wmaraci reklam

En güvenilir Domain ve Host hangisi?

29 Mesajlar 3.610 Okunma
wmaraci reklam

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)
Merhaba.

Selamun Aleyküm beyler website kurucam. Şuan piyasada en güvenilir Domain ve Web hosting hangisidir?

Teşekkürler!

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Firma olarak soruyorsanız kişiye göre değişir. Türk firmalarından sadecehostingi beğenirim. Yabancı olarakta godaddy, namecheap. Domain içinde namecheap ve godaddy kullanırım.

Geleceği parlak bir siteyse hosting fiyatına VPS alarak başlayabilirsiniz. Tüm kontrol sizde olur. Hosting sorunlarıda yaşamazsınız.

WebUzmani WebUzmani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
buradan kendinize en uygun paketi bulabilirsiniz.

https://web-uzmani.net/musteri/bireyselhosting.php

birde tanıtım linki vereyim isterseniz : http://www.webkurnaz.net/forum/hosting-firmalari/52663-web-uzmani-%7C-muhtesem-hosting-paketi-aninda-akitflik-garantisi.html

ismeterol ismeterol Internet Works Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance / Internet Works
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 36, (%97)
Güvenilirden kasın ne? Eğer güvenlikten kastın parayı alıp kaçacaklar gibi bir durumsa endişelenmene gerek yok :) Ben sana şöyle bir sıralama yapayım. Firmaları kötülemek yada şu iyi bu kötü gibi bir amacım yok bunuda belirteyim bu arada.

1. Domainimi ucuzdan regleyim imkan varsa hostla beraber alayım diyorsan Godaddy' i tavsiye ederim. Kuponla 1 $ dan domain alabilir, Wordpress sistem kuracaksan 35 tlye 1 senelik Wordpress Hosting+ 1 senelik ücretsiz .com .net .org domain regleyebilirsin. Kaliteli bir firmadır tavsiye ederim.

2. Hostgator uygun fiyatlara kaliteli bir hosting alabilirsin tavsiyemdir.

3. Namecheap gine aynı şekilde domain regleyebilirsin uygun fiyatlara hosting hizmetide mevcut ama godaddy ve hostgator varken tavsiye etmiyorum işin düşmeyecektir.

Yok ben Türkiye lokasyonlu hizmet istiyorum diyorsanda ;

4. Türkiye Lokasyon Hostingde Alastyr tek geçerim. O kadar hosting firmasıyla haşır neşir oldum bu firmada hiçbir sıkıntı çekmedim. Forumda konularını bulabilirsin ayrıca çok uygun fiyatlara limitsiz paketlerden alabilirsin.

5. Domain için ise İHS den ve yine Alastyr den alabilirsin. İsimtescildende alabilirsin ama tavsiye etmiyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Firma olarak soruyorsanız kişiye göre değişir. Türk firmalarından sadecehostingi beğenirim. Yabancı olarakta godaddy, namecheap. Domain içinde namecheap ve godaddy kullanırım.

Geleceği parlak bir siteyse hosting fiyatına VPS alarak başlayabilirsiniz. Tüm kontrol sizde olur. Hosting sorunlarıda yaşamazsınız.

Yabancı sitelerle işim olmaz hocam. Vps işine de girmek istemiyorum benim belirttiğim Türk firmalarıydı. Teşekkürler hocam ilginiz için :)

Ek Olarak:

Teşekkürler hocam. Güvenilir olup olmadığını söylemediniz?

Ek Olarak:

ismeterol adlı üyeden alıntı

Güvenilirden kasın ne? Eğer güvenlikten kastın parayı alıp kaçacaklar gibi bir durumsa endişelenmene gerek yok :) Ben sana şöyle bir sıralama yapayım.

1. Domainimi ucuzdan regleyim imkan varsa hostla beraber alayım diyorsan Godaddy' i tavsiye ederim. Kuponla 1 $ dan domain alabilir, Wordpress sistem kuracaksan 35 tlye 1 senelik Wordpress Hosting+ 1 senelik ücretsiz .com .net .org domain regleyebilirsin. Kaliteli bir firmadır tavsiye ederim.

2. Hostgator uygun fiyatlara kaliteli bir hosting alabilirsin tavsiyemdir.

3. Namecheap gine aynı şekilde domain regleyebilirsin uygun fiyatlara hosting hizmetide mevcut ama godaddy ve hostgator varken tavsiye etmiyorum işin düşmeyecektir.

Yok ben Türkiye lokasyonlu hizmet istiyorum diyorsanda ;

4. Hosting Alastyr tek geçerim. Türkiye lokasyon o kadar hosting firmasıyla haşır neşir oldum bu firmada hiçbir sıkıntı çekmeyeceğini garanti ederim sana. Forumda konularını bulabilirsin ayrıca çok uygun fiyatlara limitsiz paketlerden alabilirsin.

5. Domain için ise İHS den ve yine Alastyr den alabilirsin. İsimtescildende alabilirsin ama tavsiye etmiyorum.

Hocam kaç sene bu işlerin içindeydim. Bu konuyu açmamın nedeni 2 seneden beri domain, hosting koşturmuyorum. Piyasa değişmiş olabilir. Güvenilirdem kastım aldıktan 2 sene sonra host çökerse gibi belirtmek istedim...

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
Host için Alastry domain için isimtescil bence yeterlidir.

• Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)

nispet adlı üyeden alıntı

Host için Alastry domain için isimtescil bence yeterlidir.

Teşekkürler hocam.

Ek Olarak: Peki beyler WebAdam için ne diyorsunuz? Güvenilir mi iş yapan var mı?

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1127
  • Ticaret 73, (%100)
2006 yılından bu zamana kadar noktahost.com ile çalışıyorum ve hiç bir kesinti yaşamadım.

kişisel bloğ • tevfik.org

• Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

2006 yılından bu zamana kadar noktahost.com ile çalışıyorum ve hiç bir kesinti yaşamadım.

Şaşırdım buna hocam noktahost'u hiç duymamıştım. Teşekkürler bakıyorum :)

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Alan adını Godaddy dışında bir yerden almanı önermem. Hostu da Natro'dan alabilirsin. Fiyat/Performans dengesi çok iyi. Uzun zamandır kullanıyorum. İlla ki aksaklık oluyor ancak derhal ilgileniyorlar 7/24.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al