wmaraci reklam

Facebook ve Twitter Seo Çalışması Nasıl Yapılır ?

30 Mesajlar 3.534 Okunma
wmaraci reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Herkese merhabalar arkadaşlar. Forumda bir çok satıcının çalışmalarında bu tip seo yöntemlerine yer verdiğini biliyorsunuzdur. Şimdi benim merak ettiğim bu çalışmalar nasıl oluyor. Şunu da belirtmek isterim konuyla ilgili internette baya bi araştırma yaptım sonuca varamadım forumda da detaylı bir konu açılmışsa bununla ilgili özür dilerim.
Nedir bu Facebook Seo Çalışması ? Yani nasıl yapılır ? Siteden link mi paylaşmamız gerekli ? Bilen birisi lütfen cevaplasın arkadaşlar. Açıkçası şu sıralar seo paketi alacak maddi durumum yok :( O yüzden böyle paketleri inceliyorum ve kendim o tip paketler gibi yapmaya çalışıyorum.

Sosyal olan her şey.
wmaraci
reklam

Tunahansenel Tunahansenel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 7 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
+Takipteyimm.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Oldukça önemli bir konuya değindim umarım yardımcı olacak bir kaç arkadaşımız çıkacaktır.

Sosyal olan her şey.

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Bende takipteyim merak ettiğim bir konu

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
wmaraci

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam mesela twitter link veriyor.Twitterdan 20-30 adet hesap acip takip edeni takip ederim yontemiyle her hesaptan 1000&2000 takipci yapip bu hesaplarda link paylasimi yapabilirsiniz.Jetpack wordpress eklentisi gibi eklentilere bu hesaplari baglayip otomatik olarak web sitenizde yayimladiginiz bu yazilarin linklerini twitterda paylasilmasini saglayabilirsiniz.Panda guncellemesi sosyal medya paylasimlarina cok deger verir.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

bugrahanisbakan adlı üyeden alıntı

Hocam mesela twitter link veriyor.Twitterdan 20-30 adet hesap acip takip edeni takip ederim yontemiyle her hesaptan 1000&2000 takipci yapip bu hesaplarda link paylasimi yapabilirsiniz.Jetpack wordpress eklentisi gibi eklentilere bu hesaplari baglayip otomatik olarak web sitenizde yayimladiginiz bu yazilarin linklerini twitterda paylasilmasini saglayabilirsiniz.Panda guncellemesi sosyal medya paylasimlarina cok deger verir.

Twitter da böyleyse Facebook'ta nasıl yapılabilir bu çalışma ?

Sosyal olan her şey.

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Facebookta herkese acik gruplar vacok fazla uyeli.Siteniz dogrultusunda aylasim yapan acik gruplari arastirip buralarda linkinizi paylasabilirsiniz.Ya da fazla uyeye hitap edebilecek facebook sayfalari olusturup yada satin alip buralarda paylasabilirsiniz.Ama bu uzun surer tabi.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Facebookta herkese acik gruplar vacok fazla uyeli.Siteniz dogrultusunda aylasim yapan acik gruplari arastirip buralarda linkinizi paylasabilirsiniz.Ya da fazla uyeye hitap edebilecek facebook sayfalari olusturup yada satin alip buralarda paylasabilirsiniz.Ama bu uzun surer tabi.

Bende bu işin çok kolay ve çok sağlam kitleye ulaşacak bir yolu var :D kendi yazılımım olan bir bot ile otomatik 20 k üzeri gruplara fake bir hesap ile üye olabiliyorum :D bi hesabım 300 gruba üye ve bu grupların hepsine token sistemi ile 2 dakikada toplu ve aynı durumu güncelleyebiliyorum sizce bu nasıl bir çalışma olur hocam ?

Sosyal olan her şey.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

bunu yapıyordum fakat 2 hafta işler yolunda gidebildi. sonrabeni gruptan attılar :) siteye iyaretlerin 4te 3ü oradandı düşünün şimdi hitler yerlerde :(

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

bjlkl adlı üyeden alıntı

bunu yapıyordum fakat 2 hafta işler yolunda gidebildi. sonrabeni gruptan attılar :) siteye iyaretlerin 4te 3ü oradandı düşünün şimdi hitler yerlerde :(

Yaklaşık 1 aydır böyle youtube videolarımı kasıyorum çok nadir gruplardan atılıyorum 1 sorunum var spama çok düşüyorum :D onun dışında her gün düzenli bu çalışmayı yapabilirim sitem için bana + ları neler olucak 1. trafik tamam başka ?

Sosyal olan her şey.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al