wmaraci reklam
lidertakipci

Site çok geç cevap veriyor [ACİL YARDIM] (Alastry)

15 Mesajlar 2.978 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Genel bir sorun olmasın bu bende de aynı sıkıntı var da. Net internet kullanıyorum

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

Secret35 adlı üyeden alıntı

Duygularıma tercüman oldunuz resmen hocam. Bende siteyi dün taşıdım ve diğer hostingde mükemmel çalışıyordu. Bunu da belirtmeme rağmen hala aynı şeyi söylüyorlar.

İnsanları acemi yerine koydukları için işte. Tickette bana wordpress den cacheden bahsediyorlar, arkadaş bu wordpress 6,5-7 senedir benim sevgilim oldu neredeyse bana neyi anlatıyorlar ki. Bakın biliyorsunuzdur belki şuan Hostinger adında bir oluşum var ücretsiz hosting hizmeti sağlıyorlar, test ve geliştirme amaçlı işlerimde orayı kullanıyorum, inan ben şimdiye kadar o ücretsiz hostingte bile wordpress'in bukadar sorun çıkarttığını görmedim, şuan test yapalım her şekilde ücretsiz olan hossting çok daha hızlı çıkar testlerde. Ayrıca istersen konu başlığına parentez içinde Alastry yazarsan Sn. Mehmet bey buralardaysa belki konuya iştirak edebilr.

Ayrıca şuan kullandığın temada ufak değişikler ile biraz daha hızlandırma sağlanabilir.

EK OLARAK: Site şuan düzelmiş durumda hatta az önce 0.11 e kadar düştü, tabiki cache nin büyük rolü var

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Merhaba özel cache eklentileri lisansı vermekteyiz. İsterseniz özel mesaj gönderin.

Secret35 Secret35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 11
  • Ticaret 14, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

İnsanları acemi yerine koydukları için işte. Tickette bana wordpress den cacheden bahsediyorlar, arkadaş bu wordpress 6,5-7 senedir benim sevgilim oldu neredeyse bana neyi anlatıyorlar ki. Bakın biliyorsunuzdur belki şuan Hostinger adında bir oluşum var ücretsiz hosting hizmeti sağlıyorlar, test ve geliştirme amaçlı işlerimde orayı kullanıyorum, inan ben şimdiye kadar o ücretsiz hostingte bile wordpress'in bukadar sorun çıkarttığını görmedim, şuan test yapalım her şekilde ücretsiz olan hossting çok daha hızlı çıkar testlerde. Ayrıca istersen konu başlığına parentez içinde Alastry yazarsan Sn. Mehmet bey buralardaysa belki konuya iştirak edebilr.

Ayrıca şuan kullandığın temada ufak değişikler ile biraz daha hızlandırma sağlanabilir.

Kodlamayı tekrar gözden geçiriyorum, db'den çekmek yerine şimdilik bu alanları statik olarak atayacağım bakalım. Alastry yetkilisi buralarda ise umarım bir çare bulabilir.

wmaraci
wmaraci

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

Secret35 adlı üyeden alıntı

Kodlamayı tekrar gözden geçiriyorum, db'den çekmek yerine şimdilik bu alanları statik olarak atayacağım bakalım. Alastry yetkilisi buralarda ise umarım bir çare bulabilir.

Şuan birazdaha düzelmiş durumda. Sorun yok gibi şuan.

Ek Olarak:

metinbalci adlı üyeden alıntı

Pagespeed testini yap anlarsin neden gec
Acildigini inceledigimde berbat bir kodlamaya ve gereksiz eklentilere mevcut oldugubu goruyorum

Kodlamanın berbat olan bölümlerini göstererek bizi aydınlatırmısınız?
Secret35

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al