wmaraci reklam
lidertakipci

Bu kelimede İlk sıra?

12 Mesajlar 3.314 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Biyorum Biyorum 4ukj46k46uk Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yjkj46j
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar hep en sevdiğim laftır '' gerçekçi ol imkansızı iste'' ya da bunun gibi bir şeydi :) her neyse...

herkes malum kendi websitesine göre anahtar kelime yoğunluğu yapior.. benim sitede malesef ekonomi üzerine. neden malesef çünkü çok fazla ekonomi sayfası mevcut, bir o kadar da haber sitesi.

Acaba Ekonomi kelimesinde ilk sırayı almak seo çalışması ile mümkün olabilir mi? yoksa bu gerçekten de imkansızı istemek mi?

kardeşim konuya yazdıkların ile sitene yaptıkların birbirini tutmuyor!!!
hani hiç bişey bile bilmesek, ki hepimiz böyle başladık bu işlere, oku oku oku...
siten bence ilk sayfaya gelmese bile bu siteyi 4 ayda kendi çabaların ile ilk 5 sayfaya sokabilirsin.

güzel güzel para da kazanabilirsin. ama önce lütfen free dagıtılan harika temalar var ilk önce bir kaç gün tema araştır ve kullandıgın temayı degiştir derim ben.sonrasında 4/5 imleme sitesine üye ol ve orda kendine bir arkadaş cevresi yap aynı facebook gibi. daha sonra video yükle youtubeye konuların için.

sadece bunları 1 ay boyunca yap bakalım neler olucak görelim ;)

birde link degişimi yap ama link degişimi yapıcagın site hem güncel hem biraz hitli hemdelink degişimi fazla olan bir site olsun. bak bakalım neler oluyor ;)

kolay gelsin yorgun ve hasta oldugumdan kısa kestim ;)

wmaraci
reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
sağolasn usta dediklerini deneyeceğim mutlaka :=)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al