wmaraci reklam
lidertakipci

Blogdan Ofis Ortamına Uçuş

15 Mesajlar 1.383 Okunma
wmaraci reklam

mFurkan mFurkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi Teknisyeni
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir yola doğru adım atmışsın. Sana söyleyeceğim iki şey var; asla vazgeçme ve planını ince eleyip sık doku. Blog ile başlayıp kurumsallaşan birkaç arkadaşım var. Başarılar dilerim.

wmaraci
reklam

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
Direk ofisle başlamayın.Önce düzenli olarak ofis olamadan bir ilerlemeye çalışın bakalım belki hevesiniz kaçacak,belki öğreneceğiniz çok şey var.Ofise vereceğiniz parayı siteye verin çalışın birde önce nasıl bir proje olacak ona göre çalışma yapın . En önemlisi ilgili alanlarda yazılar yazın konsuna göre bir bakıyorum türksat uydusu ile haber varken bir bakıyorum geyik muhabbeti tarzında haberler var.Webrazzide yada webtekno da bu tarz bir absurukluk gördün mü ? Ben okuyan olsam bir daha girmem yani ne bu öyle bir klasın olsun bir çizgi belirle kendine.Bunları halletmeden belirli yere gelmeden ofis açmayı düşünürsen korkmaya başladım istediğin yere gelemezsin.Sıradan webmaster muhabbetine döner olay

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Antalya merkezdeyim

Skala Skala https://mekasosyal.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İletişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 32 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Ziyaretine gelirim hocam :) Antalya merkezdeyim bende

wmaraci
wmaraci

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Öncelikle bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sosyaldeli blogumu tabiki tutup da kurumsallaştırmak ve ofis ortamına geçirmek için uğraşmayacağım. Sadece sizlerden bazı öneriler almak istedim ki bu da fazlasıyla olmuş. Sosyaldeli blogum için yapılan yorumlardan da gördüğüm kadarıyla yazı dilimden epey şikayet etmişsiniz. Lakin şöyle bir durum var. Zamanında gayet resmi bir dil kullanarak yazdığım yazılar okunmazken bu dil ve yazdığım yazılar fazlasıyla okundu hatta ismi gereği geri dönüşler alındı. Genel olarak blogumda bayram temizliği yapılacak ve konular daha sağlam kategori ve zeminlere oturtulacak tabiki. Ama burda biz kendimizi rahat hissettiğimizden dolayı istediğimiz şekilde istediğimiz konudan bahsedebiliriz diye düşünüyorum.

Son olarak bu projeye yeni isim ve sıfırdan başlanacaktır.

Teamtofas.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al