valla benim film sitem olsa catir catir inadina yayinlarim ...aslinda üsünüyorumda türklerdeki bu gözü doymazlik nedir..hayir korsana karsiyiz diyorlar malesef ben bizzat bire bir sahidiyim ...isbatinida yaparim istanbul izmir bursa da yillar önce Korsan mp3 ve filmleri basan sirket ünlü bir sanatcinin yegenine aitti...yani korsani kendileri piyasaya sürüyor ...internete verior...istanbulda sultanbeylide bir adamla tanistim...adamin film kiralama dükkani vardi ve korsan film basiyordu bir odada ...bir baskida 200 - 300 cd ye birden ayni filmi basiyordu...adamla bayagi bir samimi olduk ...ben almanyada yasadigim icin 1 ay tatilim vardi bu sürecte tanismistik...tatilde filler ve cimeni izlemek icin kiralamaya gittim ..ordan tanistik..ayni memleketli oldugumuz icinde samimi olduk..korsan cdciler geliyordu almaya sokak da satanlar...sordum yasak degilmi adam dediki bizim sirtimiz saglam bu filmleri felan sanatci bize veriyor parasini biz öüyoruz...cs basina o 1 lira aliyor...biz 500 lira kar koyuyoruz saticida 500 lira kar ile satiyor...cd fiyati 2 liraydi...yani anlayacaginiz türk filmleri piyasaya veren kendileri diyorlarki internetten sunmasinlar malin hepsini biz götürelim internetten sununca korsan satanlar zarar ediyor artik kimse almiyor...hep bana rep bana ALLAH gözlerini doyursun...hatta suanda bir site var korsancilarin ordan su yayin yapiyorlar...kendilerine merak ediyorum her türlü film sunuluyor ama türk filmi hic kaldirdiklarini görmedim..onlari demekki sikayet eden yok...yani kardesim rusyadasin aslanlar gibi sun filmleri sana bisey yapamazlar anca uyarirlar ...sende kaldirma vallahi türkiyeye kapatirlar bi domain al ordan orya gec onlar 3 .4 de bikip birakiyorlar...inatlas yani türkiyede yasa yok kagit üzerinde var belki ama polis seni alsa bile aksama tutuksuz yargilanmak üzere serbestsin..bak dalgana benden tavsiye onlar korsancilar yiyorsa sende ye bu pastadan pay hep onlara kalmasin...