wmaraci reklam
lidertakipci

GoDaddy 'den 7,8 TL'ye domain alınır diyenlere.

16 Mesajlar 3.143 Okunma
wmaraci reklam

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar geçen hafta böyle bir başlık açan arkadaş vasıtasıyla 2 adet domain aldım :mad: 3 gün sonra domainlerden birisi spam domain diye panelimden silindi, bugünde diğer domain spam domain diye panelimden silindi, bununlada kalmadı Godaddy hesabım askıya alındı şuan giriş yapamıyorum. 3 kuruş ucuza alayım derken hesabımdaki bütün domainlerden oldum.
- kimlik kartınızı tarayıp gönderin demişler, tarayıcı bulamadım fotoğrafını çekip gönderdim bekliyorum :( (foto kabul ediliyormu?)

wmaraci
reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
edebilirler demek arkadaş sahte cc kart kullanmaya çalışmış yada sizin hesabınızdan farklı bir kartla satın almış bu yüzden godaddy de siliyor.Ben hep ininal ön ödemeli kartla satın alıyorum 5 kere indirimli aldım ve çok şükür hala bir sıkıntı çıkmadı

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Ucuz etin yahnisi oldu yani. :(
hocam hiç iyi olmamış fakat bu tür şeylerde biraz daha dikkat ve mantık kullanalım. Kampanya adı altında 0.50 krş dan 1-2 tl den domain satıyorlar mantıklımı sizce? bence değil. Lekelenmiş, kirlenmiş sizde olduğu gibi spama, sandbox'a düşmüş domainleri elden çıkartıyorlar. Ayrıca ulusal domain ana bayilerinden biri olan resellerclup platformunda 6,5 tl den başlayan fiyatlar ile normal domainler var ama tabiki .org lar 6.5 tl infolar 7.5 .com lar 19 tl yanlış hatırlamıyorsam. Uzun lafın kısası mavda yüzüne baktığın insan kazık atarken internet ortamında biraz daha dikkatli davranmaya çalışalım.
Tekrar geçmiş olsun umarım kabul edilir, bir ara bende öyle fotoğraf çekerek facebook hesabımı kurtarmıştım.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Kurallara aykiri olmazsa silinmez. Koskoca godaddy bi tek sizinmi domaininizi sildi? Her gun onlarca domain aliyorum. Bu gune kadar sadece kendim sil dedim ve godaddy sildi. Hic bir zaman spam olarak silmedi, hesabi askiya almadi. 3 kurus ucuz icin baska kisilere aldirirsaniz boyle oluyor. Gunahini almayayim kimsenin ama forumlarda cogu saticilar sahte cc ile aliyor veya sahte isimlerle. Godaddyin yerinde siz olsaniz ne yapardiniz?
ceyzer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyu açma amacım benim gibi ilk defa bu şekilde domain aldıracakların, şahısların ticaret yüzdelerini incelemeleri ve güvenilir kişilere domain aldırmaları. Domaini aldığım kişiyi ticaret yüzdemdeki tek puanıma bakarak görebilir ve dikkatli olabilirsiniz.

Ek Olarak:

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Kurallara aykiri olmazsa silinmez. Koskoca godaddy bi tek sizinmi domaininizi sildi? Her gun onlarca domain aliyorum. Bu gune kadar sadece kendim sil dedim ve godaddy sildi. Hic bir zaman spam olarak silmedi, hesabi askiya almadi. 3 kurus ucuz icin baska kisilere aldirirsaniz boyle oluyor. Gunahini almayayim kimsenin ama forumlarda cogu saticilar sahte cc ile aliyor veya sahte isimlerle. Godaddyin yerinde siz olsaniz ne yapardiniz?

Sahte cc kullanılmış belliki, konuyu açma amacım insanların herkesten değil sadece güvenilir kişilerden alışveriş yapmaları

Ek Olarak:

cihaneken adlı üyeden alıntı

Ucuz etin yahnisi oldu yani. :(
hocam hiç iyi olmamış fakat bu tür şeylerde biraz daha dikkat ve mantık kullanalım. Kampanya adı altında 0.50 krş dan 1-2 tl den domain satıyorlar mantıklımı sizce? bence değil. Lekelenmiş, kirlenmiş sizde olduğu gibi spama, sandbox'a düşmüş domainleri elden çıkartıyorlar. Ayrıca ulusal domain ana bayilerinden biri olan resellerclup platformunda 6,5 tl den başlayan fiyatlar ile normal domainler var ama tabiki .org lar 6.5 tl infolar 7.5 .com lar 19 tl yanlış hatırlamıyorsam. Uzun lafın kısası mavda yüzüne baktığın insan kazık atarken internet ortamında biraz daha dikkatli davranmaya çalışalım.
Tekrar geçmiş olsun umarım kabul edilir, bir ara bende öyle fotoğraf çekerek facebook hesabımı kurtarmıştım.

İnşallah fotoğrafı kabul ederler. 48 saat süre koymuşlar birde yani 48 saat içinde gönderdin gönderdin diyorlar.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

murro adlı üyeden alıntı

Konuyu açma amacım benim gibi ilk defa bu şekilde domain aldıracakların, şahısların ticaret yüzdelerini incelemeleri ve güvenilir kişilere domain aldırmaları. Domaini aldığım kişiyi ticaret yüzdemdeki tek puanıma bakarak görebilir ve dikkatli olabilirsiniz.

Ek Olarak:

Sahte cc kullanılmış belliki, konuyu açma amacım insanların herkesten değil sadece güvenilir kişilerden alışveriş yapmaları

Ek Olarak:
İnşallah fotoğrafı kabul ederler. 48 saat süre koymuşlar birde yani 48 saat içinde gönderdin gönderdin diyorlar.

Konu açmakta doğru yapmışsınız elbette. Eğer ortada yanlışlık varsa, mağdur olan varsa diğer arkadaşlarda bu tür durumlara düşmesin. Kendi kredi kartınızla, kendi isminizle alın her zaman. Firmaları dolandırmaya çalışmasak sorun olmaz. 10 yıldan fazladır net alemindeyim, nerdeyse her gün bişeyler alıyorum. Her zamanda doğru bilgileri verdim. (Elbette güvenilir firma veya sitelere) Sahte isimler yüzünden onlarca hesaplar kilitleniyor. İnşallah hesabını kurtarırsın kardeşim. Uygun dille anlat belki bir şey yapabilirler.
murro

kişi bu mesajı beğendi.

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
benim de bir sürü domain var ama hiç birisi silinmiyor ucuzlukla alakası yok

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
Bende 15 domain var 10 tanesi kod ile alındı yani kendi kredi kartım ile hiç silinme olmadı eğer birinden aldıysan o fiyata o kupon kodlarını ticarei amac icin kulandıgı tespit edilmiştir ondan onun hesabı iptal domainler de iptal

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

Bende 15 domain var 10 tanesi kod ile alındı yani kendi kredi kartım ile hiç silinme olmadı eğer birinden aldıysan o fiyata o kupon kodlarını ticarei amac icin kulandıgı tespit edilmiştir ondan onun hesabı iptal domainler de iptal

evet başkasına aldırdım, bu yüzden bunlar geldi başıma.

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

murro adlı üyeden alıntı

evet başkasına aldırdım, bu yüzden bunlar geldi başıma.

Bende aldırdım volkan diye biri belki size de odur 2 kere aldı iptal oldu aradım goddady adam kuponlari ticari olarak kullanıdıgını tespit etmişler ve hesabını kapatmışlar

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al