wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Çalışması Yaptırmam Uygun Olur Mu?

19 Mesajlar 1.658 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kenanagkurt kenanagkurt arama motoru optimizasyonu Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek arama motoru optimizasyonu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
o footere link al diyen arkadaşa bakma sen footer link satın alırsan spamı görürsün. Muhtemelen düşmüş domain haberin olmadan almışsındır. wayback machine ile sorgula bak bakalım geçmişi var mı birde anasayfan rezil link alacağına sitene kalite içerik ve özgün resimler ekle 3-5 ayda footermiş linkmiş düşünme sen işine bak kaliteli içeriğini gir.

r10 - kenanagkurt | EmirWebTasarim.com
wmaraci
reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

kenanagkurt adlı üyeden alıntı

o footere link al diyen arkadaşa bakma sen footer link satın alırsan spamı görürsün. Muhtemelen düşmüş domain haberin olmadan almışsındır. wayback machine ile sorgula bak bakalım geçmişi var mı birde anasayfan rezil link alacağına sitene kalite içerik ve özgün resimler ekle 3-5 ayda footermiş linkmiş düşünme sen işine bak kaliteli içeriğini gir.

Merhabalar yorumunuz için teşekkür ediyorum, sitenizi inceledim çok başarılı fakat sizin baktığınız göz çok farklıdır. Yani çok profesyonel inceliyorsunuz, tabii normal bir kişi de beğenmeye bilir ama şimdilik bununla idare edeceğim.

Seo konusuna gelecek olursak footer alanına link almak yerine, link takası düşünmüştüm ben bu şekilde uygun olması mümkün mü?

kişisel bloğ • tevfik.org

• Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Merhabalar yorumunuz için teşekkür ediyorum, sitenizi inceledim çok başarılı fakat sizin baktığınız göz çok farklıdır. Yani çok profesyonel inceliyorsunuz, tabii normal bir kişi de beğenmeye bilir ama şimdilik bununla idare edeceğim.

Seo konusuna gelecek olursak footer alanına link almak yerine, link takası düşünmüştüm ben bu şekilde uygun olması mümkün mü?

farklı sitelerden ( sitenin konusu ile yüzde seksen alakalı olmak kaydıyla) tanıtım yazısı al yani reklam şeklinde değilde tanıtım şeklinde olsun. Seçim yaparkende ;

1. Kesinlikle sitenin konusuna yakın olsun

2. Pr4 -pr5 alacağım diye link çöplüğüne dönmüş site yerine temiz siteleri tercih et

3. footeri linkle boğulmuş sayfalardan uzak dur.

Ama en önemlisi çok fazla içerik girmek yerine 1 tane gir özgün gir. Ama 50 100 kelime girme. min 300 kelime ve üstü gir.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
tanıtım yazısı ve ücretli backlink

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

farklı sitelerden ( sitenin konusu ile yüzde seksen alakalı olmak kaydıyla) tanıtım yazısı al yani reklam şeklinde değilde tanıtım şeklinde olsun. Seçim yaparkende ;

1. Kesinlikle sitenin konusuna yakın olsun

2. Pr4 -pr5 alacağım diye link çöplüğüne dönmüş site yerine temiz siteleri tercih et

3. footeri linkle boğulmuş sayfalardan uzak dur.

Ama en önemlisi çok fazla içerik girmek yerine 1 tane gir özgün gir. Ama 50 100 kelime girme. min 300 kelime ve üstü gir.

Anladım, bunun için ön görülen ufak paketler var. Onlardan bazı istekleri çıkarttığım zaman güzel bir çalışma yaptırabilirim o zaman, teşekkür ediyorum.

• Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
hocam şimdiye kadar hiç bir seo paketi almadım desem. Paket çalışmalarına hiç girmeyin bence kendi altyapınızı kendiniz oluşturun. Paketlere girerseniz 2-3 yazdığım kurala uymamış olursunuz.

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

hocam şimdiye kadar hiç bir seo paketi almadım desem. Paket çalışmalarına hiç girmeyin bence kendi altyapınızı kendiniz oluşturun. Paketlere girerseniz 2-3 yazdığım kurala uymamış olursunuz.

Anladım, yaptığınız işi bilin diyorsunuz. Tecrübesizim bu konuda, bazı arkadaşların makalelerini okuyorum fakat kafam karışıyor birisi A diyorsa bir diğeri B diyor. Hangisine inanacağımı da bilmiyorum, hangisine inanacağım derken bir diğeri de çıkıyor C diyor.

• Üyelik 17.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
kurumsal seo hizmeti veriyorum hocam. Ve seo konusunda bir çok kelimede ilk sıralarda site getirdim. Siz beni dinleyin. Temiz çalışın 3 ay sonra sizin o site uçar. Elimde bir tane site var. şu an 10k hiti var ve 0 backlink ile... ( Benim dışında dışarıdan backlink geliyor.) Yandexte 10milyon araması olan kelimede ilk sıradaydı. Önce siteyi geliştirin o arada da alt yapıyı hazırlayın. Altyapı beslensin iyice ordanda çıkış yaparsınız.

Bu arada bu yazdıklarımı not alın çünkü birazdan temizleyecem :) çok ipucu verdim ama ince... anlayana

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

kurumsal seo hizmeti veriyorum hocam. Ve seo konusunda bir çok kelimede ilk sıralarda site getirdim. Siz beni dinleyin. Temiz çalışın 3 ay sonra sizin o site uçar. Elimde bir tane site var. şu an 10k hiti var ve 0 backlink ile... ( Benim dışında dışarıdan backlink geliyor.) Yandexte 10milyon araması olan kelimede ilk sıradaydı. Önce siteyi geliştirin o arada da alt yapıyı hazırlayın. Altyapı beslensin iyice ordanda çıkış yaparsınız.

Bu arada bu yazdıklarımı not alın çünkü birazdan temizleyecem :) çok ipucu verdim ama ince... anlayana

İp ucu vermek güzeldir, insanların birşeylerden yararlanmalarını severim. Kalmasını isterim, dediklerinizi uygulayacağım. Çok teşekkür ederim, 10K hiti bir gün bende görmek isterim :)
kenanagkurt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al