wmaraci reklam
lidertakipci

Bumerang için yardım lütfen!!!

16 Mesajlar 1.883 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ganibey ganibey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
değerli arkadaşlar. bumeranga üye oldum. ancak bir aydan fazla oldu hala bronz üyesiyim. altın seviyesine ulaşmam ne kadar süre alır. ya da ne yapmalıyım. bilgisi olan lütfen yazınız.

wmaraci
reklam

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Sitenizin platin üyeliğe yükselebilmesi için yapılacak destek çalışmalarını Bumerang sayfasından bulabileceğiniz gibi aşağıda önemli başlıkları listeliyoruz.
- Sitesini özgün ve faydalı içeriklerle zenginleştiren
- Sitesini ziyaretçilere daha ilginç ve keyifli kılacak tasarımsal vb. değişiklikler yapan
- Sitesine sık sık içerik girerek güncel tutan
- Şablonlar yolu ile daha fazla trafik gönderen
- Bumerang şablonlarını daha görünür yerlere yerleştiren kullanıcılar,
-Sosyal medyayı aktif kullanan, tüm platformlarda okuyucularıyla etkileşim halinde olan,
-Belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış, belirlenen konu üzerinde güncel paylaşımları bulunan oturmuş bir kitlenin yer aldığı,
- Görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma sunan özgün, yaratıcı tasarıma sahip siteler platin üyeliğe geçirilmek üzere değerlendirilecektir.

• Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
blogspot sayfamı açalı bir ay gibi oldu. ve yoğun bir şekilde özgün içerikler koydum. ayrıca hepsi edebiyat üzerine. arka plan yazıların rengi ve okunaklığına çok dikkat edttim. bumerangın sitemi gözden geçirmesi nasıl oluyor

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

ganibey adlı üyeden alıntı

blogspot sayfamı açalı bir ay gibi oldu. ve yoğun bir şekilde özgün içerikler koydum. ayrıca hepsi edebiyat üzerine. arka plan yazıların rengi ve okunaklığına çok dikkat edttim. bumerangın sitemi gözden geçirmesi nasıl oluyor

Dediklerimi Boomads ekibinin bana yazdiklarini sana söyledim bide orda bi tane değil bir suru şey var onlarda yapman gerekir :):)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Dediklerimi Boomads ekibinin bana yazdiklarini sana söyledim bide orda bi tane değil bir suru şey var onlarda yapman gerekir :):)

Tşk ederim komikbrokoli. oraya da bakayım

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Altın olsan da bir şey olmuyor ki. Kaç aydır teklif gelmiyor ki sitemin asıl aktif olduğu zamanlar. Şimdi gelse ben almam :D

Selamunaleyküm.

• Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

gokenim adlı üyeden alıntı

Altın olsan da bir şey olmuyor ki. Kaç aydır teklif gelmiyor ki sitemin asıl aktif olduğu zamanlar. Şimdi gelse ben almam :D

değerli gökenim kardeş. bende yazarkafeye yazılarımı paylaşmak ve hit almak için uğraşıyorum. bir faydası olur diye. siteniz hangisi hocam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

ganibey adlı üyeden alıntı

değerli gökenim kardeş. bende yazarkafeye yazılarımı paylaşmak ve hit almak için uğraşıyorum. bir faydası olur diye. siteniz hangisi hocam

Ya onlar hikaye kardeşim. Siten ultra süper olacak ki oradan link al. Herkese vermiyorlar platin üyelik falan.

http://www.kansizvampir.com

Az uğraşmadım ama vermediler bir türlü üyelik ben de kaldırdım zaten şablonlarını. 50 tl aldım o kadar başkası yok.
Yazar kafe işini belli miktarda üyesi olan sitelere veriyorlar zaten.

Selamunaleyküm.

• Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

gokenim adlı üyeden alıntı

Ya onlar hikaye kardeşim. Siten ultra süper olacak ki oradan link al. Herkese vermiyorlar platin üyelik falan.

http://www.kansizvampir.com

Az uğraşmadım ama vermediler bir türlü üyelik ben de kaldırdım zaten şablonlarını. 50 tl aldım o kadar başkası yok.
Yazar kafe işini belli miktarda üyesi olan sitelere veriyorlar zaten.

tamam öylese bende adamların şablonlarını kaldırırım. bunu bildiğim iyi oldu. linkimi nerede paylaşssam daha çok ziyaretçi alabilirim güzel kardeşim.

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

Sitenizin platin üyeliğe yükselebilmesi için yapılacak destek çalışmalarını Bumerang sayfasından bulabileceğiniz gibi aşağıda önemli başlıkları listeliyoruz.
- Sitesini özgün ve faydalı içeriklerle zenginleştiren
- Sitesini ziyaretçilere daha ilginç ve keyifli kılacak tasarımsal vb. değişiklikler yapan
- Sitesine sık sık içerik girerek güncel tutan
- Şablonlar yolu ile daha fazla trafik gönderen
- Bumerang şablonlarını daha görünür yerlere yerleştiren kullanıcılar,
-Sosyal medyayı aktif kullanan, tüm platformlarda okuyucularıyla etkileşim halinde olan,
-Belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış, belirlenen konu üzerinde güncel paylaşımları bulunan oturmuş bir kitlenin yer aldığı,
- Görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma sunan özgün, yaratıcı tasarıma sahip siteler platin üyeliğe geçirilmek üzere değerlendirilecektir.

bunların hepsini yapmama rağmen kaydolduğumda altın üye olarak belirlenmişti üyelik tipim. destek e-postasına "yazar olmak" istediğimi söyledim ve üyelik bilgilerini isteyip gerekli işlemleri yapacaklarını söylediler. aradan bir hafta geçmesine rağmen üyelik tipim hala altın üyelik. bende daha fazla kasmayayım zamanla onlar bana gelecektir diye düşünüp şey ettim -.-

sosyal medyada da bayağı aktifim hani...

fb.com/tarifdeposu
twitter.com/tarifdeposu

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al