wmaraci reklam
lidertakipci

1 Site 6 Saatte Nasıl İlk 10 Sokulur

77 Mesajlar 12.058 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Vee Vee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

göreleli olarak senden utandım.bildiğin piskolojisi bozuk lamersin.

wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
@teknoimage gecenlerde bir domain aldım ıcerısıne ole pc den not defterınden bır kac konu attım basıt bır tema salladım cıktım sıteden 2. gun google ye bakım dedım sıtenın adını yazdım google den 15 index almıştı bende index aldıgı kelımelere bakayım dedım hepsinde ilk sayfadaydı.
Sen Burda ınsanlara sormussun bende sana soruyorum bu nasıl oldu ?
methan

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

bilginu bilginu Seo, php, html, marketing professional Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo, php, html, marketing professional
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 17 / 39
  • Ticaret 11, (%100)
Ana sayfada h1 tagı kullanmış ve bu sayfaları birbirine bağlamış kolay kelime olunca zaten pingledinmi çıkar.

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Ailecek okuyoruz yazıları, devamı geldiğinde lütfen bildirin heyecanlı geçiyor. :)

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
wmaraci

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)
Onu bilmem ama bunca insanı bu konuya toplaya bildiğine göre helal olsun :D

www.parkpera.com

adem123 adem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
dandik kelimeleri ilk 5 değilde ilk sıraya sokarsın çok zor değilki arkadaş seo kelimesini 6 saate ilk 30 sokta görelim

Pr 4 - (3) adet sitede ücretsiz tanıtım yazısı

http://goo.gl/ZhW1nH

Ustadu Ustadu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo-Adsense Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrik Ediyorum Hocam seni.ve ne yaptığınıda çok iyi biliyorum.....gülüyorum gerisini sen anla :)))...boşver sen buradaki yorumları,böyle devam et sırtın yere gelmez :))...

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

Agora adlı üyeden alıntı

ODTÜ mezunu olduğunuzu öngörüyorsunuz ancak -kıral- -herkez- -oldumu- gibi kelimeler kullanıyorsunuz.

gecenin bir yarısı, dördüncü sayfaya kadar okuyup aynı şeyi kestirdim. beşinci sayfaya geçmeden yorum yapacaktım ama hadi belki elle tutulur bir şey yazılmıştır deyip beşinci sayfaya da geçtim. senin mesajından sonra yapılan "edebiyat hocam gibi konuştun" ile başlayan cümlenin sonuna bile bakmadım. bahsedilen kariyere sahip olan kişinin bir kaç dilde "dil bilgisi" hatası yapmayacak kapasitede bilgi sahibi olacağını düşünüyorum. velhasıl; madem +18 yaş sınırı var bu forumda, hesap doğrulamasının t.c. kimlik numarasıyla yapılması gerektiğini dile getiriyorum bir kez daha...

ayrıca konuda çok gereksiz mesajlar var. amaçsız atışmalar var. iyisi mi? bir sigara yakayım ben.
eusanmaz

kişi bu mesajı beğendi.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

vhisne vhisne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 153 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşın yaptığını ego yada kendini kanıtlama çabası olarak görmüyorum. Sanırım vakit geçsin eğlenelim ve bunu yaparken bilgi alışverişinde bulunalım amacı ile konuyu açtı lakin konunun gidişatı çok farklı oldu. Kendiside ısrarla seo işini yapan herkesin bunu bildiğini ama profesyonelce uygulanmadığı zaman zararlı olabileceğini belirtmiş. Ve bunu paylaşırsa kötü niyetli kişilerce web sitenizin sıralama kaybı yaşayabileceğinide belirtmiş. Ki en büyük ipucu burada aslında :) Doldur boşalt olarak nitelendirebiliriz sanırım arkadaşın yaptığı işlemi :)

Örnek olsun diye yaptığı işlemi birçok seocuyum diye geçinen arkadaş yapmakta zaten. Ne yazıkki rekabeti yüksek kurumsal kelimelerde ( adwords tıklama başı 7-8 tl ödenen kelimelerde ) neredeyse kendi sitemize + puan katmaktan daha çok sektördeki sözde seocuların sitemize kattığı -leri pasifize etmekle uğraşıyoruz.

Bir örneklede açıklayabilirim geçen yaz bir müşterimin bulunduğu sektördeki dönüş sağlayabilecek tüm kelimeleri listeledik, kelime öbeklerine göre 4 site yapmaya karar verdik. 3 aydan fazla bir süre içerisinde istediğimiz tüm kelimelerde ilk 5'e girdi siteler. Bi gün müşterimin telefonuyla uyandım xxxx.com bizim tüm kelimelerimizde ilk 3'e sokmuş sitesini bi gecede bu nasıl oldu biz 4 siteyle bunca zaman neden oyalandık vs tarzı sorular yöneltti. Kelimelere baktığımda gerçekten ilk 3'e oynuyodu site. Ve bi önceki gece kaydedilmiş. Bahsettiğimiz kelimelerinde en basitinin tıklama başı maliyeti 2 tl bu arada. Sitede backlink vs hiçbirşey gözükmemekteydi. Kendi müşterimi aradım 1 hafta bu site bu sıralamalarda kalsın bedava çalışcağımı belirttim. 2 gün sonra site hiçbir kelimede ilk 500 de değildi :) Ama bizim sitelerimiz 1-2 arası gidip gelmekte halaa.

Biraz uzun bi anlatım oldu ama black hat seo ya merak sarıp sitesine verdiği emeği çöp etmeyi düşünen arkadaşlara ders olur sanırım.

birsevda adlı üyeden alıntı

@teknoimage gecenlerde bir domain aldım ıcerısıne ole pc den not defterınden bır kac konu attım basıt bır tema salladım cıktım sıteden 2. gun google ye bakım dedım sıtenın adını yazdım google den 15 index almıştı bende index aldıgı kelımelere bakayım dedım hepsinde ilk sayfadaydı.
Sen Burda ınsanlara sormussun bende sana soruyorum bu nasıl oldu ?

Özür dileyerek yorumlamak isterim sizin durumunuzuda hocam.
Google samimiyete gerçekten önem vermekte siz tam google'ın istediğini yapmışsınız. Anladığım kadarıyla sitenizi açtıktan sonra ne webmasters'a eklemişsiniz nede sayaç eklemişsiniz. Bunu film sitesi açarak test ettik birinde tamamen seoya önem verdik diğerini normal bir internet kullanıcısı gibi baştan savma kullandık google site hızı notu 57'lerdeydi düşünün :) 2 ay sonra seo çalışması yaptığımız sitenin hiti 10k olamamışken diğer sitemizin hiti 15k yı geçmişti. Böyle olmuş olabilir sizin siteniz içinde. Birde google yeni ve taze içeriğe her zaman değer verir. Bahsettiğiniz kelimelerde tamamen farklı bir içerikle giriş yaptıysanız bu sıralamalarda öncelik tanıyacaktır size.

Ve ufak bi tavsiyede bulunmak isterim. Herkes makale vs alırken yada yazarken %100 imla kurallarına uygun olmaya çalışıyor. Bu hatayı yapmayın birkaç yazım yanlışından zarar değil yarar gelir özgün olun yazım yanlışı yapın samimiyetinize google inansın :)
birsevda tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

vhisne adlı üyeden alıntı

Özür dileyerek yorumlamak isterim sizin durumunuzuda hocam.
Google samimiyete gerçekten önem vermekte siz tam google'ın istediğini yapmışsınız. Anladığım kadarıyla sitenizi açtıktan sonra ne webmasters'a eklemişsiniz nede sayaç eklemişsiniz. Bunu film sitesi açarak test ettik birinde tamamen seoya önem verdik diğerini normal bir internet kullanıcısı gibi baştan savma kullandık google site hızı notu 57'lerdeydi düşünün :) 2 ay sonra seo çalışması yaptığımız sitenin hiti 10k olamamışken diğer sitemizin hiti 15k yı geçmişti. Böyle olmuş olabilir sizin siteniz içinde. Birde google yeni ve taze içeriğe her zaman değer verir. Bahsettiğiniz kelimelerde tamamen farklı bir içerikle giriş yaptıysanız bu sıralamalarda öncelik tanıyacaktır size.

Ve ufak bi tavsiyede bulunmak isterim. Herkes makale vs alırken yada yazarken %100 imla kurallarına uygun olmaya çalışıyor. Bu hatayı yapmayın birkaç yazım yanlışından zarar değil yarar gelir özgün olun yazım yanlışı yapın samimiyetinize google inansın :)

Aynen dediğiniz gibi oldu ve şunu farkettım bunu sizde vurgulamışşınız google doğallıgı sevıyor. Bunuda farkettim. Şuan Butun Sitelerımde Tamamen doğal olanları yazıyorum ve emin olun imleme vb. yapmadan siteler sıralamalarda ilk 20 site arasına giriyor çoğu zaman.
Doğal derken Bazı arkadaşlar bunu yanlış yorumlayabilir.
Örnek verim A filmi ile ilgili konu açaçam o filmi izlemediysem bile filmin açıklamasına fragmandan izlediğim kadarıyla diye başlıyorum öyle kelime kuralı imla kuralı artık eskisi gibi dikkat etmiyorum.
vhisne

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al