freelance iş ilanları

Film Siteleri Hakkında

16 Mesajlar 1.965 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

siirekle adlı üyeden alıntı

merhabalar arkadaslar ben aranızda yeniyim nasılsınız insallah iyisinizdir ,benim bir iricam olucak sizlerden wp üyeleri kendi şiirlerini yayınlarken isimleri olarak bir kategori acmak istiyorum , buraya kadar her sey normal fakat diğer bir üye gelip onun kategorisinden şiir yayınlayabilir ? bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilirseniz cok sevinirim tesekkürler

üyelik ayarlarını editör olarak ayarla gitsin :)

wmaraci
reklam

siirekle siirekle Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Radyocuyum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
sağol arkadasım fakat işte siir sitesi olduğu için haliyle seslişiir attıkları için yazar kategorisi vermek zorundayım , fakat anlatmak istediğim ahmet adında bir insan siteye üye oldu diyelim fakat ahmet 10 şiir yukliyicek sadece kategorilerde ahmet adı yokki mehmette var nejlada var varda var adam kalklıp kendi adını işaretlemez kategorilerde kalkar mehmetide işaretleyebilirm demek istediğim oydu . )) genede sağolasın

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

siirekle adlı üyeden alıntı

sağol arkadasım fakat işte siir sitesi olduğu için haliyle seslişiir attıkları için yazar kategorisi vermek zorundayım , fakat anlatmak istediğim ahmet adında bir insan siteye üye oldu diyelim fakat ahmet 10 şiir yukliyicek sadece kategorilerde ahmet adı yokki mehmette var nejlada var varda var adam kalklıp kendi adını işaretlemez kategorilerde kalkar mehmetide işaretleyebilirm demek istediğim oydu . )) genede sağolasın

Yeni bir konu açıp sorunu sorabilirdin konuyla alakasız olmuş.
Bunun için bir form oluşturmayı dene ve şiir yayınlayacak kişiler bu form üzerinden şiirlerini sana iletsinler, sende kopyala panelden kendin ekle yayınla ;)

siirekle siirekle Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Radyocuyum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkürler sağolasın arkadasım yani sanırım baska yoluda olmuyucak

wmaraci
wmaraci

lmontube lmontube Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek özel
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad J** H**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%0)
valla benim film sitem olsa catir catir inadina yayinlarim ...aslinda üsünüyorumda türklerdeki bu gözü doymazlik nedir..hayir korsana karsiyiz diyorlar malesef ben bizzat bire bir sahidiyim ...isbatinida yaparim istanbul izmir bursa da yillar önce Korsan mp3 ve filmleri basan sirket ünlü bir sanatcinin yegenine aitti...yani korsani kendileri piyasaya sürüyor ...internete verior...istanbulda sultanbeylide bir adamla tanistim...adamin film kiralama dükkani vardi ve korsan film basiyordu bir odada ...bir baskida 200 - 300 cd ye birden ayni filmi basiyordu...adamla bayagi bir samimi olduk ...ben almanyada yasadigim icin 1 ay tatilim vardi bu sürecte tanismistik...tatilde filler ve cimeni izlemek icin kiralamaya gittim ..ordan tanistik..ayni memleketli oldugumuz icinde samimi olduk..korsan cdciler geliyordu almaya sokak da satanlar...sordum yasak degilmi adam dediki bizim sirtimiz saglam bu filmleri felan sanatci bize veriyor parasini biz öüyoruz...cs basina o 1 lira aliyor...biz 500 lira kar koyuyoruz saticida 500 lira kar ile satiyor...cd fiyati 2 liraydi...yani anlayacaginiz türk filmleri piyasaya veren kendileri diyorlarki internetten sunmasinlar malin hepsini biz götürelim internetten sununca korsan satanlar zarar ediyor artik kimse almiyor...hep bana rep bana ALLAH gözlerini doyursun...hatta suanda bir site var korsancilarin ordan su yayin yapiyorlar...kendilerine merak ediyorum her türlü film sunuluyor ama türk filmi hic kaldirdiklarini görmedim..onlari demekki sikayet eden yok...yani kardesim rusyadasin aslanlar gibi sun filmleri sana bisey yapamazlar anca uyarirlar ...sende kaldirma vallahi türkiyeye kapatirlar bi domain al ordan orya gec onlar 3 .4 de bikip birakiyorlar...inatlas yani türkiyede yasa yok kagit üzerinde var belki ama polis seni alsa bile aksama tutuksuz yargilanmak üzere serbestsin..bak dalgana benden tavsiye onlar korsancilar yiyorsa sende ye bu pastadan pay hep onlara kalmasin...

ErdemKosk ErdemKosk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 66 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Sırf bu konuyu merak ettiğim için gidip üniversitede dersini aldım bu konuyla ilgilenen herkes için bir bilgi vermiş olayım :

Film vb sitelerde ihbar et kaldır yolunda dahil suç teşkil etmiş sayılırsınız.

Cezasına gelince : 38 bin ile 187 bin tl para cezası ve 2 ay ile 6 yıl arası hapis cezası

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al