wmaraci reklam

Oyun Sitesi Açmayı Düşünüyorum (Yardım)

30 Mesajlar 3.316 Okunma
wmaraci reklam

TillWeDie TillWeDie WM Vatandas Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Tamamiyla kendi calismalarimi bu konu uzerinde gordum :) bilgi alis verisi bu olsa gerek cok buyuk ve cok genis kapsamli 15 kisilik bir ekiple forum calismasina basliyoruz :)

Konuyu baltalamak degildir amacim ama benim fikrim ve hassasiyetim acisindan flas oyuna herzaman karsiyim okadar flas oyun sitesi varki heryer cop durumuna gelmis akla mantiga gelmicek alan adlari ile oyun sitesi var,

Online Oyun oynayan ve Guncel haberleri takip eden birisi olarak tavsiyem kendi projemden veriyorum bu dusunceyi cok guzel bir oyun formu ve etkiyi tetiklicek bir ekip baskada otesi yok.

Kolay gelsin Basarilar kardesim.

wmaraci
reklam

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

TillWeDie adlı üyeden alıntı

Tamamiyla kendi calismalarimi bu konu uzerinde gordum :) bilgi alis verisi bu olsa gerek cok buyuk ve cok genis kapsamli 15 kisilik bir ekiple forum calismasina basliyoruz :)

Konuyu baltalamak degildir amacim ama benim fikrim ve hassasiyetim acisindan flas oyuna herzaman karsiyim okadar flas oyun sitesi varki heryer cop durumuna gelmis akla mantiga gelmicek alan adlari ile oyun sitesi var,

Online Oyun oynayan ve Guncel haberleri takip eden birisi olarak tavsiyem kendi projemden veriyorum bu dusunceyi cok guzel bir oyun formu ve etkiyi tetiklicek bir ekip baskada otesi yok.

Kolay gelsin Basarilar kardesim.

Cevap için teşekkür ederim hocam. Size ve ekibinize de şimdiden başarılar dilerim. Bakalım ilerleyen günlerde oyun üzerine ne gibi bir çalışmaya koyulacağım. Eğer yardıma ihtiyaç duyarsam sizin kapınızı çalarım. :)

TillWeDie TillWeDie WM Vatandas Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Danci adlı üyeden alıntı

Cevap için teşekkür ederim hocam. Size ve ekibinize de şimdiden başarılar dilerim. Bakalım ilerleyen günlerde oyun üzerine ne gibi bir çalışmaya koyulacağım. Eğer yardıma ihtiyaç duyarsam sizin kapınızı çalarım. :)

Eywallah Hocam elimden geldigince yardim etmeye calisirim bana biraz maliyeti cok tutuyor acikcasi host domain + tema vs giderler 500 tl aslinda benim icin buyuk bir proje olcak.

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Oyun sitesi acma girisimi guzel ama isim bence iyi degil. Onun yerine oyun365 yada oyun 888 daha mantikli olur diyorum.

wmaraci
wmaraci

kenanagkurt kenanagkurt arama motoru optimizasyonu Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek arama motoru optimizasyonu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Sana 2 fikir birincisi ve akıllıca olanı web arşivde ne vardı ise onun en azından link yapısını al çok hızlı çıkışa geçersiniz. 2 . Fikir de oyun tanıtımı üzerine yoğunlaş yeni oyunların demosu olsun oyunu tanıt sonra oyununun demosunu oynayıp artıları eksileri ile anlat youtubeden de para kazanmaya baslarsin. Saçma sapan oyun sitesi yapacağına güzel on numara işçilik yaparsın

r10 - kenanagkurt | EmirWebTasarim.com

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
flash oyun sitesi açmanı tavsiye etmem. 4-5 senedir flash oyun siteleriyle ilgileniyorum artık eskisi gibi hit almıyor.

• Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

kenanagkurt adlı üyeden alıntı

Sana 2 fikir birincisi ve akıllıca olanı web arşivde ne vardı ise onun en azından link yapısını al çok hızlı çıkışa geçersiniz. 2 . Fikir de oyun tanıtımı üzerine yoğunlaş yeni oyunların demosu olsun oyunu tanıt sonra oyununun demosunu oynayıp artıları eksileri ile anlat youtubeden de para kazanmaya baslarsin. Saçma sapan oyun sitesi yapacağına güzel on numara işçilik yaparsın

Fikrin için teşekkür ederim hocam. Ancak bazı arkadaşlar isim tutmaz deyince içimde soğuk rüzgar esti gibi :) Acaba girişsem mi bilmiyorum.

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
benim aklıma supercell geldi. clash of clans oyun firmasının adı. bence ismi çok önemli. ismi baya bi düşün derim

• Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

emontkral2 adlı üyeden alıntı

benim aklıma supercell geldi. clash of clans oyun firmasının adı. bence ismi çok önemli. ismi baya bi düşün derim

Hocam düşününden kastınız neydi anlayamadım? Farklı bir domainmi düşüneyim?

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)

Danci adlı üyeden alıntı

Hocam düşününden kastınız neydi anlayamadım? Farklı bir domainmi düşüneyim?

yani sonuçta projenizin tuttuğunu düşünün. ama kötü bir isim. bu ileride pişmanlıktır. siz sabah akşam uyumayın site üzerinde çalışın, sonra aa ismi kötü oldu bu pismanligi yasadım yani herşeyi boşverin ilk önce çok iyi bir isim düşünün derim. iyi çalışmalar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al