wmaraci reklam
lidertakipci

Alan Adı Alacaklar Okusun

49 Mesajlar 7.684 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)

Skateboard adlı üyeden alıntı

olmasaydı burada bu konuyu açmazdım.

site adresinizi alabilir miyim rica etsem pm de atabilirsiniz..

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

okuduğum an ilk söylediğim cümle bu :)
cem310

kişi bu mesajı beğendi.

Skateboard Skateboard Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

okuduğum an ilk söylediğim cümle bu :)

ama olur mu hocam, yorum yaparak daha çok vakit kaybetmişsiniz.keşke gidip bir yandan dünyayı kurtarsaydınız :cool:

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
herkes okusun tabi hevesi kırılmasın insanların. ben de site açtım ve tüm arkadaşlarım gelir soruyor daha bi bekleyin siteye adam gibi girdi girelim ve hiti olsun. 1-2 haftalık adsensele hiçbir yere yürünmüyor. yeni açtığım sitede günde 3-4 tane facebook grubunda ve kendi facebook sayfamda tanıtımlar yapıp hit çekiyorum ve max. günlük 115 oldu ama hiç de hitim az falan diye konu açmadım. çünkü şu an bu bir tanıtım. yani siteyi iyi tanıtacaksınız. benim ziyaretçilerimin %35 i şu anda returning visitors ve bu sayı artacak diye düşünüyorum çünkü artık belirli bir kesime hitap etmeye ve insanlar paylaşımlarımı facebook üzerinden beğenmeye de başladı. yani adam açıyor yok webmaster sitesi. kim senin webmaster sitene bakar wmaracı *** fuub ve nicesi varken. benim gibi orijinal bir şeyler bulun kafanızdaki ve onu gerçekleştirin. her şey eme ister 1 ay ister 2 3 ... eninde sonunda sağlam bir hit ve adsense geliri gelecek

wmaraci
wmaraci

Agora Agora Engin denizler Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 36 / 108
  • Ticaret 26, (%100)
Ne oldu bu yazıyı kaleme alınca?

Türkiye'nin internet ortamı mı temizlendi? Herkes gerçekten bilgisi olan şeyleri mi kaleme aldı? Sağlık sektöründe yazın demişsin, ne kadar vakıfsın sağlık konularına? Sağdan soldan gördüğün şeyleri geçirerek faaliyete geçirdiğin sağlık sitesi ne kadar faydalıdır insan hayatına?

Açmayın. Bilmiyorsanız hiçbir sektörde site hayata geçirmeyin. Re-write yaparak site idare edilmez. İnsanlığa faydası olmadığı gibi sizi diğer sitelerden de ayırmaz.

Yazınızın ana fikrini ben de benimsiyorum. Buna rağmen kullandığınız üslubun takdir edilecek yanı yok. Kusura bakmayın.
WebDost

kişi bu mesajı beğendi.

ozcan0110 ozcan0110 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance Web Developer
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 234
  • Beğeniler 26 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Haklı olduğu yerler çok ama haksız olduğu yerlerde var.

Notnormal Notnormal hack3rz.org Link satişi Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu açan arkadaşın görüşlerine sayğı duyun arkadaşlar. Hemen eleştiri moduna girmişsiniz arkadaş aklındakileri yazmış beğenmediyseniz konuya yorum yazmayın. Bazı konulardada haklı türkiyede internet çöplükten başka bişey değil. Notepad++ Kullanan eleman php coderim diye geçiniyor. Linux vps alıp sitelerini oradan host eden arkadaşlar linuxmaster oluyorlar. Tutan bir sitenın hemen kopyasını yapıyorlar. Bi düşünün ya milleti neden kandırıyorsunuz akıl yokmu sizde kendiniz bir fikir bulun kurun sitenizi onla uğraşın. Nedir bu bedavacı zihniyet? Şu webmaster sitelerine Bakıyorum toplasan 45 50 tane adam akıllı bu işi bilen arkadaş cıkar şu ülkede onlarıda işten soğutursunuz yeminle siz. Bu yazdıklarımı anlamayıp ta cevap vericek kişiler varsa boşuna ortamı germesınler.

deha deha yaSakLardayIm.. Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Yazacak birşey bulamadım.Mesajım bulunsun yeter..

Kes yüreğine giden bir bilet.''Can kenarı'' olsun..

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

isagold adlı üyeden alıntı

Başarısız olanlar için gelişmek için kodlama öğrenin yazılım kurslarına gidin tema tasarımı yapın deseniz anlarım ama siz kalkmış insanların deneyerek yanılarak öğrendiklerini yargılıyorsunuz herkez sizin bizim gibi forumlara girerek site açtığını mı sanıyorsunuz heves ediyorlar site açıyorlar başka türlü nasıl öğrenecekler sokaktaki internet kullanıcısına bi sor yada çevrendekilere worldpress nedir diye kaçı bilecek ben sizinle tartışmıyorum üslubunuz yazıyı yazış şekliniz yanlış.

saydek adlı üyeden alıntı

Baştan sona kadar demogoji yapmışsın, herkes site açsın kurcalasın kazansın kazanmasın araştırsın ve sonucunda doğru yolu bulan zaten gidiyor, gidemeyenler de aha böyle demogoji yaparak zihninden geçirdiklerini yazıya döküyor. Her 10 kişiden 2 kişi başarılı olur bu sektörde herkes başarılı olacak diye bir kayde yok ve insanlara da şunu yap bunu yapma diyecek bir sektör liderimisin ? laf salatasından öteye bir şey okumadım...

İki arkadaşada katılıyorum.. Tavsiye vermenin çok dışına çıkmış söyledikleriniz ayrıca bende teknoloji dalında site açtım şuan deneyim kazanıyorum. Site yeni olduğu için para kazanma gibi bir beklentimde yok zaten. Adı üstünde deneyim kazanıyorum. Kendimi profesyonel hissedene kadar da böyle bir beklentim olmayacak. Genel konuşmak yerine kişisel yollardan düzgün konuşsaydınız keşke. İyi Forumlar.

Ek Olarak: Tavrınızı kınıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al