ermaneray adlı üyeden alıntı

Fatura kolay onu bir şekilde çözersiniz bakkal manavdan eşten dosttan ilk etapta fatura yazdırıp yollarsin kazanınca şirket açarsınız
Ama orjinal zeytinyağı işi o fiyatlarda değil

Seni bilgilendireyim yağ üretim olarak en orjinal ve değerlisi soğuk sıkım tekniği olandır ben tadına bakayim anlarım mesela ama o soğuk sıkım yağın kilosu 8 10 tl değil üzgünüm
Organik dersen organik ayrıdır doğal ayrıdır türkiyede doğal olan ürünler sözde organik olarak tanımlanır yani işin içinde çok bit yeniģi var dağlar kadar fark var

Tavukta öyle adamlar organik tavuk diyor ama organik tavuk üretimi yok tr de doğal tavuk diğer adı gezen mısırlı beslenen tavuktur o

Site açıp tanıt satabilirsin ama ne bileyim domates kargo ile sefil ziyan olmaz mi bence olur :-)

HoCam reçel üzerine düşünüyorum ağırlıklı zeytini litresi o fiyata veriyoruz.Zeytin bizden sıkımız bizden renginden ve tadından anlaşılır zaten kahvaltıda yiyioruz mesela ekmekle o derece :) Domateslerimizin bir evresi var yetişmeye 2-3 gün kala evresi ozaman atıldığı zaman kişiye ezilmez.Avokado da öyle cennet elması var çikolotalı ama.Orjinalinda çikolotalı cennet elması :) duydunuzmu bilmiyorum çikolota tadı geliyor.Bu tür meyveler kargo ile problem yaşamazlar.Reçeller problem yaşamaz.Soslarda öyle cam kavanozla atılacağı için 25 çeşit reçel yapıyoruz. Öneriniz için teşekkürler.Ama şirket olmak sürekli üretimi gerektirir.Biz elimizde ne varsa onu koycaz çünkü bir turşunun olum süresi belli mesela.