wmaraci reklam

Alan Adı Alacaklar Okusun

49 Mesajlar 7.628 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Skateboard Skateboard Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

uzun süredir forumdayım ve her seferinde aynı durumla karşılaşmaktan bıkmış durumdayım.
Hergün hit alamıyorum, sitem google'de çıkmıyor, nasıl hit alırım gibi konular açılıyor bu konular böyle gittikçe uzuyor ve forum tamamen profesyonelliği kaybetme noktasına gelmiş durumda.
İnternet'te blogları geziyorum bir çoğu çöp durumda, en son yazı 2-3 ay öncesinde girilmiş ve host süresi bitince kapanmaya mahkum bırakılmış.Önüne gelen webmaster forumlarına girip site açar olmuş.
Herşeyi geçtim adamın sitesi 1-2 haftalık gelmiş sitesine adsense eklemiş ve neden kazanç olmuyor diyor abicim biz 2-3 yıllık sitelerimize bile bazen kazanmak için erken diyoruz sen neyin derdindesin.
Adamın biri geliyor foruma konu açıyor neden sitemin hiti bu kadar az diye, abicim sen git sitene hergün düzenli makale satın al hergün 2-3 özgün makale gir o bloğa yine hit gelmez.Sen bir websitesini sadece makaleden ibaret sanarsan bu iş olmaz zaten.Siteni açtıktan sonra sosyal ağlarda bir ortamın olması lazım yoksa ne öyle ne böyle sitene sağlam hit gelmez.
Sitenle günde 5-10 dakika uğraşıyorsun ondada makale yazıyorsun gelmişsin buraya sitem neden hit almıyor diyorsun sen git facebook'ta aktif ol twitter'de aktif ol tumblr'da aktif ol sonra gel buraya reklam yerleşimim iyi mi diye sor bak o konuda yardımcı oluruz.
Arkadaşlar günlük 5-10 dakika ilgiyle bırakın websitesini, insan bile yaşayamaz yapmayın.Adam açmış 15-20 tane site hepsi çöp gelmiş webmaster'likte para yok diyor.Aç birtane adam gibi bir site günde 2-3 saat ilgilen aktif ol 1-2 yıl zaman geçsin o zaman gel tekrar bu işte para yok de.Birde son olarak birkaç tavsiyem olacak.

Teknoloji Sitesi Açacaklara >> Açmayın arkadaşım açmayın artık.Heryer teknoloji sitesi doldu.Ben chip, pcnet, teknolopi(düzenli olarak okuyorum) gibi sağlam siteler varken kusura bakmada senin sümüklü sitene neden bakayım alıyorsun makaleleri değiştiriyorsun bu iş bu kadar mı, bu kadar kolay mı sence chip felan böyle mi büyüdü yeter artık eğer videolu inceleme yapamayacaksanız eğer sesiniz sağlam değilse konuşmayı bilmiyorsanız açmayın.

Kişisel Site Açacaklara >> güzel abilerim, ablalarım ben şimdi size burda hayatımı anlatsam, size hiçbir yararı olmayacak birşey anlatsam okur musunuz normal olarak okumazsınız tabi.Adam açmış sitesini bloğunda hergün hayatını anlatıyor abi banane senin hayatından hit alamazsın tabi.he tabi açarsınız portfolyo yaparsınız ve ya insanlara taktikler verirsiniz tamam ona lafım yok ama diğer türlü açmayın sizi napalım biz.

Film/Dizi Sektörüne (önemli) >> abicim biri şu sektöre girsin bıktım gerçekten bıktım.filmifullizle, bicaps, dizibox bunlar sizce sağlam sitemi düşünün bi sağlam mı ? lan bunlar her webmaster'in yapabileceği siteler.toplanın 3-4 webmaster sağlam bir üyelikli dizimag gibi hem film hem dizi sitesi yapın ama indirme linki olsun izleme alternatifleri olsun tıklayınca insin sonra kapansın şu iğrenç siteler. (üslub'um için kusura bakmayın)

Aslında daha çok anlatacağım şey var ama konu uzuyor ve biz okumayı fazla sevmeyen insanlarız o yüzden umarım tavsiyelerim dikkatinizi çeker.

OrhanYayla adlı üyeden alıntı

Süper bir yazı. bende birşeyler ekliyim ;

Haber sitesi => açmayın gardaşım açmayın :D milliyet hürriyet zürriyet varken neden senin sitene geleyim :D

Video sitesi => adam gibi sosyal medya hesaplarınız yoksa bunu da açmayın gardaşım. googladan organik hit beklemeyin.

Ben size bundan sonra para kazanabileceğiniz en iyi sektörleri söylüyorum :

Sağlık / Kadın / Eğitim

bu 3 site türünden şaşmayın. Makalelerinizi alın. Tabii düzgün bi facebook / twitter sayfanızda olsun. ama şart değil. imzamdaki site eğitim sitesi ve domaini keywordstür. üstüne üstlük com.tr 'dir. yani baya bi masraf yaparak açtım. her ne kadar adsense 'i 2 haftalıkken alsam da hiçbir zaman neden bu kadar kazanamıyorum diye sızlanmadım çünkü güçlü sosyal platformu / sermayesi olmayan sitelerin en az 1-2 yıl çaba harcadıktan sonra para kazanabileceğini biliyorum. :D

yine günde 50 kuruş 1 TL falan getiriyor hiç yoktan iyidir :D tabii ziyaretçilerimin %95 'i sosyal medyadan. çünkü daha 2 aylık site google 'da sıralamaya çabuk giremiyor ve toplasan 30-40 yazı anca var.

hadi Allah 'a emanet.

easlanhan adlı üyeden alıntı

Okuduğum şu başlık içerisinde %90 üsluba takılmış egoist insanları görmekten başka bir şey okumadım. Rahatsız oluyorsanız okumayın adamın yazısını. Abicim, kardeşim, dostum, kanka diye hitap ediyorsa ve siz rahatsız oluyorsanız demek ki sizi ilgilendiren bir konu değilmiş. Her konuda bu üslup mutlaka sorun oluyor. Sanki dersiniz normal hayatta "elit insanlıkları" tavan yapmış.
krrgh BertugErdem bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cem310 cem310 Kişisel bir mesajdır. Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek matba
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 35 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Vakit kaybısınız
TheLacivert FilmleriTV ikarala

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Alan cok önemli hocam ve para hemen kazanilmiyor zaten forumda bu kadar kazandım o oldu bu oldu diyen genelde kısa zaman sonra birinin canını yakarak banlaniyor

Ben yakın zamanda incir muhabbetine çok denk geliyorum adam yeni üye ilk mesajı bedava e ticaret yok ekip ile incire gelin parasız e ticaret yok öyle bu üyelerde atlıyor hala pm pm pm bitmediler incir paralı arkadaşlar ve herkes hala parasız sanıyor yada ne sanıyorsa
forumda yeni üyeye veriyorsunuz tc nizi e mailinizi sonra ne olacak ? Düşünen yok belki adam kötü niyetli

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)

Haber sitesi => açmayın gardaşım açmayın :D milliyet hürriyet zürriyet varken neden senin sitene geleyim :D

Video sitesi => adam gibi sosyal medya hesaplarınız yoksa bunu da açmayın gardaşım. googladan organik hit beklemeyin.

Sağlık / Kadın / Eğitim

bu 3 site türünden şaşmayın. Makalelerinizi alın. Tabii düzgün bi facebook / twitter sayfanızda olsun. ama şart değil. imzamdaki site eğitim sitesi ve domaini keywordstür. üstüne üstlük com.tr 'dir. yani baya bi masraf yaparak açtım. her ne kadar adsense 'i 2 haftalıkken alsam da hiçbir zaman neden bu kadar kazanamıyorum diye sızlanmadım çünkü güçlü sosyal platformu / sermayesi olmayan sitelerin en az 1-2 yıl çaba harcadıktan sonra para kazanabileceğini biliyorum. :D

yine günde 50 kuruş 1 TL falan getiriyor hiç yoktan iyidir :D tabii ziyaretçilerimin %95 'i sosyal medyadan. çünkü daha 2 aylık site google 'da sıralamaya çabuk giremiyor ve toplasan 30-40 yazı anca var.

hadi Allah 'a emanet.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yeter Baskan Yeter Baskan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 16 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Abicim felan? sen ilk önce üslubuna dikkat et. Forumun ağababası sanki.

bide diyo bazen 2-3 yıl beklyrz adsense için

2-3 yıl bekleyen açık ve net ENAYİDİR.

• Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Kusura bakmayın'da sizin gibi spamcılar daha büyük bir vakit kaybı.Önce bu foruma yararınız olsun sonra gelin bana vakit kaybı deyin mesajlarınıza bakınca spam'dan başka birşeyler göremiyorum.nediyeyim ben burda gelmiş adam gibi anlatmışım gelmiş vakit kaybısınız diyorsunuz yazıcak birşey bulamadım takılın kendi halinizde

Ek Olarak:

Yeter Baskan adlı üyeden alıntı

Abicim felan? sen ilk önce üslubuna dikkat et. Forumun ağababası sanki.

bide diyo bazen 2-3 yıl beklyrz adsense için

2-3 yıl bekleyen açık ve net ENAYİDİR.

üslub'um için kusura bakmayın diye yazmıştım ben sadece örnek verdim 2-3 yıl beklediğim yok.

mehmettezcancom mehmettezcancom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
@Skateboard güzel yazı, ayrıca "@Yeter Baskan" abicim demesinden forumun ağababası'mı zannediyor kendisini anladınız sanırım yanlış anlamışsınız sanırım... sitemkar bir haykırış @Skateboard arkadaşın yazısı...
ozkanyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

krrgh krrgh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 138 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
@Skateboard İnternetin neden çöplüğe dönüştüğünün sebebini anlatmışsınız resmen. Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum.
yasinatagun

kişi bu mesajı beğendi.

halilibrahim.net - Tez / Ödev / Akademik Makale / Adsense / Wordpress

• Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

OrhanYayla adlı üyeden alıntı

Sağlık / Kadın / Eğitim

hadi Allah 'a emanet.

konuya ekledim hocam :)

Ek Olarak:

krrgh adlı üyeden alıntı

@Skateboard İnternetin neden çöplüğe dönüştüğünün sebebini anlatmışsınız resmen. Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum.

Teşekkürler hocam ancak bazıları hala anlamakta güçlük çekiyor, aynı kafa devam.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Bir nevi söyledikleri doğru aslında ama bir de şuradan bakmak lazım bir heves ile açılan siteler var şahsen ben sizin bahsettiğiniz gibi konular görünce girip bakıyorum yaptığı siteye ve eğer site yeni ise konu hakkında yorum yazmaya tenezzül etmiyorum. Bırakın ne yapmak istiyorlarsa onu yapsınlar siz bu işe gerçekten emek veren insanlara yardımcı oluyorum bildiğim kadarı ile . Diğer türlü ne açarsa açsın umrumda dahi olmuyorlar. Ben 2.5 sene film sitesi ile uğraştım Vps aldım download linki verdim kendim uploadladım ama baktım ki akı b.kunu kurtarmıyor bıraktım. Daha sonra gezmeyi dolaşmayı seyahat etmeyi seven biriyim meraklıyım dünya da görülmesi gereken yerler gezilecek tarihi mekanlar hep merak ederim ve bu kategoriye göre site açmaya başladım. Ve devam ediyorum. Eğer site açıp para kazanmayı düşünen var ise hiç başlamadan bıraksın hocam dedikleri doğru siteyi aç 10 gun sonra neden para gelmiyor diye sitem yok. Yok böyle bir dünya söyleyeyim. Siteni açar hitini kasarsın zaman ıcınde 5-10 tl de kazansın mutlu olursun ama diğer türlü arkadaşın dedikleri tamamen haklı.

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al