Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Benim yerimde olup siz çıkıyor olsaydınız imkânınız yok aklınıza her şey gelse dahi bu gelmezdi emin olun. Çünkü sorduğum herkes onun değiştiğini söylüyor. Hatta eski resimlerini buldum şu anki haliyle alakası yok. Hatta tanıyamadım bile. Durum böyle . Gözükene göre ilişkiyi bitirmek uygun duruyor ama ne denli bir ilişki yaşadılar. O fotoğrafları attığına göre ten tene değmiştir yoksa o fotoğrafları atmazdı. Ama 14-15 yasında ne denli doğru ne derece olgun düşünebilir? Onun yerinde olmadığım için bilemiyorum ama ona merhaba bile diyince ggözlerinin içi gülüyor hele ki bugün o mevzuyu sordum sadece cümlemi bitirmeden gözleri doldu. Ha belki eski arkadaşı hala seviyor mu sor dersiniz? Cevabı hayır oturduğu sıraya geçerken bile onun yanından geçmek yerine diğer taraftan geçiyor.

Kardeşim Daha Yaşın Küçük. Ve Emin Ol Çok Daha Kötüsünü Yaşayan Biri Olarak Sana Ayrıl Diyorum.

Bende Senin Gibiydim Seviyorum Lan Diyordum Kendi Kendime Ama İçimde ki İsyanı Bastıramıyordum. Beynimi Kemiriyordu. Çok Samimi Olduğum Bir Abime Durumu Anlattım O da Bana Yol Gösterdi Ayrıldım.