lostyazilim

Halk Eğitim Merkezlerine Giden Var mı ?

21 Mesajlar 3.752 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar bir sorum olacak halk eğitim merkezlerine kurs almaya giden var mı acaba bilen birisi bilgi verebilir mi acaba ?

wmaraci
reklam

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
Bilgisayar kursaları diyorsan bence git sıkılırsın, bunalırsın ama sertifika için git :)

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
MEB Onaylı Sertifika için gidebilirsin çok cuzi bir ücretle Sertifika alıyorsun, ve Milli Eğitim Onaylı olduğu için işine yarar

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

MEB Onaylı Sertifika için gidebilirsin çok cuzi bir ücretle Sertifika alıyorsun, ve Milli Eğitim Onaylı olduğu için işine yarar

Ne kadar hocam

wmaraci
wmaraci

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
hangi Kursa gideceksiniz?

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Ben matematik falan gittim bir işe yaramaz.

Hocalar kafasına göre gelmiyor etmiyor. Yarıda kesiliyor çoğu eğitim. Gittiğin günlere yazık olur.

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
şimdi kursların 1i sertifikayla beraber toplam 100 tl 3 ay sürüyor ben photoshop ve web tasarım için gitmiştim hani temel mantığı veriyorlar ama daha ilerisini bekleme orada ders verenlerde üniversite okuyan veya mezun veya lise mezunu bilgi birikimi belli seviyede yani

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

cmcfilm adlı üyeden alıntı

Bilgisayar kursaları diyorsan bence git sıkılırsın, bunalırsın ama sertifika için git :)

Hocam tek bilgisayar değil işaret dili ve mesleki eğitimler (2D ve 3D çizim, CNC eğitmi vs.vs ). Sıkılıp sıkılmamak önemli değil elimde bir sertifika olsun istiyorum.

Byboo adlı üyeden alıntı

Bilgi için teşekkürler tek sertifika için 50 TL'ye kadar verebilirim bir kaç kurs için gideceğim bir sıkıntı olmaz demi ?

Byboo adlı üyeden alıntı

hangi Kursa gideceksiniz?

Hocam şuanda aklımda temel bilgisayar kullanımı,office programları, işaret dili,Autocad, Solidworks ve CNC eğitimi var tabi bunları 1 anda değil 1 yılda yapmayı düşünüyorum onlar için bir sıkıntı olmaz ise hepsinin sertifikasını almak gibi bir hedefim var :)

KingStar adlı üyeden alıntı

Ben matematik falan gittim bir işe yaramaz.

Hocalar kafasına göre gelmiyor etmiyor. Yarıda kesiliyor çoğu eğitim. Gittiğin günlere yazık olur.

Matematik falan değil biraz mesleki eğitim almayı düşünüyorum.Bana derse gelip gelmemesi önemli değil okulda ve dershanede gerekli eğitimleri alıyorum amacım sertifika almak.

Zuperman adlı üyeden alıntı

şimdi kursların 1i sertifikayla beraber toplam 100 tl 3 ay sürüyor ben photoshop ve web tasarım için gitmiştim hani temel mantığı veriyorlar ama daha ilerisini bekleme orada ders verenlerde üniversite okuyan veya mezun veya lise mezunu bilgi birikimi belli seviyede yani

Hım hocam şuan mesleki eğitim almak istiyorum eğer daha önceden bilgim olsaydı çok fazla zamanım vardı giderdim. Ders veren benim için fark etmez amaç elimde bir belge bir sertifika olması zaten bir çok şeyi biliyorum orada üzerine biraz daha bir şeyler katıp belge almak.
cmcfilm

kişi bu mesajı beğendi.

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Hocam tek bilgisayar değil işaret dili ve mesleki eğitimler (2D ve 3D çizim, CNC eğitmi vs.vs ). Sıkılıp sıkılmamak önemli değil elimde bir sertifika olsun istiyorum.

Bilgi için teşekkürler tek sertifika için 50 TL'ye kadar verebilirim bir kaç kurs için gideceğim bir sıkıntı olmaz demi ?

Hocam şuanda aklımda temel bilgisayar kullanımı,office programları, işaret dili,Autocad, Solidworks ve CNC eğitimi var tabi bunları 1 anda değil 1 yılda yapmayı düşünüyorum onlar için bir sıkıntı olmaz ise hepsinin sertifikasını almak gibi bir hedefim var :)

Matematik falan değil biraz mesleki eğitim almayı düşünüyorum.Bana derse gelip gelmemesi önemli değil okulda ve dershanede gerekli eğitimleri alıyorum amacım sertifika almak.

Hım hocam şuan mesleki eğitim almak istiyorum eğer daha önceden bilgim olsaydı çok fazla zamanım vardı giderdim. Ders veren benim için fark etmez amaç elimde bir belge bir sertifika olması zaten bir çok şeyi biliyorum orada üzerine biraz daha bir şeyler katıp belge almak.

Çok rahat belge alırsın sınavları çok basit sadece orada amaç 3 ayı doldurmak süre sıkıntın varsa belge alamassın çünkü yoklama alınıyor.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

Çok rahat belge alırsın sınavları çok basit sadece orada amaç 3 ayı doldurmak süre sıkıntın varsa belge alamassın çünkü yoklama alınıyor.

Süre sıkıntım yok hocam sadece zamanı ayarlasam yeter.Meslek lisesinde okuduğum için saatler biraz sıkıntı olabilir birde dershane var ama onları ayarlayabilirsem zaman sıkıntım olmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al