freelance iş ilanları

Google Adsense Tıklama Programı

27 Mesajlar 5.755 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

faydaliseyler faydaliseyler Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

kemalhoca adlı üyeden alıntı

Sen browser mi yapmak istiyorsun ki ? Şimdi programını açtım o browserı actı arama yaptım reklamları gördüm bende tıklayıp içeri girdim reklam harici aramalar o zaman görünmeyecek sanırım. Ben seve seve reklama tıklayıp girmem gerekiyor o halde.
Doğru mu ?

Evet browser yapıcam, arama yapmayacaksın siteler belli zaman zarfında otomatik olarak açılacak diyelim sitede gezinme süresi 1 dk. sen 1dk. siteyi göremeyeceksin ama arka planda çalışacak 1dk sonra siteyi göreceksin reklamlara tıklayacaksın reklamlar açılacak diyelimki reklamlarda kalma süresi 2dk. 2dk. sonra sıradaki site gelecek bu şeklde döngüyle işleyecek sistem. ama tabii bu basit bir iskelet banlanmamak için geliştirmem gerek mesela her gösterimde reklama tıklama olmayacak bunu kafamda hallettim başka nasıl anlayabilirki google bunu arıyorum.

wmaraci
reklam

kemalhoca kemalhoca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tarzda birşey zaten yapmışlardı ben hatırlıyorum hatta bir arkadasım sırf bunun için ucuza vps bile almıştı. Bence hoş birşey değil. Reklam veren firmaların haklarına gasp olur düşüncesindeyim helal olmaz. Sen bilirsin.

Fakir Fakir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Emlakçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben hem yayıncıyım, hem reklam verenim. Eğer reklamlarım sitenizde çıkarda bu yöntemle paramı yerseniz, şimdiden söyleyeyim öteki tarafta iki elim iki yakanda olur.

• Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

kemalhoca adlı üyeden alıntı

Bu tarzda birşey zaten yapmışlardı ben hatırlıyorum hatta bir arkadasım sırf bunun için ucuza vps bile almıştı. Bence hoş birşey değil. Reklam veren firmaların haklarına gasp olur düşüncesindeyim helal olmaz. Sen bilirsin.

Düşüncene saygı duyuyorum, ama senin gibi düşünen kullanmaz olur biter sen o reklam veren firmalar neler yapıyor biliyormusun ben bu işin içindeyim anlatsam şaşırırsın.Ama maneviyatıda düşünüp hareket edenler var dediğim gibi saygı duyuyorum.

Ek Olarak:

Fakir adlı üyeden alıntı

Ben hem yayıncıyım, hem reklam verenim. Eğer reklamlarım sitenizde çıkarda bu yöntemle paramı yerseniz, şimdiden söyleyeyim öteki tarafta iki elim iki yakanda olur.

kardeşim senin siteni gezip görüpde reklamlarına tıklayacağız bu kötü birşeymi?veya reklamlardaki site seninse senin sitenede hit gelecek senin siteyide dolaşıcaz anlamadan düşünmeden yorum yapıyorsunuz.Projeyi çözememişsiniz siz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Emlakçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

faydaliseyler adlı üyeden alıntı

kardeşim senin siteni gezip görüpde reklamlarına tıklayacağız bu kötü birşeymi?veya reklamlardaki site seninse senin sitenede hit gelecek senin siteyide dolaşıcaz anlamadan düşünmeden yorum yapıyorsunuz.Projeyi çözememişsiniz siz

Şimdi benim siteme gelmen iyide, başkasının sitesindeki reklamıma sırf hit kazandırmak amaçlı tıklaman kötü. Boş hiti ben öyle veya böyle zaten yaparım. Amacım hit olsa piyasada dolu program var kardeşim açarım akşama kadar senden gelecek hitin kat kat fazlasını alırım zaten. Burada sana söylemeye çalıştığım şey, reklamıma merak edip, ilgilenen ve benimle reklamım hakkında konuşacak kişilerin siteme gelmesi. Senin boş tıklaman benim için birşey ifade etmiyor. Para ödüyoruz burada sonuçta, boş hite para vermek istemez kimse. Karşılığında bir beklenti içine giriyoruz. Tüm reklam verenlerde aynı şekilde düşünüyor. Bu yüzden ilk mesajım hala geçerli. Ben seni çok iyi anladım ;)

• Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Fakir adlı üyeden alıntı

Şimdi benim siteme gelmen iyide, başkasının sitesindeki reklamıma sırf hit kazandırmak amaçlı tıklaman kötü. Boş hiti ben öyle veya böyle zaten yaparım. Amacım hit olsa piyasada dolu program var kardeşim açarım akşama kadar senden gelecek hitin kat kat fazlasını alırım zaten. Burada sana söylemeye çalıştığım şey, reklamıma merak edip, ilgilenen ve benimle reklamım hakkında konuşacak kişilerin siteme gelmesi. Senin boş tıklaman benim için birşey ifade etmiyor. Para ödüyoruz burada sonuçta, boş hite para vermek istemez kimse. Karşılığında bir beklenti içine giriyoruz. Tüm reklam verenlerde aynı şekilde düşünüyor. Bu yüzden ilk mesajım hala geçerli. Ben seni çok iyi anladım ;)

Reklamına (boş hitde olsa) tıklandığı zaman parayı sana kim ödüyor.Hem reklamına tıkladığım zaman siteni görüyorum ben belki ilgimi çeken birşey olacak konuyu baltalamayın teknik şeyler konuşalım isteyen kullanır istemeyen kullanmaz.Ama ben bununda çözümünü buldum site eklenirken kategori bölümüde olur kategori seçilipde kayıt edilir.Hit verecek kişi programın ayarlarından hit verecek sitelerin kategorisini seçer ve boş hit gelmemiş olur? oldumu şimdi

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Emlakçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Beni reklam veren olarak düşün. Yayıncı olarak değil.

• Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Fakir adlı üyeden alıntı

Beni reklam veren olarak düşün. Yayıncı olarak değil.

üste yazdım kardeşim çözümü.

Ek Olarak: evet arkadaşlar kafanızdaki soru işaretlerini merak ediyorum.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Emlakçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

faydaliseyler adlı üyeden alıntı

Reklamına (boş hitde olsa) tıklandığı zaman parayı sana kim ödüyor.Hem reklamına tıkladığım zaman siteni görüyorum ben belki ilgimi çeken birşey olacak konuyu baltalamayın teknik şeyler konuşalım isteyen kullanır istemeyen kullanmaz.Ama ben bununda çözümünü buldum site eklenirken kategori bölümüde olur kategori seçilipde kayıt edilir.Hit verecek kişi programın ayarlarından hit verecek sitelerin kategorisini seçer ve boş hit gelmemiş olur? oldumu şimdi

Şimdi dön dolaş aynı şeyleri yazmanın anlamı yok. Ben reklamıma tıklansın istemem. O reklam için google'a para veriyorum ki ürünümü almak isteyen veya incelemek isteyen tıklasın. Program yapacağım diyorsun yani burada işlem otomatiğe bağlanacak. Bu durumda programı çalıştırdım bitti geriye dönüp bakmam şahsen. 1 IP'den 100 siteye girip belirli aralıklarla reklama tıklarsam kendi adsense hesabımda sakata gelir. Eskide kaldı bunlar uğraşma diye diyorum. Yoksa keyfin bilir. Kolay gelsin.

• Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Fakir adlı üyeden alıntı

Şimdi dön dolaş aynı şeyleri yazmanın anlamı yok. Ben reklamıma tıklansın istemem. O reklam için google'a para veriyorum ki ürünümü almak isteyen veya incelemek isteyen tıklasın. Program yapacağım diyorsun yani burada işlem otomatiğe bağlanacak. Bu durumda programı çalıştırdım bitti geriye dönüp bakmam şahsen. 1 IP'den 100 siteye girip belirli aralıklarla reklama tıklarsam kendi adsense hesabımda sakata gelir. Eskide kaldı bunlar uğraşma diye diyorum. Yoksa keyfin bilir. Kolay gelsin.

1 ip değil kardeşim 100 ip, program windows tabanlı olacak c# ile yazacağım, pardon şunumu demek istedin ben 100 siteyi ziyaret edip senin sitene gelicem sonra reklamlara tıklıcam şu 1 ipden sonrasını biraz daha açarmısın?

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al