wmaraci reklam

GoDaddy Hosting

31 Mesajlar 3.661 Okunma
smmexpress

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

"Sınırsız Depolama Alanı. Sınırsız sayıda görüntü ve video depolayın" dediklerine göre izin veriyor :). Fakat tam olarak emin değilim.

Sınırsız Disk Alanı/Bant Genişliği/Web Sitesi Planları. Web Barındırma ve WordPress Barındırma planları en kişisel, küçük işletme ve kuruluş web sitelerinin barındırılması için tasarlanmıştır; bazı planlar sınırsız disk alanı ve web sitesi sunarken biz sınırsız bant genişliği sunuyoruz. Bu, Sözleşme'ye uygun olması koşuluyla web sitenizi çalıştırırken kullanabileceğiniz bant genişliği, web sitesi veya disk alanı miktarı için bir sınır koymadığımız anlamına gelir. Bant genişliğinin, web sitesi sayısının veya web sitenizin disk alanı kullanımının; sunucularımızın, veri depolama alanımızın, ağ yapımızın veya diğer altyapılarımızın kararlılığı, performansı veya çalışma süresi için risk teşkil etmesi durumunda bir VPS'ye veya Ayrılmış Sunucu'ya yükseltmeniz gerekebilir, aksi takdirde web sitenizin kullandığı kaynakları kısıtlamak için işlem yapabiliriz.

https://tr.godaddy.com/agreements/ShowDoc.aspx?pageid=hosting_sa#
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
GoDaddy kullanmak istiyorsanız örnek vereyim kupon kodu ile ucuza yani 1 dolar gibi ucuz fiyatlara .com domain alıpda durduk yere suspend mağduru olanlarda bilirim işin özü sırf ucuza almak için bu firmayı talep ediyorsanız kesinlikle olumlu yaklaşmayın derim lakin kupon kodsuz domain veya hosting alanlarda suspend vb. tarz sorun veya olaylar çoğunlukta yaşanmıyor diye biliyorum.Karar size ait iyi forumlar

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
GoDaddy daha önce kullandım. Kampanya vs. verdiği hostların tamamı neredeyse şişik sunucularda barınan hostlar. Sitem geç açılma sorunu falan yaşıyordu. Ben de iptal ettim. Siz depo olarak kullanacaksanız bilemem. Gene de resmi sunucudan çekeceği için, bendeki sorun sizi de etkileyecektir büyük ihtimalle. Ben genelde host - domain işlerinde ne verirsen onu alırsın olayı olduğunu çözdüm. Ucuz etin yahnisi hesabı. Bana sorarsanız düzgün piyasa şartlarında bir ücretle, kaliteli bir yerden almanız.

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar ben kupon ile hosting almıyorum :). GoDaddy'nin sunduğu fiyattan hosting alıyorum. Yani senelik 840 lira gibi bir bedelden bahsediyorum.

wmaraci
wmaraci

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)

Arkadaşlar ben kupon ile hosting almıyorum :). GoDaddy'nin sunduğu fiyattan hosting alıyorum. Yani senelik 840 lira gibi bir bedelden bahsediyorum.

Öyle yüksek bir miktar parayı destek alabileceğin konuşabileceğin bir firma ile almanı isterim.Herhangi bir sorun veya aklına takılan bir soruda sıkıntı olabilir tr subdomain var diye türk yönetimi olmuyor kısacası bilindik iyi bir firma ile türk firması kastım 7/24 olmasada o fiyatlı bir müşterisine her türlü desteği vereceklerinden eminim doğrusu :)

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Aylık 85 TL civarı bir mebla verebilecek durumunuz varsa direkt olarak sunucu ile girin işe sonradan başınız ağrımasın.

Teklif alarak, yıllık ödeme yapacağınızı belirtirseniz daha iyi teklifler alırsınız forumlarda.

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Aylık 85 TL civarı bir mebla verebilecek durumunuz varsa direkt olarak sunucu ile girin işe sonradan başınız ağrımasın.

Teklif alarak, yıllık ödeme yapacağınızı belirtirseniz daha iyi teklifler alırsınız forumlarda.

Sunucu biraz meşakatli olduğu için bu hosting'e yöneldim :). Sunucularda da disk kapasitesini arttırsam bile bayağı yüksek bir mebla çıkıyor :).

teknomakale teknomakale Teknik Destek Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
https://byethost.com/paid-hosting/paidhostingplans
Ultimate Month paketini kullanıyorum ben kendim video paylaşmıyorum ama barındıran çok tanıdığım var adamlar ücretsiz bir sürü hesap dağıtıyorlar adamlar çatır çatır video şu bu paylaşırken sıkıntı yokta sen para verip alacağın hesapta mı sıkıntı çıkaracaklar hiç zannetmiyorum.

Ek Olarak: Sunucu işine girmeye kalkma bence trafiğin yarın öbürgün yetmez ram'in şişer dünya para istersenler sende vps veya vds sunucu kiralamak kolay mı ?

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)

teknomakale adlı üyeden alıntı

Hostgator ve byethost firmalarını seçebilirsiniz ayda 5 dolara sınırsız domain, sınırsız alan, sınırsız trafik, sınırsız database vb. seçenekleriyle beraber

Kimseyi yanlis yonlendirmeyiniz sinirsiz limitsiz diye bir sey yok satilan paketlerin tumunde bir sinir var film sitesi yada forum sitesi kurun size limitsiz diye sattiklari hostun ilk once file usage hatasi almaya daha sonrada yer acilsin diye eski indexleriniz kaybolmaya baslar.
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

teknomakale teknomakale Teknik Destek Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

isagold adlı üyeden alıntı

Kimseyi yanlis yonlendirmeyiniz sinirsiz limitsiz diye bir sey yok satilan paketlerin tumunde bir sinir var film sitesi yada forum sitesi kurun size limitsiz diye sattiklari hostun ilk once file usage hatasi almaya daha sonrada yer acilsin diye eski indexleriniz kaybolmaya baslar.

Kimseyi yanlış yönlendirdiğimiz yok kardeşim dosya limitleri var sadece bilginiz yok zannedersem 12 yıldır aynı firmayı kullanıyorum onun için biliyorum kaç firmadan hizmet alıp sınırları zorlayıp deneme yaptınız ? Kaç firmayla çalıştınız ? Benim neredeyse işimden dolayı denemediğim test etmediğim hosting firması çok azıdır. Dreamhost, hostgator,byethost,turk.net,radore,natro,butur,alaystr ve bir çoğu cloud teknolojsini paylaşımlı shared hosting sunan öncü firmalardan birinde çalışıyorum ve limitler sadece özellikle hostgator ve byethost gibi ucuz yollu sürümden kazanan firmalarda ise SADECE DOSYA LİMİTİDİR.

Ek Olarak:

Sunucu biraz meşakatli olduğu için bu hosting'e yöneldim :). Sunucularda da disk kapasitesini arttırsam bile bayağı yüksek bir mebla çıkıyor :).

Kardeşim ona buna bakmana gerek yok test edeceksin göreceksin aylık paket sonuç olarak 10-15 tl nerelere gitmiyor için rahat etsin test et

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al