Bilo adlı üyeden alıntı

Seocu yok hocam... o ne öyle yaaa, sucu gibi :)
buyrun
https://support.google.com/webmasters/answer/35291?hl=tr

Sen beni güldürdün, ALLAHda sizi güldürsün.
Öylesine yoğun bir haldeydimki, artık nasıl yorulmuşsam, okur okumaz kahkalarla gülmeye başladım :))))

Örnek vereyim:
Üç farklı site var. ve yapılması gereken 10 kalem rutin başlık. (title falan filan...)

A sitesi 10 kalemide yerine getiriyor.
B sitesi 5 kalemi yerine getiriyor
C sitesi 0 kalemi yerine getiriyor.

Sıralama ne olur?
A
B
C

İşlem bu kadar basit.

Yani rutin işlemleri yapan kişiler, yapmayan kişilerin üstünde çıkar.
olay budur.

Tabi birde, 3 sitenin de her şeyi yaptığı durumlar var.
Peki o zaman sıralama ne olacak diyeceksiniz.
E o zamanda diğer sinyaller ve herkesin kendine ait seo teknikleri giriyor devreye

vesselam
:)

Bilo hocam sizleri çok severim.Anlatmak istediğinizi zaten anladım.
Ama kabul edelim işin özü optimizasyon çalışmaları sonucu siteler üst sıraya çıkar demek yerine, bu bilgiyi yeni bir ürün haline getirdiniz.Sonucu aynı fakat sunumu farklı yaptınız şimdi hocam.Çünkü şuradan biliyorum çok eskiden forumlarda konu yazarken içeriğini hep anlaşılamayacak boş cümleler ile doldururdum.Çünkü o cümleleri başkaları anlamadığı zaman zekamı kanıtlamış olduğumu düşünürdüm.Bunun beni olduğumdan bilgili gösterdiğini zannederdim falan filan işte anlarsınız ya :) Hemen yargılamayın hocam, o yıllar 10-11 yaşlarındayım fakat bu konudaki tecrübelerim sağlamdır.Yani en az bende sizin makalemin "büyüsüne" kapılmış olduğunuz kadar hüsran dolu bir makale okudum diyebilirim.Fakat sunum, sanırsam ikimize de birşeyler kanıtladı :)