freelance iş ilanları

Desteğinizi Bekliyorum

5 Mesajlar 774 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Sitem: http://yamaindir.org
Not: Kusura bakmayın site tanıtım kısmına daha önce açtiğimi unutup hem tanıtım hemde destek konusu açmiştim. Yönetimden ya silinmesini yada taşınmasını talep etmiştim silinmiş yeniden açacağımı bahsetmiştir. İnşallah yanlış yere açmıyorumdur.

Merhaba arkadaşlar.Yeni bir projem ile yama indirme sitesi kurdum fakat kullanabilen yazar sayısı az olunca DLE ile başladığım bu yola sıfırdan wordpress e çevirerek devam etmeye karar verdim.
Fakat bazı sorunlarım var.Mesela ben öğrenciyim ve sınavlarım var.Yada şimdi çekiliş yapıyorum masraflı oldu reklam vs çalışmaları yapamıyorum.
Şimdi siz abilerim,ablalarım ve kardeşlerimden desteğinizi bekliyorum.
Nasıl destek olabilirsiniz?

• Sitemiz ziyaret edebilirsiniz.

• Yazar olarak bana katılabilirsiniz.Gönüllü olarak başlarsınız daha sonra gelir elde edince paylaşabiliriz.(Paylaşmak zor değil sadece siz bulduğunuz yamaları indirip reklamlarını temizleyecek ve tekrar uplaod edeceksiniz bu kadar)

• Yorum yaparak bana destek olabilirsiniz.

• Destek olmak adına link yada tanıtım yaparak en azından yazar arayan site var ilanı gibi bir paylaşımla katkıda bulunabilirsiniz.

Gelir Kazanmam Zor Cebimden Gidiyor Desteğiniz Lazım
Arkadaşlar bu işten hiç bir gelirim yok.Diğer sitelerin aksine ben kesinlikle çok karlı bir iş olsada splash kod kullanmayacağım.Siteye tıkladıkça farklı yerlerde reklam açıp duruyor ve bu adblock kullanımına neden oluyor.Background reklam alabilirim ama adblock'a takılmaz çünkü özellike tıklanması gerekir.
Bu yüzden gelir kazanma şansım azalıyor.Tek yaptığım mega.co.nz,yandex vs gibi yerlere yaptığım uploadlara bc.vc link eklemek bu kadar.

Bu yüzden ne seo çalışması nede diğer şeylere pek para kalmıyor.Wordpress çok kaynak harcatıyor ve bu çekilişten sonra 2 aylık hostum bitince vps'ye taşıyacağım ve masraflarım biraz daha artacak.
Bazı yardım sever abiler var.Açıkçası onlardan da desteklerini istiyorum.En azından Google'da yükselmeme yardımcı olabilirler mi?Karşılığında footer a banner linklerini ve tanıtım konularını yayınlayabilirim yada 468x60 reklamlarını ekleyebilirim.Yada istedikleri başka ne olursa. Lütfen desteklerinizi bekliyorum.

Şu anda çekiliş düzenliyorum ve hosting bile sponsor bir abim tarafından veriliyor. Yani maddi açıdan pek rahat bir insan değilim.Öğrenciyim ve dişimden tırnağımdan ne artarsa onları birleştiriyorum.
Lütfen desteğinize ihtiyacım var.Desteğinizi bekliyorum.

Şunun karşılığında yaparım destek olurum vs derseniz eğer çok zor bir şey değilse yerine getiririm.
Hayırlı günler,bol kazançlar,bol hitler.

Desteğini bekliyorum,site şu an pasiftir en kısa zamanda tekrar açılacaktır reseller taşıyorum. Ucuz buldum host şirketinde olan kredimi geri çektim. Cebimdeki son parayıda harcadim artik. Özellikle Desteğinize ihtiyacım var. Lütfen desteğinizi bekliyorum kolay gelsin
KodAds

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KodAds KodAds Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 61 / 25
  • Ticaret 9, (%100)
İnşallah istediğin desteği kısa sürede alırsın...

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

KodAds adlı üyeden alıntı

İnşallah istediğin desteği kısa sürede alırsın...

Çok teşekkür ederim. Burada iş yapan çoğu kişinin aksine maddi açıdan elim kolum bağlı sınavlardan derslerden kalan zamanla bu işlerle uğraşıyorum
Tek başıma başarmam mümkün değil. Açıkçası benim nefret ettiğim şeyler ile başkalarını sıkmamak adına splash tarzı reklamda kullanmıyorum. Ama tek başıma yapamıyorum seo çalışması yapacak maddi durumum yok ve yama indir yazınca ilk 500 de bile çikmiyorum. Kendi uğraşlarimla bir şey yazıyorum konuların bazılarında ilk sayfa bazılarında ilk 50 içine girdim. Çok iyi bir durum olmasa da.
Tüm bu durumları göz önüne alınca siz abilerim,ablalarım ve hocalarimdan başka kimseden yardim isteyemiyorum
KodAds

kişi bu mesajı beğendi.

KodAds KodAds Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 61 / 25
  • Ticaret 9, (%100)
Keşke elimden birşey gelse. Benimde satış konularım var, kişilerin almasını bekliyor ve kazanmak istiyorum bende. Hayırlısı...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

KodAds adlı üyeden alıntı

Keşke elimden birşey gelse. Benimde satış konularım var, kişilerin almasını bekliyor ve kazanmak istiyorum bende. Hayırlısı...

Hayırlısı tabii ki hocam siteniz güzel hoşuma gidiyor açıkçası

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al