wmaraci reklam

Forumdaki DMOZ Editörleri

32 Mesajlar 4.010 Okunma
wmaraci reklam

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Bırakın dmozu serdar ustanın 'reklamsiniz' tanıtım platformuna ekleyin daha cok faydasını gorursunuz...

wmaraci
reklam

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Malesef bu işleri ücrete dökenleri bile gördüm :). İsim vermiyeyim fakat diğer tanınmış webmaster sitesinde 1000 lira gibi faiş bedeller ile haber sitelerini kaydettiren gördüm. Üstelik çoğu içerikleri sahte ve yasal olmayan yollardan Dizi yayını yapıyordu. Fakat dediğiniz gibi Reklam ve Telefon numarası olayı çok saçma.

DMOZ sözde gönüllülük işidir, anlıyorum. Fakat DMOZ size "site de kesinlikle reklam olmayacak, yoksa bu siteyi kayıt edemezsin"mi diyor acaba? Şahsen çoğu site de reklam var, telefon numarası yok. Sadece e-mail ile iletişim kurulabiliyor. Arkadaşın kuralları gayet yerindedir. Keşke bütün DMOZ editörleri bu şekilde işini yapsa.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

teknoimage adlı üyeden alıntı

Tamam Belli başlı kuralları oluşturalım ben hepsine varım eyer dmoz editörlüğünü benden daha iyi yapacağına inan biri varsa hesapları devredebilirim genel editörlük hariç
Sizin seçtiğiniz 1 Kişiyi de Dilediğiniz Kategoride Editör yapabilirim (Tabi iyi niyetimi göstermek için )

bir sürü site gezdim dmoz sevmeyen site sahibi hiç görmedim sevmiyorlar ama bir sürü mesaj atıyorlar :S oda enteresan tabi

:D wikiyi severim en son yeşil temizlik için yazdım :D suana kadar 200 wiki sayfası oluşturdum incelemek isti-yen veya yardım isti yen olursa :D yardım ederim
http://tr.wikipedia.org/wiki/Ye%C5%9Fil_temizlik

Aha geldi bizim uzman.

cagdaskorkmaz.com.tr

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Toplanın hatta konu altından banka hesaplarını falan da verin de kime ne para verilecek millet bilsin :D

wmaraci
wmaraci

MurekkepHaber MurekkepHaber Bir Kültür-Sanat Portalı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)

Tamam Belli başlı kuralları oluşturalım ben hepsine varım eyer dmoz editörlüğünü benden daha iyi yapacağına inan biri varsa hesapları devredebilirim genel editörlük hariç
Sizin seçtiğiniz 1 Kişiyi de Dilediğiniz Kategoride Editör yapabilirim (Tabi iyi niyetimi göstermek için )

bir sürü site gezdim dmoz sevmeyen site sahibi hiç görmedim sevmiyorlar ama bir sürü mesaj atıyorlar :S oda enteresan tabi

:D wikiyi severim en son yeşil temizlik için yazdım :D suana kadar 200 wiki sayfası oluşturdum incelemek isti-yen veya yardım isti yen olursa :D yardım ederim
http://tr.wikipedia.org/wiki/Ye%C5%9Fil_temizlik

Zaten DMOZ tarafından oluşturulan kurallar mevcuttur. Geriye çok kolay bir şey kalıyor; o da bu kuralları uygulamak.

www.murekkephaber.com

teknoimage teknoimage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)

senin benle alıp veremediğin ne anlamadım elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum dmozla bu kadar ilgisizsen neye ilgileniyorsun yazıyorsun

Ek Olarak:

Mürekkep Haber adlı üyeden alıntı

Zaten DMOZ tarafından oluşturulan kurallar mevcuttur. Geriye çok kolay bir şey kalıyor; o da bu kuralları uygulamak.

ok o zaman Kategori Editörlerinin insafına kalın ne diyeyim burdan gelen şikayetler yüzünden 2 ayda 15 yakın editör atıldı sistemden Türkçede editör kalmadı neredeyse demek-ki adamlar haklıymış hepsini editörlüklerini geri vermek gerek şimdi

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

senin benle alıp veremediğin ne anlamadım elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum dmozla bu kadar ilgisizsen neye ilgileniyorsun yazıyorsun

Ek Olarak:

ok o zaman Kategori Editörlerinin insafına kalın ne diyeyim burdan gelen şikayetler yüzünden 2 ayda 15 yakın editör atıldı sistemden Türkçede editör kalmadı neredeyse demek-ki adamlar haklıymış hepsini editörlüklerini geri vermek gerek şimdi

Sadece benmi geçen konuda sana verilen cevaplara bakmadın galiba. Hem diyorsun reklamlı site eklemem sonra diyorsun 2 tane eklemediğim site var. Çok çelişkili. Buna bi anlam getirirsen sevinirim.

cagdaskorkmaz.com.tr

teknoimage teknoimage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)

Oyun Editoru adlı üyeden alıntı

Sadece benmi geçen konuda sana verilen cevaplara bakmadın galiba. Hem diyorsun reklamlı site eklemem sonra diyorsun 2 tane eklemediğim site var s. Çok çelişkili. Buna bi anlam getirirsen sevinirim.

senin kaç kayıtlı siten var dmoz da pop reklam adult reklam sayfanın tamamına yayılmış reklam olursa gene eklemem eklenen bir kategori 1 site var sa da o kategoriden silerim ben tek kategoriye bakmıyorum ama bundan sonra eklenenleri tek tek incelemeliyim gibi

bir arkadaş yazmıştı geçen millet sitelerini ne kadar değerli zannediyor diye bu doğru gibi geliyor artık bundan sonra dmoz yapılan hiç bir şikayet yüzünden 1 kişini bile editörlüğünü duraklatmıyacam editörler kendi zamanların fada karlık yapıyor sitelerini değerlendiriyor onlara saydı duyun saygı duymuyorsanız da şikayet edin

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
DMOZ ile alakalı yıllardır bu forumda asıl olması gereken tavırlardan bahsediyorum. (Mesajlarım arasında DMOZ ile alakalı bir filtreleme yaparak inceleyebilirsiniz.)

Editoryal konularda danışmak istediğiniz konular için özel mesaj gönderebilirsiniz arkadaşlar.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

Metin adlı üyeden alıntı

DMOZ ile alakalı yıllardır bu forumda asıl olması gereken tavırlardan bahsediyorum. (Mesajlarım arasında DMOZ ile alakalı bir filtreleme yaparak inceleyebilirsiniz.)

Editoryal konularda danışmak istediğiniz konular için özel mesaj gönderebilirsiniz arkadaşlar.

editörlük başvuruları ne kadar sürede yanıtlanıyor hocam ? olumlu yada olumsuz durumlarda mail ile dönüş yapılıyor mu ?

Şayet dönüş yapılıyorsa başvuruda bulunmayı düşünüyorum

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al