freelance iş ilanları

DMOZ ve Bumerang Platin Üyelik

54 Mesajlar 5.566 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

teknomakale teknomakale Teknik Destek Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Dmoz kendini kaf dağında zannediyor kendisini birşey zannetmesini sağlayan bizleriz.

Ek Olarak:

faruk adlı üyeden alıntı

Yanılıyorsunuz Google hala site açıklamalarını dmozdan çekiyor.

Neye yarıyor ? Dmoz'um yok sitem en üstte ve para kazanıyorum.
Google PR güncellemesi yapmayacak dmoz olsa ne olmasa ne

wmaraci
reklam

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
Dmoz profesyonel moderatörlere sahip olmadığı için rezil duruma düşüyor. İki gün önce şöyle bir e-pota aldım; "Sanırım dmoz için başvuru yapmışsınız; üç adet tanıtım yazısı yayımlarsanız sitenizi ekleyebilirim."

İşte dmoz dediğiniz şey budur. Tanıdığın birisi varsa; açıldıktan bir gün sonra bile olsa her siteni dmoza kaydedebilirsin.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

MurekkepHaber MurekkepHaber Bir Kültür-Sanat Portalı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)

teknoimage adlı üyeden alıntı

Bir Dmoz Editörü Olarak ilk dikkat ettiğim şey sitede iletişim (Sabit Numara) Vergi Kimlik Bilgileri bilgilerini olup olmadığı
ve en önemlisi sitede reklam varsa direk reddediyorum :)

Merhaba, ben de DMOZ'da editörüm, ama belirttiğiniz şekilde kriterlere hiç rastlamadım bugüne kadar. Ayrıca bu şekilde bir kriter de DMOZ yönergelerinde yer almamaktadır. Lütfen yönergeleri dikkatle okuyarak incelediğiniz siteleri en azından vicdani bir muhasebeyle değerlendiriniz.

www.murekkephaber.com

teknoimage teknoimage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
benim onaylamadığım 1 site bile yok (Çok Berbat Siteler Hariç) yok editör sayfam temiz sizin editör sayfanızda onaylanmıyan kaç başvuru var ?

wmaraci
wmaraci

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
Dmozda işini hakki ile yapanda var ama % 10u gecmedigi icin denk gelmiyor galiba sitem 3 aydir bekliyor artik umudu fln kestim dmoz tum editorleri atip adam akilli bir kadro ile baslamali

• Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)

benim onaylamadığım 1 site bile yok (Çok Berbat Siteler Hariç) yok editör sayfam temiz sizin editör sayfanızda onaylanmıyan kaç başvuru var ?

DMOZ'un amacı nitelikli ve benzersiz siteleri bir araya getirmektir. Dolayısıyla DMOZ'un yönergelerine uyan bütün siteler DMOZ'da yayınlanır.

www.murekkephaber.com

cinmistik78 cinmistik78 Borsa&KriptoPara&Finans Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

msdselim adlı üyeden alıntı

Dmozda işini hakki ile yapanda var ama % 10u gecmedigi icin denk gelmiyor galiba sitem 3 aydir bekliyor artik umudu fln kestim dmoz tum editorleri atip adam akilli bir kadro ile baslamali

Mürekkep Haber adlı üyeden alıntı

Merhaba, ben de DMOZ'da editörüm, ama belirttiğiniz şekilde kriterlere hiç rastlamadım bugüne kadar. Ayrıca bu şekilde bir kriter de DMOZ yönergelerinde yer almamaktadır. Lütfen yönergeleri dikkatle okuyarak incelediğiniz siteleri en azından vicdani bir muhasebeyle değerlendiriniz.

tipsychannel adlı üyeden alıntı

Dmoz profesyonel moderatörlere sahip olmadığı için rezil duruma düşüyor. İki gün önce şöyle bir e-pota aldım; "Sanırım dmoz için başvuru yapmışsınız; üç adet tanıtım yazısı yayımlarsanız sitenizi ekleyebilirim."

İşte dmoz dediğiniz şey budur. Tanıdığın birisi varsa; açıldıktan bir gün sonra bile olsa her siteni dmoza kaydedebilirsin.

UmutGocer adlı üyeden alıntı

bumerang a direk başvurduğumda platin oldum. site veya blog işaretleyip bi kaç kere site türünü değiştirdim yine platin yaptılar. öyle çokta önem vererek başvuru yapmadım.

teknomakale adlı üyeden alıntı

Dmoz kendini kaf dağında zannediyor kendisini birşey zannetmesini sağlayan bizleriz.

Ek Olarak:

Neye yarıyor ? Dmoz'um yok sitem en üstte ve para kazanıyorum.
Google PR güncellemesi yapmayacak dmoz olsa ne olmasa ne

Mürekkep Haber adlı üyeden alıntı

DMOZ'un amacı nitelikli ve benzersiz siteleri bir araya getirmektir. Dolayısıyla DMOZ'un yönergelerine uyan bütün siteler DMOZ'da yayınlanır.

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Adama ne çok laf geldi ya. Yüzü varsa yazsın bakalım. 7 saatlik editör bozuntusu.

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

DMOZ 'u haddinden fazla önemsedikleri için bu kadar göklere çıktı sanıyorum. Ben yıllar önce boşverdim DMOZ 'u. Kaydı olan arkadaşlarımında bir faydasını gördüğünü bugüne kadar görmedim (DMOZ 'da artık para döner. 3 5 koklatın anında onaylanın ille de olsun olsun diyorsanız).

Bumerang 'a gelince, arkadaşlar güzel bir temanız (Olağanüstü bir şey olmasına gerek yok), güzel bir yazım diliniz de varsa Platin olmanız çokta zor değil. Bir de son zamanlarda, sosyal ağ hesaplarınızı da bağlayabildiğiniz için sanıyorum onları da tabip ediyorlar. Bunları aktif kullanırsanız, Platin olmanız daha da kolaylaşır. Benim bir sitem bir de bloğum var platin olarak.

Vay arkadaş bu kadar cevap beklemiyordum. Ama DMOZ u faydalı bulan da var bulmayan da . Ama kayıt konusunda yine sonucum olumsuz :) yani sitem kabul edilmiyor.

Bumerangta ise ne yaptıysam platin olamadım , eksiklerimi söylebilir misiniz ?

Temel Analiz ve Teknik Analiz Eğitimleri:
https://www.borsaci.org/udemy-egitimlerinde-dev-indirim/

• Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)
Temanız göz yoruyor. Bu temayla ne Bumerang ne de DMOZ'dan olumlu yanıt alamazsınız.

www.murekkephaber.com

Le10 Le10 İlk bakışta anlaşılan Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam & Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Gerek Dmoz, gerekse Bumerang web sitesi sahipleri için vakit kaybı.

Dmoz kaydınız olmadan da google'dan yeterince index alır ve üst sıralara çıkarsınız. Alexa'da değeriniz artar.

Bumerang için uğraşıp, oradan gelecek 10-20 liralık reklam için veya 150-200 ziyaretçi için harcadığınız emeği siteleriniz için harcayın ve sosyal medya ve arama motorlarından ziyaretçi alın. Bu fiyatlardaki reklamları her yerden alabilirsiniz.

Incanus Incanus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
İlk sayfalarda telefon numarası olmayan siteleri ciddiyetsiz olarak nitelendirmiş bir dmoz editörü arkadaşımız. Artık dmoz'un halini görün de vazgeçin şu takıntıdan. Sonra böyle oluyor işte. Telefon numarası olmayan sitelere ciddiyetsiz deniyor, reklam ise garip karşılanıyor. Saçmalığa bakar mısın. Keşke bunlara bakacağımıza önce kendi mesajımızda ki Türkçe kullanımına biraz özen göstersek...

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al