mutevaggil adlı üyeden alıntı

Akılda kalıcılık ve marka potansiyeli : 10/3
Tasarım ve doygunluk : 10/7

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

hocam ben sizin belirttiğiniz gibi puanlama sistemi değilde eleştirel önerilerde bulunmak istiyorum.
Öncelikle Domain adınız Güzel. Bu konuda şüpheniz olmasın. Burda 1V1Y domaini nasıl diye sorsalardı çoğu kişi g..yle gülecekti ama sonuç itibariyle Marka Bir domain oldu.

Benim asıl değineceğim konu kullandıgınız tema. Söyleyeceklerim tamamen kendi fikrim, siz veya başkaları bu olaya nasıl bakıyor bilmiyorum.

Bir oyun inceleme sitesi izleniminden çok klasik blog görünümü var temanın. Belki biraz reklenler ve arkaplanla oynayarak renklendirilebilir ( Arka plana, Populer oyunların ortak bulundugu afiş olabilir Örneğin )

Doğrudan ziyaretçi alabileceğiniz en güzel kaynaklar sosyal medya siteleri. Bu yüzden Fan sayfalarını begenmek için alanlar eklemeyi düşünebilirsiniz ( ilerleyen zamanda da eklenebilir).

Onun dışında herşey güzel göründü Bana. özellikle, Paragraf oluşturarak içerik girmeniz ve bol görsele yer vermeniz beni Cezbetti.

Başarılı olmanız dileğiyle..

mustafa94 adlı üyeden alıntı

bence gayet akılda kalıcı bir domain sitenizi beğendim yolunuz açık olsun.

benim puanım;

Akılda kalıcılık ve marka potansiyeli : 10/9
Tasarım ve doygunluk : 10/5

dedemir85 adlı üyeden alıntı

Akılda kalıcılık ve marka potansiyeli : 10/3
Tasarım ve doygunluk : 10/5

Forum kısmı her ne kadar şuan için pasif durumda olsa da, hazır sizi yakalamışken sormak en iyisi ( :

GameOis Forum
kısmı içinde görüş belirtirmisiniz arkadaşlar, tavsiye ve eleştiri niteliğinde.