freelance iş ilanları

Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi - [İLK]

26 Mesajlar 3.959 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
süper fikir valla kapak tasarımına da hanımefendinin resmini koyun altına isim imza v.b şey yazın.Tüh keşke bir sevdiceğim olsa da onu güzel fikirlerle mutlu etsem.
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Neden ben böyle süpriz hazırlayacağım bir sevgili bulamıyorum :D Yapmayın şöyle şeyler hocam olan var olmayan var :)
sterk reload58

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal olan her şey.

• Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
aynen keşke olsa da hediyelerin en kralını alırım o derece yani ama yok yani kaderimizde yok yani.Bu arada kardeş bizim aşk danışmanız olsanız süper olur böyle fikirler lazım wmaracına :D
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

nispet adlı üyeden alıntı

10 numara 5 yıldız bir hediye olur :D Çok güzel bir fikir bence, belleğe attım elbet lazım olur :D

Teşekkür ederim üstad :)

sterk adlı üyeden alıntı

süper fikir valla kapak tasarımına da hanımefendinin resmini koyun altına isim imza v.b şey yazın.Tüh keşke bir sevdiceğim olsa da onu güzel fikirlerle mutlu etsem.

Evet üstad, bende öyle yapmayı düşünüyorum. Kapak resmi olarak onun resmi olacak :)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Neden ben böyle süpriz hazırlayacağım bir sevgili bulamıyorum :D Yapmayın şöyle şeyler hocam olan var olmayan var :)

Ehehe :) Bunu zaten sevdiğim bir hayat arkadaşım için değil, değer verdiğim ve kardeş diyebildiğim bir kız arkadaşım için hazırlıyorum üstad. Sizde yapabilirsiniz. Çok mutlu olacaktır :)
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

sterk adlı üyeden alıntı

aynen keşke olsa da hediyelerin en kralını alırım o derece yani ama yok yani kaderimizde yok yani.Bu arada kardeş bizim aşk danışmanız olsanız süper olur böyle fikirler lazım wmaracına :D

Bakın buraya başımdan geçen bir olaydan bahsetmek istiyorum. 2 Sene önce kız arkadaşım kış ayında buluşalım mı dedi tabi dedim neden olmasın :) Ben sanıyorum bi cafeye falan gidicez bu kahve falan ısmarlayacak bana nerde 2 saat sokakta yağan karın artında tavaf ettirdi bana bursayı yetmezmiş gibi tam ayrıldık eve dönmek üzere arkamdan sinsice yaklaşıp ensemden 1 topak karı içeri bırakmaz mı Aman tanrım didim döndüm lan napıyon sen şey ya ben romantizm falan tuttum bunu kafadan bi arabanın üzerine getirdim kar dolu üstü vurdum bunun kafayı arabanın kaputa dedim al sana romantizm soktum ellerimi cebime döndüm eve şimdi ben mi hatalıyım ya yazıklar olsun :(
sterk fatihclkl reload58

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal olan her şey.

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

sterk adlı üyeden alıntı

Estağfurullah üstad, Özel Mesaj kadar yakınım size :)

Bakın buraya başımdan geçen bir olaydan bahsetmek istiyorum. 2 Sene önce kız arkadaşım kış ayında buluşalım mı dedi tabi dedim neden olmasın :) Ben sanıyorum bi cafeye falan gidicez bu kahve falan ısmarlayacak bana nerde 2 saat sokakta yağan karın artında tavaf ettirdi bana bursayı yetmezmiş gibi tam ayrıldık eve dönmek üzere arkamdan sinsice yaklaşıp ensemden 1 topak karı içeri bırakmaz mı Aman tanrım didim döndüm lan napıyon sen şey ya ben romantizm falan tuttum bunu kafadan bi arabanın üzerine getirdim kar dolu üstü vurdum bunun kafayı arabanın kaputa dedim al sana romantizm soktum ellerimi cebime döndüm eve şimdi ben mi hatalıyım ya yazıklar olsun :(

Romantizm dedikleri şey tam olarak bu olsa gerek, bayan arkadaşların. :) Aslında eğlenceli olabilirdi. Romantizm ayağına iyi bir stres atımı yapabiliriz :))))

• Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)

gülmekten yerlere düştüm :D:D:D:D süpersin ama iyi bir deneyim oldu size.Size mutluluğu saygıyı sevgiyi verecek kişilerle takılın düşünün yani evlenilecek kız var takılıacak kız var.Ben hep evlenilecek kızların peşinde koştum ama sonuç sifir sifir
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

reload58 adlı üyeden alıntı

Estağfurullah üstad, Özel Mesaj kadar yakınım size :)

Romantizm dedikleri şey tam olarak bu olsa gerek, bayan arkadaşların. :) Aslında eğlenceli olabilirdi. Romantizm ayağına iyi bir stres atımı yapabiliriz :))))

Ohooo ben ne romantik adamım hocam bi kere de bak hiç unutmam :D Boyu biraz kısa bunun neymiş efendim ayakkabılarıma basıp öpcekmiş yeni aldım nike, nike be nike Allahsız basılır mı ona ansızın depara kalktı bu bastı ayakkabıların üstüne öpücek Allah kan beynime sıçaradı bastım tokadı eğildim sildim ayakkabıları döndüm eve :D

Ek Olarak:

sterk adlı üyeden alıntı

gülmekten yerlere düştüm :D:D:D:D süpersin ama iyi bir deneyim oldu size.Size mutluluğu saygıyı sevgiyi verecek kişilerle takılın düşünün yani evlenilecek kız var takılıacak kız var.Ben hep evlenilecek kızların peşinde koştum ama sonuç sifir sifir

Altta var bi hikayem daha ona bitersin :D

Sosyal olan her şey.

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Adam sevgilisine ayrı süperiz dostuna ap ayrı bir süpriz yapıyor helal :)
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

The Analyzer adlı üyeden alıntı

Adam sevgilisine ayrı süperiz dostuna ap ayrı bir süpriz yapıyor helal :)

Sevilen bir insan olmak için elimden geleni yapıyorum üstadım. Bu yorumlarınız da beni çok mutlu ediyor. Teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al