wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress sitemde başka neler yapabilirim.

9 Mesajlar 1.057 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Servet USLUER Servet USLUER WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)
Reklam gibi hissedilebilir ancak öyle bi amacım yok, servetusluer[.com] üzerinde başka ne gibi değişiklikler yapabilirim. Mesela en son yaptıgım alanı daraltmak oldu ve Galeri & Video bölümünü yaptım. Onedio.com gibi hemen hemen düzenlemeler oldu ama başka neler yapabilirim. Fikirlerinizi gerçekten merak ediyorum.

wmaraci
reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Aslında bu tema yerine daha fresh bi tema olabilirdi.
Servet USLUER

kişi bu mesajı beğendi.

Teamtofas.com

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Aslında bu tema yerine daha fresh bi tema olabilirdi.

Tamamen arka plan beyaz, renkler uyumlu gibi şeyler mi demek istediğiniz.

lordstar lordstar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
yazılar kaynak gösterilmeden yayınlanamazlar diyor ve özgün yazılar yazıyorsanız dmca lisansı alın önce, arka plan beyaz zemine gri çizgiler yerine farklı bir renk bground resmi seçin ki bölümler arası fark belli olsun, privacy policy ekleyin, facebook ve twitter hesaplarınıza kısayol ulaşım tuşları göremedim, rss beslemeniz nerede? onun haricinde gayet güzel
Servet USLUER

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)

lordstar adlı üyeden alıntı

yazılar kaynak gösterilmeden yayınlanamazlar diyor ve özgün yazılar yazıyorsanız dmca lisansı alın önce, arka plan beyaz zemine gri çizgiler yerine farklı bir renk bground resmi seçin ki bölümler arası fark belli olsun, privacy policy ekleyin, facebook ve twitter hesaplarınıza kısayol ulaşım tuşları göremedim, rss beslemeniz nerede? onun haricinde gayet güzel

Facebook, twitter için uygun alan düzenlemesi yaptıkdan sonra eklemeyi düşünüyorum.

RSS' değilde ayrı bir sayfada blog aboneliği gibi uygun bir düzenleme planlıyorum veya sidebar bölümünde sosyal linkler yazı içlerinde sosyal paylaşım düzenlemeleri yapılabilir.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

• Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Servet USLUER adlı üyeden alıntı

Facebook, twitter için uygun alan düzenlemesi yaptıkdan sonra eklemeyi düşünüyorum.

RSS' değilde ayrı bir sayfada blog aboneliği gibi uygun bir düzenleme planlıyorum veya sidebar bölümünde sosyal linkler yazı içlerinde sosyal paylaşım düzenlemeleri yapılabilir.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

rica ederim, son olarak da tarih bazlı arşiv sayfası da eklerseniz arayanlar için artı puan olacaktır.

kolay gelsin

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)

rica ederim, son olarak da tarih bazlı arşiv sayfası da eklerseniz arayanlar için artı puan olacaktır.

kolay gelsin

Bunuda not aldım, header bölümüne büyük bir slider ve reklam alanı yan yana düşünüyorum yorum yazma bölümü yazı içerisindeki reklamlarlar düzenlenecek.

• Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Servet USLUER adlı üyeden alıntı

Bunuda not aldım, header bölümüne büyük bir slider ve reklam alanı yan yana düşünüyorum yorum yazma bölümü yazı içerisindeki reklamlarlar düzenlenecek.

slider genelde wordpressi kasıyor, benim blogum 5 yıldır açık, az çok tecrübe sahibi olduk artık, özellikle wordpresste :cool: Anasayfa da tek bir resim yok (Reklam hariç), sayfa açılış hızım maksimum 0.80 mili saniye( Ortalama 0.50 mili saniye ) , cache eklentileri kullanmıyorum, 30 küsür aktif eklentim olmasına rağmen. wordpresse ağır diyenler utansın, onu ağırlaştıran abuk subuk şeyler ekleyen bizleriz :cool:

bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur demişler, tamamen sizin ilgi alakanız ve piyasada olmayan konuları paylaşmanıza bağlı, google sizi otomatikman anahtar kelimelerde üste çıkarıyor, doğal olarak size hit olarak geri dönüyor.

başarılar

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 71 / 41
  • Ticaret 19, (%100)

slider genelde wordpressi kasıyor, benim blogum 5 yıldır açık, az çok tecrübe sahibi olduk artık, özellikle wordpresste :cool: Anasayfa da tek bir resim yok (Reklam hariç), sayfa açılış hızım 0.80 mili saniye, 30 küsür aktif eklentim olmasına rağmen. wordpresse ağır diyenler utansın, onu ağırlaştıran abuk subuk şeyler ekleyen bizleriz :cool:

bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur demişler, tamamen sizin ilgi alakanız ve piyasada olmayan konuları paylaşmanıza bağlı, google sizi otomatikman anahtar kelimelerde üste çıkarıyor, doğal olarak size hit olarak geri dönüyor.

başarılar

Bizde hızlandırmak için herşeyi yaparız :D Tamamen sosyal olarak her yaştan insanın girebileceği konuları ve siteyi o amaca uygun hale getirmeye çalışıyorum aslında. Bunun için görselliklik uyumluluk şart diyebilirim. Mobil tema jetpack'ın teması mevcut. Ama mobile ve tablet gibi diğer platformlara özel tamamen responsive tema hazırlıyorum. Ek olarak android ve ios uygulamaları mevcut. Yazılar için üyelik sistemli bitmek üzere ve arkadaşlarım ile birlikte her kategori için ayrı bir yazar düşünüyorum domain adı evet uygun değil ama adı yükseltmekde elimizde

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al