wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye'de Bu Tarz Bir Site?

19 Mesajlar 1.753 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
konu saçma sapan bir yere gitmeden arkadaşa yardımcı olalım lütfen.
Ben de baştaki arkadaş gibi düşünüyorum. Para kazanma işini üniversitede yaparsın, bence sen bırak bu işleri seneye ertele, hiçkimse sektörünü ele geçirmeyecek merak etme.
Ama illa ki yapacam bu işi, derslerime mani olmaz diyorsan. Yapmak istediğin sitenin anahtar kelimelerini diğer sektör anahtar kelimelerle kıyaslaman için google bir araç geliştirmiş. Google Trends. Bunda 2 farklı anahtar kelimeyi aratıp, birbirine kıyasla ne kadar çok arandıgını bulabilirsin. Ama aranma hacmini tam olarak vermiyor. Burada da linki

Elimden Geliyor
wmaraci
reklam

Pawnedb Pawnedb Pills Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 5, (%100)
Bence hiç girme site işlerine bir yıl sabret derslere yüklen sora pişman olursun demedi deme :)

CineArsiv CineArsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam adam az biraz para kazınyım diyor sizde girme bu işlere burda ekmek yok gibi bir mantıkla admı soğutuyosunuz!

Gir hocam yap siteni günde bir iki konu ekle ne kazanırsan iyidir.
Belirlediğin kategori için iyi bir analiz yaparsan(ki bu google keyword tool ile yapılır) bir çok kelimede 1. sayfa olur 1k+ hit alır 100 200 tl gibi bir kazanç elde edebilirsin gibi duruyor ilk bakışta iyi çalışmalar.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
para kazanmak için neden site açıyorsunuz ki?
marketler part time iş için mükemmel yerlerdir.

wmaraci
wmaraci

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
konu egitim ile ilgili oldugundan es gecemedim.para kazanma fikri mantikli ancak bazen mantik gercegi unutturur.her ne kadar ikisini bir arada goturebilsen de internette hem de website yapimi icin ugrasmak ders calismaktan daha zevkli gelecektir.bos vakitlerini derse degil siteye ayirdigini zamanla sende farkedersin.hele de biraz hit alinca.
tecrubeyle sabittir ki bu is icin en cok zamani universiteyi kazandiktan sonra bulursun.yarim yamalak bir sene ugrasmaktansa 2 ay tam zamanli calismak daha fazla hit ve duzgun bir site yapimi saglar.
once uni sonra websitesi...

herseyiblogluyorum.blogspot.com

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

faydin26 adlı üyeden alıntı

www.fatih-aydin.com

Fotoğrafçılık adına kurduğum ayrıca satışlar yaptığım fakat genel anlamda önereceğiniz fikirler doğrultusunda geliştirmek istediğim sitemi sizlere sunmak istiyorum. Değerli yorumlarınızı esirgememenizi ister iyi akşamlar dilerim

faydin26 adlı üyeden alıntı

Site hakkındaki yorum değil , nasıl daha iyi geliştirebileceğimin konusunda yardım istemiştim. Siyasi,global görüşleriniz sizlere kalsın arkadaşlar.

Hocam sitenizi tanıtmak ve fikir almak için alakasız konular yerine yeni bir konu açmayı denerseniz daha yararlı olacaktır.

hewsel adlı üyeden alıntı

Kapitalizmin kölesi olmuşsun!...

hewsel adlı üyeden alıntı

Kirliliğin bulaşmadığı meslek grupları olarak web kalmıştı ona da bulaştırdığınız için (seni tenzil ederim) tepkimi mazur gör

Hocam konuyu uzatmayalım isterseniz. Arkadaşın mesajını da alıntılayıp cevapladım. Yeni bir konu açıp oradan yardım istemesi daha iyi olacaktır.

Malcolm X adlı üyeden alıntı

konu saçma sapan bir yere gitmeden arkadaşa yardımcı olalım lütfen.
Ben de baştaki arkadaş gibi düşünüyorum. Para kazanma işini üniversitede yaparsın, bence sen bırak bu işleri seneye ertele, hiçkimse sektörünü ele geçirmeyecek merak etme.
Ama illa ki yapacam bu işi, derslerime mani olmaz diyorsan. Yapmak istediğin sitenin anahtar kelimelerini diğer sektör anahtar kelimelerle kıyaslaman için google bir araç geliştirmiş. Google Trends. Bunda 2 farklı anahtar kelimeyi aratıp, birbirine kıyasla ne kadar çok arandıgını bulabilirsin. Ama aranma hacmini tam olarak vermiyor. Burada da linki

Pawnedb adlı üyeden alıntı

Bence hiç girme site işlerine bir yıl sabret derslere yüklen sora pişman olursun demedi deme :)

genchakan adlı üyeden alıntı

konu egitim ile ilgili oldugundan es gecemedim.para kazanma fikri mantikli ancak bazen mantik gercegi unutturur.her ne kadar ikisini bir arada goturebilsen de internette hem de website yapimi icin ugrasmak ders calismaktan daha zevkli gelecektir.bos vakitlerini derse degil siteye ayirdigini zamanla sende farkedersin.hele de biraz hit alinca.
tecrubeyle sabittir ki bu is icin en cok zamani universiteyi kazandiktan sonra bulursun.yarim yamalak bir sene ugrasmaktansa 2 ay tam zamanli calismak daha fazla hit ve duzgun bir site yapimi saglar.
once uni sonra websitesi...

Buradaki tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Herkes en doğru olanı öneriyor ona şüphem yok. Yani site yerine biraz daha çalışmak daha mantıklı elbette. Ama yukarıdaki iletilerimde de bahsettiğim gibi kaynak olarak İngilizce siteleri alıp onlardan çeviri yapacağım. İstediğim bölüm de İngilizce öğretmenliği olduğu için faydası da olacak yani. Diğer yandan da ben bu işten 2000-3000 gibi bir gelir beklemiyorum. Aylık 100 lira gelse bile öğrencilik sonuçta, çok işime yarayacaktır. Ailemin durumu da çok iyi değil bir borç durumundan dolayı.

Cine Arsiv adlı üyeden alıntı

Hocam adam az biraz para kazınyım diyor sizde girme bu işlere burda ekmek yok gibi bir mantıkla admı soğutuyosunuz!

Gir hocam yap siteni günde bir iki konu ekle ne kazanırsan iyidir.
Belirlediğin kategori için iyi bir analiz yaparsan(ki bu google keyword tool ile yapılır) bir çok kelimede 1. sayfa olur 1k+ hit alır 100 200 tl gibi bir kazanç elde edebilirsin gibi duruyor ilk bakışta iyi çalışmalar.

Teşekkür ederim hocam. Dediğiniz ve yukarıdaki arkadaşın önerdiği gibi Google aracılığıyla trend kelimeleri bularak başlayacağım. 100-200 lira gibi bir kazanç benim için yeterli zaten. Umarım bir şeyler elde edebilirim. Teşekkür ederim yorumunuz için.

depresan adlı üyeden alıntı

para kazanmak için neden site açıyorsunuz ki?
marketler part time iş için mükemmel yerlerdir.

Bu sene bir yerde çalışmam imkansız denilebilir. Sınava çalışıyorum her an dershane dersleri, etütleri falan oluyor. Kalan vakitlerde de evde çalışmam gerekiyor. Üniversitede de ne olacağı belli değil. O yüzden böyle bir site yapıp aylık 100 lira da olsa kazanmak istiyorum. Harçlık için yani, yoksa çok büyük bir gelir beklentim yok. Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama dediğim gibi pek mümkün değil.

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Aynen hocam ben 2. hazırlık yılı içerisindeyim yavaş yavaş çekiyorum elimi ayağımı internetten :)

Ek Olarak: Aynen hocam ben 2. hazırlık yılı içerisindeyim yavaş yavaş çekiyorum elimi ayağımı internetten :)

Sosyal olan her şey.

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Bende hazırlanıyorum bu sene olmadı, günde 24 saat ders çalışılacak diye bişey yok 3 saat çalışır 2 saat yatarım kendinizi kasıp 7/24 ders çalışmanın zararlarını söylüyorum;

mosmor göz altı, sosyal hayat 0, göz bozukluğu, fiziksel zihinsel yorgunluk

eğer ileride gözlüklü sıska çirkin biri olup para kazanmaya odaklanmak isteyen varsa buyursun çalışssın, ancak para kazanıcam diye hayatımı mahvetmeye de gerek yok.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Birçok kişi gibi naçizane fikrim biraz daha ertelemen. Üniversitede yeni bir bakış açısı alıp yavaş yavaş şekillendirir ve şekil değiştikçe de maddi anlamda ne yöne gitmen gereğine karar verebilirsin...

Not: Konu bence güzel. Ayrıca dönem dönem (yıldız patlaması, bir kıyamet senaryosunun medyada hatırlatılması, olağandışı bir gelişme gibi) bence önemli zıplamalarda yapabilir. Belki zamanın olunca, bulunduğun üniversitede uygun bir kulüp varsa oradakilerle fikir alışverişi yapabilir hatta fakülte/bölüm uygunluğu söz konusuysa akademisyenlerle mülakat gerçekleştirebilirsin. İnşallah sınavdan istediğin puanı aldıktan sonra bilgisayar başına geçip altyapısını kurar, eğitimini devam ettirirken ise akıtmasan bile damlatabilirsin. Şimdiden başarılar... ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al