wmaraci reklam
lidertakipci

Google kafayı yedi - bende yiyeceğim az kaldı

4 Mesajlar 1.126 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
1 aydır uğraşıyorum bir türlü bloğa adsense ekleyemedim! saçmalık üstüne saçmalık.

-bloğa reklam ekledim 2 hafta geçti 2. onay gelmedi
-yeni gmail hesabı açtım, hem bloger üzerinden hemde youtube üzerinden iki başvuruyuda(1.onayı) kabul etmedi
-alan adı aldım bloğu wordpresse taşıdım bu kezde 1 gün olmadan adsense 2. onayı reddetti.
-yetmezmiş gibi bugünde,saçma bi hata çıktı adsensede, zira zaten youtube hesabımda reklam çıkıyor

"http://www.youtube.com/user/mutoukcom için yaptığınız başvuruyu inceledikten sonra, sizi İçerik için AdSense programına şu anda kabul edemeyeceğimizi belirledik. Bunun AdMob hesabınızı veya uygulamalarınızdaki reklam sunmayı etkilemeyeceğini unutmayın."

-ve reklamlarım kısmında tekrar başvurma alanı çıkıyor
-sitede bu kadar özgün içerik olmasına rağmen ve hepside indexlenmesine rağmen bi sonuç alamıyorum.

ben bu adsenseden ayda milyarlar kazanmayacağım, kazanmayacağım blog için bu kadar uğraşmam sinir bozucu. youtubede her videoda reklam gösterirken günde 3-5 kişinin ziyaret ettiği bloğa bi reklam alanı ekleyememek... bunları bırakıp yararlı işlerle uğraşmak daha mantıklı olacak.

wmaraci
reklam

Vetch Vetch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 22 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
ben bu adsenseden ayda milyarlar kazanmayacağım, kazanmayacağım blog için bu kadar uğraşmam sinir bozucu. youtubede her videoda reklam gösterirken günde 3-5 kişinin ziyaret ettiği bloğa bi reklam alanı ekleyememek... bunları bırakıp yararlı işlerle uğraşmak daha mantıklı olacak.

Google böyle şeyleri düşünmezki.. Sonuçta milyarlar kazanacak bir siteniz olsa Google size seve seve AdSense verir.

Adamlar hep ne diyorlar? Sitenize bir işletme sahibiymiş gibi bakın, eğer siz ben bu siteye reklam verirdim diyorsanız. O gün AdSense'e kabul edilirsiniz.

Madem para kazanamayacağınızı düşünüyorsunuz, neden AdSense almak için ugraşıyorsunuz ki? Siz sitenizi & kanalınızı geliştirmeye bakın. Uygun olduguna inandığınız anda gidip başvurup tek seferde alırsınız. Hemde para kazanmaya başlarsınız. Sonuç olarak ortada Google'ın kafayı falan yediği bir durum yok. Olanlar herkesin başına gelen, normal, "olması gereken" kurallar.
Atao

kişi bu mesajı beğendi.

- Vetch

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

Vetch adlı üyeden alıntı

Google böyle şeyleri düşünmezki..

ama reklam gösteren youtube,facebook,twiter,adfly vb. reklam şirketlerinin çoğu düşünüyor. ne olursa olsun reklam gösteriyor. mesele hemen para kazanayım meselesi değil. meselebu kadar uğraştırması elbetteki hitim k ile ifade edilince adsense hemen kabul edilecektir. hiti k olan siteye herkes reklam vermek ister. ama yeni başlayanlar için inanılmaz derecede şevk kırıcı. mesela benim youtube kesinleşmiş gelirim 1.05 TL idi. bu sizin için bi anlam ifade etmeyebilir veya adfly 0.03$ lık bakiyem. ama yeni başlayan biri için emeklerin bir şekilde paraya dönüşmesi; daha doğrusu para kazanma duygusu insana şevk veriyor. ama bi taraftanda emek verilen bi bişeyden bi karşılık gelmemesi şevki kırıyor. hemde yavaş yavaş doğal hit(organik) gelmeye başlamışken. umarım yandex bu ülkede googleyi geçer ve herkese yayıncı olma imkanı sağlarda bundan kurtuluruz.

(zahmet edip okuduysanız bunudu okuyunda keyfiniz yerine gelsin)
Bugün yolda yürüyorum tahminen üniversiteli bi kız, arkadaşlarına bişey tarif ediyordu aynen şöyle bi cümle kurdu: "Yakınca yanan bi bişey" :D:D:D

PHA'nın işsiz yazarı (bloğu kapatınca kendimi işsiz kalmış gibi hissediyorum):rolleyes:

TheBurak TheBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Mesaj Silindi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al