açsın kurcalasın kazansın kazanmasın araştırsın ve sonucunda doğru yolu bulan zaten gidiyor, gidemeyenler de aha böyle demogoji yaparak zihninden geçirdiklerini yazıya döküyor. Her 10 kişiden 2 kişi başarılı olur bu sektörde herkes başarılı olacak diye bir kayde yok ve insanlara da şunu yap bunu yapma diyecek bir sektör liderimisin ? laf salatasından öteye bir şey okumadım...
luxfm cem310 FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

cem310 cem310 Kişisel bir mesajdır. Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

Skateboard adlı üyeden alıntı

wmaraci konu geçmişine baktım ve nedense full site tanıtımı yapmışsın.Ayrıca o konudan bilgi aldıktan sonra wattpad'tan aldığım hikayeleri kaldırdım.Evet en azından hırsız olduğumu kabul ettim.Vakit kaybıysam gidip başka işlerinizle uğraşın.

Açtığım konular site tanıtımları kategorisinde spam nedir onu öğren sonra konuş. Siz gidin emek çalın bol sonra laf üretin. Millete gölge etmeyin başka ihsan istemez.
luxfm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al