wmaraci reklam
lidertakipci

Alastyr'i nasıl bilirdiniz?

48 Mesajlar 7.364 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zyx zyx bn Msa gbi drenrkn Ra’lra Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** B**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 137 / 133
  • Ticaret 11, (%100)
Olumsuz yorumlara aldırmadan kesinlikle alışverişinizi alastyr üzerinden yapmanızı öneririm.

wmaraci
reklam

Rakipsiz Rakipsiz Bilgisayar tekniker Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar tekniker
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 6, (%100)
Konu Alastyr olunca konuya dahil olmadan edemiyorum. 6 yıldır Alastyr'den hizmet alıyorum ve bu kalitede hizmeti hiçbir firmada görmedim. Birkaç arkadaş firmayı karalamaya çalışmış. Alastyr'de çalışanların müşteriye yaklaşımı yeter. Ayrıca müşteri kaynaklı sorunlarda da çok kez yardımcı olduklarını yaşayarak gördüm. Teknik konuda bugüne kadar çözemedikleri, çözüm yolu göstermedikleri bir konuyada rastlamadım. Birçok firma sorun sizden kaynaklı diyip geçerken Alastyr ekibi size sorunu ve çözüm yolunu muhakkak söylüyor. Veeee hizmet almaya başladığım o günden bugüne sunucularında toplasanız 20dk kesinti yaşamadım.

Ben olumsuz yorum yapan arkadaşların firmayı kendi inandıkları doğrulara göre yargıladıklarını düşünüyorum.

Alastyr'den gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz. Sabah uyandığımda sitelerim ne durumda acaba dememek için denemelisiniz :)

"İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır."

ziyakgul ziyakgul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Alaystr hiç kullanmadım. Ama küçük ölçekli siteler için denenebilir hakkında çok fazla kötü yorum görmedim. Destek ekibi nasıl bence onu iyi bir araştırın

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
iyi bilirdik

"...bir daha gel, gel samsundan..."
wmaraci
wmaraci

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
8-9 Aydır 3 sitem barınıyor bir defa bakım çalışması oldu ondanda mail attılar gece saatlerinde çalışma yapıldı haricinde bir kesinti vs. yaşamadım destek ekibine amatör diyen arkadaşları anlamıyorum benim her türlü sorunuma yardımcı oluyorlar bir tık uzağımızdalar sanki kesinlikle tavsiye ediyorum.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

temp542 adlı üyeden alıntı

tmm taşladığınız yeter :D zaten w@rez kabul etmiyorar. Başka hosting servisi bulmam gerekli :)

Hiçbir firma w-a-rez kabul ediyorum demez. Siz olsanız dermisiniz?

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)

Mehmet Tahta adlı üyeden alıntı

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Mehmet bey ve ekibi ile yaklaşık 7-8 aydır çalışıyorum 2 gün önce 1 hosting paketi daha aldım ve 4 tane hosting paketim mevcut (1 tanesi arkadaşın başka mailde onuda ben önerdim).

Bir çok soruma sabırla cevap verdiler ellerinden geldiği gibi yardımcı oldular. Bazen anlaşamadığımız konular oldu buda yüz yüze olmadığımız ve iletişim kopukluğundan dolayı oldu. Daha sonra karşılıklı olarak konuyu çözüme kavuşturduğumuz zamanlar oldu. Hız konusunda gayet iyiler. Destek konusunda diğer firmalara göre iyiler. Müşteri isteklerini geri çevirmiyorlar. Uygun fiyata iyi kalite düşünüyorlar. Bence yorumlarda haksız baltalama mevcut. Haksız yorumlar yapılıyor. vBulletin gibi işlemciyi aşırı yoran bir sistemin hız testinden başarılı bir şekilde geçmesi sizce hız konusundaki sorulara cevap değilmidir? örnk: www.forumdasin.com

Bu gidişat devam ettiği sürece tavsiyem hep alastyr.com'dur.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Öncelikle yaptığım yorumlara tepki gelmiş. Evet yaşım genç ama ben burada çocuk çocuk hareketler yapmıyorum. Tabi bu firmaya - bir puan verdiğim için hemen yaşımı sorgulamaya kalkıyorsunuz. Ben şimdi desem bu firmaya hayran kaldım 1 yıldır sizinle çalışıyorum falan filan desem hemen beni teşekkür ederiz, sağ olun , var olun ama kötü söz söyleyince bu çocuk ufak bırakın şunu daha amatör büyüyecek öğrenecek.

İlk önce benim problemim sitenin cpuları %90larda gezmesi ve bu sorunu çözememeleri.

3 Aydır bir şey yok aynı tema eklentiler aynı ( tema: eccepure ) bir gün oluyor site kasmaktan ölmeye başlıyor. Haydi bakalım sorunu soruyoruz temanız çok kötü , çok yer , bilmem ney temacınızla iletişime geçin diyorlar geçiyoruz temacımız full optimize , çok hızlı bir sıkıntı yok. Bir sürü kullanan var temayı onlarda niye yok. Benimde canıma tak etti firmayı değiştirdim her şey çözüldü. Bu kadar basit buda demek oluyor ki AMATÖR ekipsiniz. Laflarınızdan belli. :)

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Alaystr bildiğim kadarıyla hosting işinde iyi bir firma ama kurumsal değil. Ayrıca destek ekipleri yetersiz diye biliyorum.
BertugErdem

kişi bu mesajı beğendi.

News News Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Neredeyse 2 yıldır sitem ALASTYR'de. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım, destek ekibi gayet iyi ve yeterli. Görevi olmayan sorularada ellerinden geldiği kadar cevap veriyorlar.

Normal şartlarda arkadaşın konuştuğu üslup ile sen bir şirkete gidip konuşabilir misin? Anında güvenlik ensene yapışır tekmeyi basar.
Okudum arkadaşın mesajlarınıda, Mehmet beyin mesajlarınıda çıkardığım sonuç,

Arkadaş benim gibi genç fakat bir agresif, sinirlerine biraz hakim olsa her işi çözülür. Mehmet bey güzelce açıklamış arkadaşta bunun yalan olduğuna dair sonradan cevap atmayıp yine atar yaptığına göre haksızlığı bir nebze ortaya çıkıyor.

Mehmet bey firmasını savunabilir, sonuç olarak sen adamların adını delilsiz karalamaya çalışıyorsun, Mehmet Bey delilleriyle gerçek olmadığını kanıtlayıp firmasının kötü izlenim bırakmasını önlemek istiyor. Sizinde belirttiğiniz gibi 10 lira eksilmemesi için çabalıyor.

Ek Olarak:

Burası iyidir, konusunu açsan aynı bu konudaki gibi sayfalarca iyi yorum gelir ;)
https://www.guzel.net.tr/almanya-webhosting.php

Şirket çalışanları arasında genelde böyle bir sorun olmaz ortak anlaşmaya gidilir eğer anlaşma yapılamıyorsa, diğer taraf haksız ise mahkemeye verebilirsiniz denir. İki taraf hakkında da destek sunmuyorum sadece dediğim siz kimsenin yaşına göre konuşamazsınız, 16 yaşında genç bir arkadaşımıza karşı aaa senin yaşın küçükmüş zekan yetmez benimle tartışmaya dercesine yazmış firma sahibi. Benim hosting şirketim tanındık biri olmasa da çok hızlı bir firma ve çok memnunum limitsiz diyen hosting şirketleri video yüklemeye izin vermiyor türk hosting siteleri önce bundan utansınlar bu kadar basit ve net.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al