wmaraci reklam

FB Sayfa Gönderisini Beğeneni Sayfaya Davet Etme Hk.

22 Mesajlar 11.973 Okunma
wmaraci reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
Bugün dikkatimi bir şey çekti.
Facebook hayran sayfasındaki bir gönderinin reklamını verdim. Gönderi ile etkileşim için.
Beğenenler oldu. Sayfaya girip gönderi altındaki Beğenenler'a bakınca, alt alta isimler normal olarak çıktı; ancak henüz farkettiğim şey şu:

Misal Ahmetoğlu Mehmet'in karşısında arkadaş ekle ya da yönetici yap gibi bir ibare değil de, Davet Et ibaresi vardı. Zaten sayfayı beğenmiş olanların karşısındaysa Beğendin ibaresi. (Sayfa değil, kişi beğenenler; ancak galiba İngilizce-Türkçe çeviri sorunu olsa gerek; Beğendin yazılı) Sayfayı beğenmemiş, ancak reklam sayesinde gönderiyi görüp beğenmiş kişileri böylece davet edebilme hakkımız varmış sanırım.

Bu yeni bir uygulama sanırım. Google ile birlikte forumlarda buna benzer bir şey bulamadım. Merakta ettim. Bir taşla iki kuş vurmamız için ideal bir şeye benziyor. Yalnız biz davet edince, acaba sayfanın davet ettiğini mi, yoksa doğrudan benim (arkadaşım olmasa bile) davet ettiğimi mi görüyorlar?

Eğer facebook hayran sayfanızda 2 kişiden fazla kullanıcının beğendiği bir içerik varsa bakmanızı öneririm. Eğer sayfanızı beğenmemiş bir kişi varsa, sanırım davet edebilme özelliğini göreceksiniz.

Amerika'yı şu an bu başlıkla yeniden keşfettiysem mazur görün, çaktırmazsanız sevinirim... :o
gokenim eusanmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

iber iber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de geçen hafta farkettim ama Maalesef uygulamayı kaldırmışlar..

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Şimdi baktım görünmüyor, aynen. Olsa güzeldi. Gönderi reklamı verip beğenenleri ayrıca sayfaya davet etme olayı verimliydi aslında...

Tekrar etkin duruma gelmiş.

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Bu özellik hala etkindir. Sayfalarımda kullanıyorum şimdiye kadar 100'lerce beğeni aldım.

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
wmaraci

eusanmaz eusanmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ticaret Rehberi İşletmeni
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 132 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
konuyu takipteyim. facebook da çok fazla reklam veriyorum. sayfalarımda baktım ancak beğenen kişilerin karşısında hiçbir şey yazmıyor. ben mi yanlış anladım acaba. eğer bu seçeneği kullanabilirsem reklamlardan çok güzel verim alacağım.

Ek Olarak: arkadaşlar inceledim ve şunu farkettim. Bu özellik hala aktif. ancak facebook'unuzu kendi adınızla kullanmanız gerekiyor. sayfa hesabında iken aktif olmuyor. Buna çok sevindim :) reklamlara çok fazla beğeni geliyordu. bunu değerlendirebilirim :)

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

eusanmaz adlı üyeden alıntı

konuyu takipteyim. facebook da çok fazla reklam veriyorum. sayfalarımda baktım ancak beğenen kişilerin karşısında hiçbir şey yazmıyor. ben mi yanlış anladım acaba. eğer bu seçeneği kullanabilirsem reklamlardan çok güzel verim alacağım.

Ek Olarak: arkadaşlar inceledim ve şunu farkettim. Bu özellik hala aktif. ancak facebook'unuzu kendi adınızla kullanmanız gerekiyor. sayfa hesabında iken aktif olmuyor. Buna çok sevindim :) reklamlara çok fazla beğeni geliyordu. bunu değerlendirebilirim :)

Hocam sayfanızı beğenen kişiler zaten beğenmiştir.
Yapmanız gerek gönderileri öne çıkarmak. Yani sayfanızda paylaştığınız bir şeyin reklamını yapın. Reklamı da, sayfanızla bağlantı kurmamış kişilere yapılandırın. Sonrasında, onu beğenenleri tıkladığınızda Davet Et yazar. Yalnız gizlilik ayarlarıyla ilgili bir durum olsa gerek, hepsinde yazmaz. Yazanları davet edebilir ve bir kısmını sayfanıza üye yapabilirsiniz böylece. Bir taşla iki kuş... ;)

Bir diğer yöntem ise ücret ödemeden, reklam yapmadan: http://wmaraci.com/forum/sosyal-aglar/fb-sayfa-adiyla-gonderi-begenme-186673.html & Facebook Sayfa Yöneticileri İçin Yeni Beğeni Düzenlemesi

eusanmaz eusanmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ticaret Rehberi İşletmeni
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 132 / 36
  • Ticaret 2, (%100)

nettebugun adlı üyeden alıntı

Hocam sayfanızı beğenen kişiler zaten beğenmiştir.
Yapmanız gerek gönderileri öne çıkarmak. Yani sayfanızda paylaştığınız bir şeyin reklamını yapın. Reklamı da, sayfanızla bağlantı kurmamış kişilere yapılandırın. Sonrasında, onu beğenenleri tıkladığınızda Davet Et yazar. Yalnız gizlilik ayarlarıyla ilgili bir durum olsa gerek, hepsinde yazmaz. Yazanları davet edebilir ve bir kısmını sayfanıza üye yapabilirsiniz böylece. Bir taşla iki kuş... ;)

aynen hocam zaten o şekilde reklam veriyordum her gün. çok fazlada beğeni geliyordu. bu beğenileri de sayfaya davet edebileceğim için, reklamlardan aldığım verim artacak. farketmemi sağlayan arkadaşlara teşekkür ederim. :)

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
ne demek :) verim açısından kesinlikle yararını göreceksiniz, hem de tasarruf.
yalnız ileride fb gelirlerini etkilerse kaldırılır mı bilemem. özellikle önceki mesajda dipnot düştüğüm linkteki yeni uygulamayla birlikte reklam verilme gereksinimi epey bir düşecek gibi...

TeknoVadisi TeknoVadisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 23 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar Konuyu hortlatacam gibi olacak ama :)
Facebook sayfamdaki önemli bir gönderiyi öne çıkararak Facebook'a reklam verdim 7 günlük ve beğenen baya işi oldu.
işte bu gönderideki beğenen insanlari nasıl sayfaya davet ederim? Burda anlatıldığı gibi uyguladim da her seferinde olmuyor mu acaba.
Dün bir yerden buldum yaptımda beğenenlere gidip gönderide davet et şeçeneği çıktı ama şimdi yapamiyorum nasıl olur? Gizlilik ayarlarından mi kaynaklı neden olmuyor anlamış değilim.
Acaba bir seferlik hakkım mi var bu konuda
Birde bu olayı yönettiğim sayfa adıyla kullanıp mı yapmayılım yoksa facebook'u şu adla kullan kısmınden kendi adımı şeçip yapmam mi uygun olur.
Son olarak şöyle bir sorun var Facebook'u sayfa adımla kullan dediğimde Sayfadaki bu öne çıkardığım ve reklam vererek baya bir beğeni aldığım gönderide beğenenlere tıklıyorum beğenenlerin penceresi açılmıyor.Beğenen kişileri göremiyorum belki burdan davet etme şansım olacak ama pencere açılmıyor.Kendi profilimle girince açılıyor.Garip değil mi arkadaşlar?
Yardımlarınızı bekliyorum.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Bildiğim kadarıyla bir sınır yok. O beğeni alan gönderinizde, en az 2-3 kişi beğenmişse, Beğenenleri Gör tarzında bir ibare var. Tıklayınca liste çıkıyor. Bir kısmı, sayfa adıyla beğenenler, onları davet edemezsiniz. Bir kısmı zaten beğenmiş olanlar. Bir kısmı, beğenmesi için davet gönderemediğiniz insanlar. Bir kısmı da davet edebilecekleriniz. Sizin sorunuz galiba üçüncü grupla ilgili. Onu ben de merak etmiştim; ama sanırım onların gizlilik tercihleriyle ilgili bir durum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al