lostyazilim

Sosyal Medyanın Siteler İçin Önemi

20 Mesajlar 2.421 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

Vitaminsiz adlı üyeden alıntı

Güzel kardeşim, inan organik sayfalara değer daha az diyebilirim. https://www.facebook.com/siirkulubuu bu sayfanın ilk kurucusu ben idim, 30K da 150 lira istiyordum ama sayfa tamamen organik idi. İnsanlar öyle tepkiler verdi ki bu nedir, ne kadar para biraz aşağı çek falan dediler 100 liraya vermiştim. 1K bot'a adam gider 10 lirayı bayılır ama senin organik sayfana dolu laf söyler, belki de sayfa kendisinde olmadığı için söylüyordur. O kadar emek veriyoruz, o kadar uğraşıyoruz reklamlar alıyoruz organik sayfalardan vs. ama belirli bir zamandan sonra boş gibi geliyor herşey.

Hocam siz onlara ne bakıyorsunuz :) En basitiden bakın verdiğiniz sayfanın beğenileri ortalama 1 k üzeri. Bizim 250.000 lik sayfadan hiçbir farkı yok. Önemli olan alınan etkileşim oranı. ben milyonluk olup 1k beğeni göremeyen sayfalarda gördüm :)

wmaraci
reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Zaten hayat büyük facebook sayfası olana güzel. Alakasız bir konu olsa bile haberci başlığıyla ilginç ve dikkat çekici başlık atınca yardırıyor hitler.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
yüksek hit yapılan işe bağlı. Sen az yapılan meslek dalına hitap edersin. Netten tek iş alırsın. tek işte 100 bin tly kaldırırsın. ama amme hizmeti yaparsın (xxx) hasanaga sitesi takılırsın. hitler tavan yapar ama sana bir getirisi olmaz. ne yaparsanız yapın kendinizi tanıtın. bol bol hizmet alanınzda özgün içerik girin yeterli.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
peki hocam nasıl kastın bu kadar organik kullanıcıyı bizede güzel güzel tiyo versende bizde botlardan medet ummasak bazıları diyor yorum yaz diğer sayfaların altına ama oda bir yere kadar sonra facebook baba diyor dur sen ne yapıon :)
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

ceyzer adlı üyeden alıntı

peki hocam nasıl kastın bu kadar organik kullanıcıyı bizede güzel güzel tiyo versende bizde botlardan medet ummasak bazıları diyor yorum yaz diğer sayfaların altına ama oda bir yere kadar sonra facebook baba diyor dur sen ne yapıon :)

Ben son 3 ay içinde bu sayfaya admin oldum hocam. Ben admin olduğumda 85.000 civarıydı. 3 ayda 260.000 civarı oldu :) Yaptığımız herhangi birşeyde yoktu. Güzel paylaşımlar yapıyorduk, bu paylaşımlarıda sağolsun takipçilerimiz kendi duvarlarında paylaşınca ordan görenler sayfayı beğeniyorlardı ve bu kadar büyük bir hızla büyüdü.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
4 sene önce facebook benim işimdi :) Bir sayfa kurmuştum sıfır reklamla 1 ayda 15bin olmuştu. Çünkü kendi iğrenç ve saçma esprilerimi paylaşıyordum :D insanlara ilginç ve komik geliyordu :D 250 bin olduğunda satmak zorunda kaldım. Gecede 40 bin kişinin geldiği sayfalarım oluyordu ah ne güzeldi o günler.

Şimdi O facebook yok ama. İnsanlar değiştiler. Komedi de bitti capsten öteye gidemiyor insanlar. Ya küfür ya hakaret ya kapak vs. olacak şimdilerde yoksa kimse beğenmez. Bir de önceden bir paylaşımı beğenmek için sayfaya hayran olman gerekiyordu o olay güzeldi. Şimdi de olsa keşke :D
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

4 sene önce facebook benim işimdi :) Bir sayfa kurmuştum sıfır reklamla 1 ayda 15bin olmuştu. Çünkü kendi iğrenç ve saçma esprilerimi paylaşıyordum :D insanlara ilginç ve komik geliyordu :D 250 bin olduğunda satmak zorunda kaldım. Gecede 40 bin kişinin geldiği sayfalarım oluyordu ah ne güzeldi o günler.

Şimdi O facebook yok ama. İnsanlar değiştiler. Komedi de bitti capsten öteye gidemiyor insanlar. Ya küfür ya hakaret ya kapak vs. olacak şimdilerde yoksa kimse beğenmez. Bir de önceden bir paylaşımı beğenmek için sayfaya hayran olman gerekiyordu o olay güzeldi. Şimdi de olsa keşke :D

Çoğu kişinin istediği şeyleri yapmışsınız hocam ne güzel :) Meşhur bir komik paylaşımlar sayfasını yönetmek büyük bir hazdır bence. Cezmikalorifer v.b sayfalar bildiğin ülke gündemi değiştiriyorlar :) Adamlar ne yayınlasa sokakta sağda solda onla ilgili espirileri görüyorsunuz çabuk yayılıyor. Kan benim damar benim, oğlum bak git v.b paylaşımlar bu şahısların sayfalarında yayınlamarıyla patladı gitti :)

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

halilyc adlı üyeden alıntı

Çoğu kişinin istediği şeyleri yapmışsınız hocam ne güzel :) Meşhur bir komik paylaşımlar sayfasını yönetmek büyük bir hazdır bence. Cezmikalorifer v.b sayfalar bildiğin ülke gündemi değiştiriyorlar :) Adamlar ne yayınlasa sokakta sağda solda onla ilgili espirileri görüyorsunuz çabuk yayılıyor. Kan benim damar benim, oğlum bak git v.b paylaşımlar bu şahısların sayfalarında yayınlamarıyla patladı gitti :)

Kesinlikle çok güzeldi. Sattığıma da pişmanım ama o zamanki imkanlar işte. Nihat doğan Survivor'a katılacağı zamanlarda saçma sözleriyle meşhurdu mesela sayfada yazıklarım sabah gazetesinde falan çıkmıştı. :D Ama artık facebookta o tat kalmadı silmiştim hesabımı 2-3 sene sonra yeniden açtım o da üniversite işleri için falan.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
güzel anlatım olmuş

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

Kesinlikle çok güzeldi. Sattığıma da pişmanım ama o zamanki imkanlar işte. Nihat doğan Survivor'a katılacağı zamanlarda saçma sözleriyle meşhurdu mesela sayfada yazıklarım sabah gazetesinde falan çıkmıştı. :D Ama artık facebookta o tat kalmadı silmiştim hesabımı 2-3 sene sonra yeniden açtım o da üniversite işleri için falan.

sağlık olsun hocam yeni trend twitter fenomenliği onu da yaparsınız siz :)

Panarogga adlı üyeden alıntı

güzel anlatım olmuş

Teşekkür ederim hocam beğendiyseniz ne mutlu :)

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al