wmaraci reklam

Ücretsiz - Html Tema Yapabilecek Var mı ?

17 Mesajlar 3.199 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Yaşı kadar uğraşmışlığı varmış. Bu konunun kapatılmasını rica ediyorum, yaşımız kadar web ile uğraşmış bu arkadaşın, yaşı kadar bir şeyler öğrenmesi dileklerim ile...
BurakALHAS roadscrat tiwaly

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
reklam

roadscrat roadscrat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek 5
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 33 / 42
  • Ticaret 8, (%100)

roadscrat adlı üyeden alıntı

Şimdi bu kadar niye uzattın diceksin hergün senin gibi hazırcılar yüzünden webmaster aleminde çok bilmişler türedi bu işleri dalgaya almayan hazıra alışmış yaptığımız işleri küçümseyen kişiler doldu.

ShTrOnur adlı üyeden alıntı

Sizin yaşınız kadar benim weble ugrasmıslıgım var sadece çok yogun oldugum için yapacak vaktim yok sadece rica ettim bir daha bu konuya ugramayın.

Yorumumu haklı çıkardığınız için teşekkürler buda örnek olsun işte yine bizi küçümseyen hazırcı bir arkadaş daha yaptığım yorumdan sonra kendi yaptığı yorumla beni haklı çıkaran bir hazırcı arkadaş daha :)

Daha yaşın 19 bize söylediğin laflara bak bu kadar yıl gerçekten boşa uğraşmışsın weble neyse buda son yorumumdur herkes ne olduğunun farkında zaten.

İyi günler dilerim...

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
garip :D ne kadar biliyorsan bil bu sektörde illa ki bilmediğin bir şeyler var. en iyisi benim hiç bir zaman dememelisin. Ki eğer gerçekten çok uğraşmış olsan tema yapabilecek düzeyde olursun.
roadscrat

kişi bu mesajı beğendi.

ShTrOnur ShTrOnur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

2 gün önce bir tane forumu hackleyeceğim açıkları var diye dolanıp duruyordu ortada sırf o forumun temasını almak için. Şimdi kalkıp yaşımız kadar weble uğraşmışlığın olduğunu söylüyorsun. Haklısın bizler de çocukken bu tür cümleler kurardık. Çocukluğuna veriyorum abicim.

At sana siteni bana bakalım ne olacak sonra zırlayıp yanıma gelme bekliyorum

Ek Olarak:

bilgive adlı üyeden alıntı

Yaşı kadar uğraşmışlığı varmış. Bu konunun kapatılmasını rica ediyorum, yaşımız kadar web ile uğraşmış bu arkadaşın, yaşı kadar bir şeyler öğrenmesi dileklerim ile...

Yaşım kadar öğrendiğimi sitenizde görmek istiyorsanız bekleyin

Ek Olarak:

reklamsiz adlı üyeden alıntı

garip :D ne kadar biliyorsan bil bu sektörde illa ki bilmediğin bir şeyler var. en iyisi benim hiç bir zaman dememelisin. Ki eğer gerçekten çok uğraşmış olsan tema yapabilecek düzeyde olursun.

Anlama kıtlığı mı çekiyon arkadaş en iyisi benim diye bir cümle var mı Belki tema yapamam başka şeyler yaparım :)

Ek Olarak:

roadscrat adlı üyeden alıntı

Yorumumu haklı çıkardığınız için teşekkürler buda örnek olsun işte yine bizi küçümseyen hazırcı bir arkadaş daha yaptığım yorumdan sonra kendi yaptığı yorumla beni haklı çıkaran bir hazırcı arkadaş daha :)

Daha yaşın 19 bize söylediğin laflara bak bu kadar yıl gerçekten boşa uğraşmışsın weble neyse buda son yorumumdur herkes ne olduğunun farkında zaten.

İyi günler dilerim...

Ne olduğumu daha kimse bilmiyor yakında göreceksiniz :)

Ek Olarak:

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Yaşın 19 ve senden büyük binlerce insan var bu forumda "Sizin yaşınız kadar benim weble ugrasmıslıgım var" bu cümleyi neye güvenerek kurdun acaba merak ediyorum doğrusu :)

Siteni bana at neye güvenerek kurduğumu ordan belirteyim :)

Ek Olarak:

Eftal Bulut adlı üyeden alıntı

Bosuna ugrasmissiniz o kadar yil :)

Boşuna mı değil mi yakında görürsün aslanım :)

Ek Olarak: http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/israil-sitelerinin-db-bilgileri-180622.html

Sizi bekliyorum sizinkileride görürsünüz belki :D

wmaraci
wmaraci

bbulakbasar bbulakbasar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 20 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Çok güldüm, bahçeye diktiler :D :D :D :D :D

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

Yaşım kadar öğrendiğimi sitenizde görmek istiyorsanız bekleyin

Raporladım, tehdidi. Ayrıca bu tür tehditlerde bulunan bir kullanıcının ; Sitenize Güvenlik Sağlıyorum - 5 Tl isimli açtığı bir ticaret sayfası var. Gerçekten inanamıyorum. Bu tür bir tehdidi yapan kişi eğer böyle bir iş yapıyorsa, güvenlik sağladığı esnada gördüğü sitelere neler yapmaz? Bunun yanı sıra, bir web sitesine index atılması ve ardından buraya açılan başlıkta; index atan kişinin mesajlarını yayınlıyor. Söyleyecek kelime bulamıyorum.

Benim bu mesajda belirttiğiniz kullanıcı gibi bilişim suçlarına gitmeme de gerek yok. Umarım bunu da anlatabildim.

Durgun sular derin akar.

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)

Sizin yaşınız kadar benim weble ugrasmıslıgım var sadece çok yogun oldugum için yapacak vaktim yok sadece rica ettim bir daha bu konuya ugramayın.

Neyse sakinim. Konu kapatılmıştır.
MetinBiyik Sueda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al