wmaraci reklam
lidertakipci

20.000 TL Bütçe ile ne tarz işler yapardınız ?

80 Mesajlar 9.216 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertEren MertEren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)

Panarogga adlı üyeden alıntı

weble hiç uğraşmaz gider dükkan açardım direk

Ne dükkanı ?

wmaraci
reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)

ikinci el telefon alış satış

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Adsenseli site alın hocam :). Aylık 1-2 Bin TL gelirli olan siteler. 1 tane alsanız zaten yarısıyla banka kredisini öder yarısını da kenara atarsınız :).
MertEren baranos

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
bir webmaster sitesi açsan çok iyi olur. Benim hayallerim vardı ama imkansızlıktan dolayı yıkıldı. Her şeyini düşünmüştüm. Eğer istersen özel mesaj yoluyla detayları iletirim. Düşüncelerime göre kesinlikle kar olacağına eminim. Hem siteden hem youtube'dan.

wmaraci
wmaraci

muhammeddemir muhammeddemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

VladiGorgi adlı üyeden alıntı

Bayanlar Üzerine e-TİCARET sitesi açabilir. facebook twitter sayfası açık yaklaşık 500.000 civarı kişi kastırıp günlük bazı ürünlerde kazancı 1 tl ye çekip çok ürün satmaya yönelik insanlara alışveriş yaptırıp önce elimde tutup sonra. fiyatları normale çekmenizi öneririm bunun içinde 7 bin tlye hemde google a 2 ay yetecek kadar rekllam verip hemde vergi mükellefi olmadan satış yapabileceğini sistemler ver açar yoluma devam ederim. emin oln 7.000 tl ye rahat açılır. ve aliexpress sitesinden harika 10 tl ye çantalar var türkiyede 70-80 araya onlarıda sıkıştırıp vergi ödemeden acayip kar yaparsınız gözede batmaz ;) Tam bu konuda bilgi istiyorsanız bu işim detayları mantığı vb. herşey için. nekadar zamanda nekadar kazanacağınız gibi 30 tl gibi bir miktara fikir danışmalığınızı yapabilirim hangi yolları izliyeceğinize kadar.

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim ama ücretsiz yardımlar tercihim.

Son 5 senedir insanların ne kadar ceza ile karşı karşıya olduğunu hiç duydun mu? Aliexpress, focalprice tarzı sitelerden mal alıp satarak ödemek zorunda oldukları cezalardan bahsediyorum bu arada. Vergi kaçakçılığı, devleti zarara uğratmak suçlarından açılabilecek ve sonuçları fena halde can yakabilecek davalar da cabası. Gittigidiyor, sahibinden gibi siteler üzerinden satış yapan kişiler bunlar genelde. Bence insanları suça teşvik yerine yasal kazanç yollarına yönlendirmek gerekli. Bahsettiğim ceza miktarları 1000, 2000 TL'lik cezalar da değiller. Para kazanayım derken insanların elindeki, avuçlarındakilerden de olmasına sebep olmamak lazım. Google üzerinde ufak bir araştırma ile ceza yiyenlere ve ne kadar cezalarla karşı karşıya kaldıklarına kolayca ulaşabilirsiniz.
omerdurmus

kişi bu mesajı beğendi.

VladiGorgi VladiGorgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster /İnternet girişimcisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

muhammeddemir adlı üyeden alıntı

Son 5 senedir insanların ne kadar ceza ile karşı karşıya olduğunu hiç duydun mu? Aliexpress, focalprice tarzı sitelerden mal alıp satarak ödemek zorunda oldukları cezalardan bahsediyorum bu arada. Vergi kaçakçılığı, devleti zarara uğratmak suçlarından açılabilecek ve sonuçları fena halde can yakabilecek davalar da cabası. Gittigidiyor, sahibinden gibi siteler üzerinden satış yapan kişiler bunlar genelde. Bence insanları suça teşvik yerine yasal kazanç yollarına yönlendirmek gerekli. Bahsettiğim ceza miktarları 1000, 2000 TL'lik cezalar da değiller. Para kazanayım derken insanların elindeki, avuçlarındakilerden de olmasına sebep olmamak lazım. Google üzerinde ufak bir araştırma ile ceza yiyenlere ve ne kadar cezalarla karşı karşıya kaldıklarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Hocam bağsettiğim şeyin temeli aliexpress değildi. dikkatli okuyunuz temeli eticaret tedarikci ve vergi mukellefi olmamak. sizin yerinize adamlar stopajınızı kesiyor.yasal aliexpress bir öneri örünleri aradan satarsanız sıkıntı yok şöyle düşünü 60.000 ürün ekli veriyorlar sistemi. arada 1 tane mp3 player koymanız ve 4 tl den satmanız da n dolayı yakalanmakmı imkansızdan bahsediyorsunuz.

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

Hocam bağsettiğim şeyin temeli aliexpress değildi. dikkatli okuyunuz temeli eticaret tedarikci ve vergi mukellefi olmamak. sizin yerinize adamlar stopajınızı kesiyor.yasal aliexpress bir öneri örünleri aradan satarsanız sıkıntı yok şöyle düşünü 60.000 ürün ekli veriyorlar sistemi. arada 1 tane mp3 player koymanız ve 4 tl den satmanız da n dolayı yakalanmakmı imkansızdan bahsediyorsunuz.

Hocam "beni nerden bulacaklar, imkansız!!!" diyip 150.000 TL ceza yiyen adam biliyorum ben. Benimde asıl söylemek istediğim, yasal kazanç yollarına yöneltmek insanları. Gayri resmi, sonucunda cezalara yol açabilecek tür yolları tavsiye etmemek gerektiği.

VladiGorgi VladiGorgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster /İnternet girişimcisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

muhammeddemir adlı üyeden alıntı

Hocam "beni nerden bulacaklar, imkansız!!!" diyip 150.000 TL ceza yiyen adam biliyorum ben. Benimde asıl söylemek istediğim, yasal kazanç yollarına yöneltmek insanları. Gayri resmi, sonucunda cezalara yol açabilecek tür yolları tavsiye etmemek gerektiği.

hocam yasa dışı satsın demiyorum konu yeterince açık sistem bu. kazanç olarak iyi. vergisiz satış yapmıyorsun normalde iyi kazanıyorsun zaten. ben ek bilgi olarak verdim 150.000 diye birşey inandırıcı gelmiyor hocam eğitimim bunun üzerine ürün başı 180 tl ceza kesilir ama nekadar sattığını kanıtlamak koşulu ile ;) herhangi başka sıkıntısı yok ben git kaçak sat demedim mukemmel sistemden bahsettim. ha aklına yatarsada 60.000 urun arasına 1 tane çinden getirme yap sıkıştır dedim bunun anlanmıcak bi durumu yok

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 2 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam 2013'te satış başı minimum ceza 190 TL idi. Bende vergi işlerinden uzak bir insan değilim. Bahsettiğim kişinin 2000+ satışı vardı gittigidiyor üzerinde. Ürünlerin çoğu 1-5 TL arası ama ceza için fiyatın önemi yok bunu sende biliyorsundur sanırım. 150.000 TL bu kişiye adeta kıyak geçilerek verilen bir ceza. Bahsettiğin gibi "araya sıkıştırma" satışlar ile bir şey olur olmaz gibisinden değil benim demek istediğim. Senin bahsettiğin sistemi yeni farkettim ben ilk yazında komple getir sat diyormuşsun gibi algılamışım nedense.

MertEren MertEren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 27 / 50
  • Ticaret 2, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Adsenseli site alın hocam :). Aylık 1-2 Bin TL gelirli olan siteler. 1 tane alsanız zaten yarısıyla banka kredisini öder yarısını da kenara atarsınız :).

Yardımcı olursanız? Güvenli nerden, nasıl satın alabilirim ?

Ek Olarak:

bloggerim adlı üyeden alıntı

bir webmaster sitesi açsan çok iyi olur. Benim hayallerim vardı ama imkansızlıktan dolayı yıkıldı. Her şeyini düşünmüştüm. Eğer istersen özel mesaj yoluyla detayları iletirim. Düşüncelerime göre kesinlikle kar olacağına eminim. Hem siteden hem youtube'dan.

Detaylı p.m rica edebilirmiyim ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al