wmaraci reklam
lidertakipci

Bu fiyata dönüşler nasıl ? Facebook reklam

20 Mesajlar 2.694 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cetin cetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar faceye ilk defa sayfam için reklam verdim. Haber sayfası fakat bir kaç tane genel video ekleyip onları öne çıkardım verdiğim bütçe ise 100 tl. Dönüşleri aşağıda belirttim sence o fiyata dönüşler nasıl uyğunmu şimdiden teşekkürler....

[B]sayfa beğenisi: 732
paylaşım: 1782
içerik beğenisi: 3876
[/B]

wmaraci
reklam

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Bana yapılan işleme göre fiyat fazla gibi geldi.

• Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Bana yapılan işleme göre fiyat fazla gibi geldi.

İlk defa reklam verdiğim için açıkçası hiçbir bilgim yok hocam o açıdan bir danışayım istedim. Fazla diyorsunuz yani ücret yapılan işleme göre

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

çetin adlı üyeden alıntı

İlk defa reklam verdiğim için açıkçası hiçbir bilgim yok hocam o açıdan bir danışayım istedim. Fazla diyorsunuz yani ücret yapılan işleme göre

Facebook sayfalari bitirdi hocam sayfaya biraz begeni alsaydiniz keske en azindan sureklilik olurdu twittere yonelin :)

wmaraci
wmaraci

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Paylaşılanı öne çıkarmak seçeneğini hiç kullanmadım. Facebook Reklamı ve Sayfa Beğenisini Daha önce yapmıştım. Amaç içeriği beğendirmek ise güzel ancak sayfa beğenisi düşük. İçerik beğendirmenin uzun vadede işe yarayacağını pek sanmıyorum. Bu benim görüşüm.

En iyi geri dönüşü Sayfa Beğendirme de aldım.

• Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

Facebook sayfalari bitirdi hocam sayfaya biraz begeni alsaydiniz keske en azindan sureklilik olurdu twittere yonelin :)

Hocam açıkçası 30k beğeni almıştım 7-8 ay önce 13k kaldı. Hayatta işim olmaz face haricinde beğeni çekmeye. Organik çekenlerde var fakat onlarda ne kadar sağlıklı bilmiyorum açıkçası. twittere'de bir türlü alışamadım ne hikmetse :) ama onuda deneyeceğim inşallah :)

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

çetin adlı üyeden alıntı

Hocam açıkçası 30k beğeni almıştım 7-8 ay önce 13k kaldı. Hayatta işim olmaz face haricinde beğeni çekmeye. Organik çekenlerde var fakat onlarda ne kadar sağlıklı bilmiyorum açıkçası. twittere'de bir türlü alışamadım ne hikmetse :) ama onuda deneyeceğim inşallah :)

Hocam uye cekimi yapmak pek saglikli olmuyor bence onun yerine sayfanin reklamini verin faceye boylece gelen kullanici kendisi begenmis olur gitme orani duser aktiflik orani artar 100tlye guzel begeni alirsiniz :)

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
fiyatları fahiş biraz. sitene adwordsten reklam versen hiç değilse anahtar kelimende sitene giriş sağlamış olursun.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

• Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Paylaşılanı öne çıkarmak seçeneğini hiç kullanmadım. Facebook Reklamı ve Sayfa Beğenisini Daha önce yapmıştım. Amaç içeriği beğendirmek ise güzel ancak sayfa beğenisi düşük. İçerik beğendirmenin uzun vadede işe yarayacağını pek sanmıyorum. Bu benim görüşüm.

En iyi geri dönüşü Sayfa Beğendirme de aldım.

Ben içerik beğendirme aldım hocam. Dün bitmişti reklam gösterimleri ama hala sayfa beğenisi ve paylaşımlar artıyor. Reklamların biteli saatler oldu ama yüzlerce sayfa beğenisi ve paylaşım hala devam ediyor. abau gidişlede edecek gibi. Ama tabiki zamanla ve deneme yanılmayla en güzel sonucu alacağım. Bir kaç gün sonra 100 tllik direk sayfa beğendirme reklamı vereceğim.

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

Hocam uye cekimi yapmak pek saglikli olmuyor bence onun yerine sayfanin reklamini verin faceye boylece gelen kullanici kendisi begenmis olur gitme orani duser aktiflik orani artar 100tlye guzel begeni alirsiniz :)

Yok şimdiye kadar giden olmadı hocam şükür saatler oldu reklamların biteli ama hala sayfaya üye olan ve paylaşımda bulunan var. Kısa zamanda sayfa beğenisi için reklam verip birde öyle deneyeceğim. Faydalı olan reklamı bulana kadar devam...

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

çetin adlı üyeden alıntı

Ben içerik beğendirme aldım hocam. Dün bitmişti reklam gösterimleri ama hala sayfa beğenisi ve paylaşımlar artıyor. Reklamların biteli saatler oldu ama yüzlerce sayfa beğenisi ve paylaşım hala devam ediyor. abau gidişlede edecek gibi. Ama tabiki zamanla ve deneme yanılmayla en güzel sonucu alacağım. Bir kaç gün sonra 100 tllik direk sayfa beğendirme reklamı vereceğim.

Yok şimdiye kadar giden olmadı hocam şükür saatler oldu reklamların biteli ama hala sayfaya üye olan ve paylaşımda bulunan var. Kısa zamanda sayfa beğenisi için reklam verip birde öyle deneyeceğim. Faydalı olan reklamı bulana kadar devam...

Takipteyim hocam en sagliklisi hangisi ise buldugunuzda bizlerlede paylasirsaniz cok seviniriz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al