wmaraci reklam

facebook hesap dondurma

5 Mesajlar 639 Okunma
smmexpress

Skateboard Skateboard Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar 2 tane eski hesabım var ve bu hesapları dondurmam gerek ama şifrelerini bilmiyorum doğum günümde yaklaşıyor dondurmazsam boşu boşuna oradan kutluyacaklar uzaktan nasıl dondurabilirim bin kere şikayet ettim facebook şikayetleri önemsemiyor

wmaraci
reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Neden donduramadığınız hesaplarınız için BU KADAR ÜZÜLÜYORSUNUZ :) ? Doğum gününüzü kutlayanlara telefon edersiniz o hesap benim değil bu hesabımdan kutlayın dersiniz. Ayrıca Facebook gibi sanal platformdan ŞİFRENİZİ UNUTTUĞUNUZ bir HESABINIZDA kutlanacak br doğumgünü sizi neden bu kadar RAHATSIZ ETSİN :) Tabi dondurulmasını istediğiniz hesaplar kesin size aitse :)

• Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

webbil adlı üyeden alıntı

Neden donduramadığınız hesaplarınız için BU KADAR ÜZÜLÜYORSUNUZ :) ? Doğum gününüzü kutlayanlara telefon edersiniz o hesap benim değil bu hesabımdan kutlayın dersiniz. Ayrıca Facebook gibi sanal platformdan ŞİFRENİZİ UNUTTUĞUNUZ bir HESABINIZDA kutlanacak br doğumgünü sizi neden bu kadar RAHATSIZ ETSİN :) Tabi dondurulmasını istediğiniz hesaplar kesin size aitse :)

hocam hesaplar bana ait dondurulması dediğim hani bir yöntem olur 3 kere şifreyi yanlış gireriz hesap facebookta felan gözükmez öyle bir yöntem var mı diye sormuştum.hocam o kadar kişiyi arayabileceğimden emin değilim

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Skateboard adlı üyeden alıntı

hocam hesaplar bana ait dondurulması dediğim hani bir yöntem olur 3 kere şifreyi yanlış gireriz hesap facebookta felan gözükmez öyle bir yöntem var mı diye sormuştum.hocam o kadar kişiyi arayabileceğimden emin değilim

Çok üzülmeyiniz lütfen. Doğum gününüzü kutlayacak insanlar eminim zekilerdir. Sizin şifrenizi unuttuğunuzu ve dolayısi ilede hesabınıza uzun süre girmediğinizi, PAYLAŞIMLARDA bulunmadığınızı GÖREREK zaten kutlamayacaklardır. Fakat dersiniz ben paylaşım yapıyorum daha az önce an itibari ile paylaşımda bulundum diye, zaten giriş yapdığınız hesabınızda doğumgünü kutlamaları bence sizi üzmesin lütfen :) Teşekkürler diye yazarsınız altınada beğen butonuna tıklarsınız :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek üniversite
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

webbil adlı üyeden alıntı

Çok üzülmeyiniz lütfen. Doğum gününüzü kutlayacak insanlar eminim zekilerdir. Sizin şifrenizi unuttuğunuzu ve dolayısi ilede hesabınıza uzun süre girmediğinizi, PAYLAŞIMLARDA bulunmadığınızı GÖREREK zaten kutlamayacaklardır. Fakat dersiniz ben paylaşım yapıyorum daha az önce an itibari ile paylaşımda bulundum diye, zaten giriş yapdığınız hesabınızda doğumgünü kutlamaları bence sizi üzmesin lütfen :) Teşekkürler diye yazarsınız altınada beğen butonuna tıklarsınız :)

hocam doğum günümü geçtim bazen arkadaşlar geliyor niye isteğimi kabul etmiyorsun diyorlar ortak arkadaşları olduğu için isteği yan hesaba yolluyorlar (2 tane var yan hesap) facebook'a yüz oldu hergün şikayette bulunuyorum birşey yaptıkları yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al