wmaraci reklam

Akılda kalıcı olmak ?

46 Mesajlar 3.893 Okunma
smmexpress

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
domain 4
tasarım 8
AlfaOis

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

mutevaggil adlı üyeden alıntı

Akılda kalıcılık ve marka potansiyeli : 10/3
Tasarım ve doygunluk : 10/7

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

hocam ben sizin belirttiğiniz gibi puanlama sistemi değilde eleştirel önerilerde bulunmak istiyorum.
Öncelikle Domain adınız Güzel. Bu konuda şüpheniz olmasın. Burda 1V1Y domaini nasıl diye sorsalardı çoğu kişi g..yle gülecekti ama sonuç itibariyle Marka Bir domain oldu.

Benim asıl değineceğim konu kullandıgınız tema. Söyleyeceklerim tamamen kendi fikrim, siz veya başkaları bu olaya nasıl bakıyor bilmiyorum.

Bir oyun inceleme sitesi izleniminden çok klasik blog görünümü var temanın. Belki biraz reklenler ve arkaplanla oynayarak renklendirilebilir ( Arka plana, Populer oyunların ortak bulundugu afiş olabilir Örneğin )

Doğrudan ziyaretçi alabileceğiniz en güzel kaynaklar sosyal medya siteleri. Bu yüzden Fan sayfalarını begenmek için alanlar eklemeyi düşünebilirsiniz ( ilerleyen zamanda da eklenebilir).

Onun dışında herşey güzel göründü Bana. özellikle, Paragraf oluşturarak içerik girmeniz ve bol görsele yer vermeniz beni Cezbetti.

Başarılı olmanız dileğiyle..

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam, ana sayfanın sade ve konu gösterimlerinin düz olmasından ziyade sidebar ve konu içlerindeki bölümlerde farkılı olmaya çalıştık, widget mantığındaki gösterimi için size özelden mesaj atıcam, görüşlerinizi merak ediyorum.

Dediğiniz çok doğru, ismi marka yapan verilen emek ve bilinirliği arttırma çalışmalarıdır, normalde böyle bir soru sormazdım ama ofisteyken aklıma geldi, acaba isim başkalarının gözünde nasıl bir izlenim bırakıyor diye, arka plan resimleri güzel olur fakat sayfa yüklenme hızını düşürmek istemiyorum, hit yükseldiğinde daha cazip gelebilir bu konu. Arama motoru için başlangıçta hızlı kalması daha sağlıklı olur sanırım.

Sosyal medya üzerine çalışmalar yapacağız, yine de bu sıralar pek ağırlık veremediğimizden sosyal medya paylaşımları üzerine etkileşimi arttırmak içinde bir düzenleme yapmamıştık.

mustafa94 adlı üyeden alıntı

bence gayet akılda kalıcı bir domain sitenizi beğendim yolunuz açık olsun.

benim puanım;

Akılda kalıcılık ve marka potansiyeli : 10/9
Tasarım ve doygunluk : 10/5

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim, aslında bu mesajlar hemen hemen yeterli oldu diyebilirim, fakat diğer arkadaşlarda görüş bildirirse sevinirim.

dedemir85 dedemir85 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 100 / 81
  • Ticaret 12, (%83)
AlfaOis

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

mutevaggil adlı üyeden alıntı

Tasarım ve doygunluk : 10/7

hocam ben sizin belirttiğiniz gibi puanlama sistemi değilde eleştirel önerilerde bulunmak istiyorum.
Öncelikle Domain adınız Güzel. Bu konuda şüpheniz olmasın. Burda 1V1Y domaini nasıl diye sorsalardı çoğu kişi g..yle gülecekti ama sonuç itibariyle Marka Bir domain oldu.

Benim asıl değineceğim konu kullandıgınız tema. Söyleyeceklerim tamamen kendi fikrim, siz veya başkaları bu olaya nasıl bakıyor bilmiyorum.

Bir oyun inceleme sitesi izleniminden çok klasik blog görünümü var temanın. Belki biraz reklenler ve arkaplanla oynayarak renklendirilebilir ( Arka plana, Populer oyunların ortak bulundugu afiş olabilir Örneğin )

Doğrudan ziyaretçi alabileceğiniz en güzel kaynaklar sosyal medya siteleri. Bu yüzden Fan sayfalarını begenmek için alanlar eklemeyi düşünebilirsiniz ( ilerleyen zamanda da eklenebilir).

Onun dışında herşey güzel göründü Bana. özellikle, Paragraf oluşturarak içerik girmeniz ve bol görsele yer vermeniz beni Cezbetti.

Başarılı olmanız dileğiyle..

mustafa94 adlı üyeden alıntı

bence gayet akılda kalıcı bir domain sitenizi beğendim yolunuz açık olsun.

benim puanım;

Akılda kalıcılık ve marka potansiyeli : 10/9

dedemir85 adlı üyeden alıntı

Forum kısmı her ne kadar şuan için pasif durumda olsa da, hazır sizi yakalamışken sormak en iyisi ( :

GameOis Forum
kısmı içinde görüş belirtirmisiniz arkadaşlar, tavsiye ve eleştiri niteliğinde.

wmaraci
wmaraci

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

AlfaOis adlı üyeden alıntı

Forum kısmı her ne kadar şuan için pasif durumda olsa da, hazır sizi yakalamışken sormak en iyisi ( :

GameOis Forum
kısmı içinde görüş belirtirmisiniz arkadaşlar, tavsiye ve eleştiri niteliğinde.

Bnece Forum Kısmına girmeyin Hocam :) foruma harcayacağınız zamanı ana siteyi güçlendirmek için kullanabilirsin

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

Bnece Forum Kısmına girmeyin Hocam :) foruma harcayacağınız zamanı ana siteyi güçlendirmek için kullanabilirsin

Aynen öyle hocam, zamanında kurup düzenlemeleri yapmıştık, sonrasında geçen günde kurulu sürümde açıkları düzenlemiştik, yine de ilerleyen zamanlarda lazım olacak, etkileşimin artması için faydalı olacağını düşünüyorum. Genel görünüm ve konu içeriklerinin duruşu hakkında fikrini belirtirsen sevinirim.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam etkileşimi anasite üzerinden sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Yazdıgınız yazıların yorum almasını sağlayabilirseniz, siteniz alır başını gider. Bunu yapmanın en güzel yoluda konularınızın içinde okuyucuya soru sormaktır. Kou ve diğer özellikler kısmında ben sıkıntı görmedim açıkçası

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

Hocam etkileşimi anasite üzerinden sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Yazdıgınız yazıların yorum almasını sağlayabilirseniz, siteniz alır başını gider. Bunu yapmanın en güzel yoluda konularınızın içinde okuyucuya soru sormaktır. Kou ve diğer özellikler kısmında ben sıkıntı görmedim açıkçası

Bir tane özel eklenti editlemesi yapıyoruz, tasarımı şık açık kaynak kodlu bir eklenti, olmadı yorum konusu için farklı birşeyler deneyeceğiz, sağol hocam.

NovaMan NovaMan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 45 / 123
  • Ticaret 6, (%100)
Temayı değiştirmenizi öneririm.

• Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)

NovaMan adlı üyeden alıntı

Temayı değiştirmenizi öneririm.

Portal mı, forum mu ? hocam, sizin beğendiğiniz tasarım tarzı nasıl, tavsiyeniz varsa dinlerim, fakat tamamiyle değiştirin demeniz kötü oldu biraz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al