wmaraci reklam

Adsense ile başım büyük dertte!

20 Mesajlar 2.694 Okunma
wmaraci reklam

coders coders Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web tasarım, grafiker, coder
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Panarogga adlı üyeden alıntı

senin olay baya karışıkmış iyice incelemek lazım kafadan bi şey sölemek olmaz

Özetle; 1 Adet Youtube hesabım vardı(özgün videolarımı eklediğim sorunsuzsuz videolar) Adsense reklamından para kazanıyordum.
Sonra aynı hesabım ile web siteme reklam almak istedim ve bu sorun oldu. :(:(

Aşırı saçma bir sebep.. Nereye kime mail atabilirim? :(:confused::confused:

wmaraci
reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
saçma youtube ile açılan adsense hesabından 100 kerede başvuru yapsan banlanmazki

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Panarogga adlı üyeden alıntı

saçma youtube ile açılan adsense hesabından 100 kerede başvuru yapsan banlanmazki

Kafayı yemek üzereyim 2 haftadır :(:( Bir mail'de atmadılar ki bu konuda :/

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam, olay belli adam diyor ki sen orada satış yapacaksın bize (Adwords'e) reklam vermeyeceksin oldu o zaman diyor. Adwords'e reklam ver sonra adsense başvur. Ya da temiz bir mail ile yeniden başvur. Bizden daha uyanık onlar sitenin e-ticaret sitesinden kaynaklanıyor.. iyi şanslar

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

huseyindundar adlı üyeden alıntı

Hocam, olay belli adam diyor ki sen orada satış yapacaksın bize (Adwords'e) reklam vermeyeceksin oldu o zaman diyor. Adwords'e reklam ver sonra adsense başvur. Ya da temiz bir mail ile yeniden başvur. Bizden daha uyanık onlar sitenin e-ticaret sitesinden kaynaklanıyor.. iyi şanslar

haha ALAKASI bile yok.. ne yanii eticaret sitesi diye kabul etmiyeceklermi? :) saçmalama dostum..

http://i.hizliresim.com/MP1Rz6.jpg burada okumadın galiba. Reddedilmenin adsense hesabına bir zararı yoktur diyor. Ayrıca sözleşmede e-ticaret sitelerinin reklam yayınlamasını kabul etmiyoruz gibi bir durum söz konusu değil. Bu senin uydurman bence :D

Ben adsensemi kurtarmaya çalışıyorum..
Temiz bir mail ile yeniden başvurmak zaten en son iş..

ToR ToR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 148 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense ve ya googlenin bir numarasını bulup arayıp derdini anlamanı öneririm

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Bu işle uğraşan danışmanlar var Google arat benim de kapanmıştı. 500$ gitti. Senin ne kadar kaybın var.

iqhaber.com

xxxmanxxx xxxmanxxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 11 / 14
  • Ticaret 22, (%100)
bende de benzer bir olay oldu..adsense hesabım vardı 10-15dolarda hesabımda vardı..birgün youtubedan da para kazanalım dedik..bir eleman ilan vermiş.. youtuba video yüklenir diye..yükledi..sonra benim adsense hesabı banlandı..aylar sonra yeni bir site aldım..o siteyi kaydettiğim maille adsense başvurdum...adnse açıldı dedi.. siteye adsense kodunu yerleştirdim.. inanın 2 yada 3 kez kendim çalışıyormu şu ansense diye tıkladım.. birgün sonra adsensimin kapatıldığı mesajını aldım..bir türlü adsense ile yıldızım barışmadı nedense.. isim soyad eski hesaptaki ile aynı..acab isimden mi mimleyip kapattılar yoksa 2 tane ben tıkladım diyemi.ben bu işi çözemedim malesef..

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Youtube Adsense hesabınızın ülkesi ile başvurduğunuz Adsense asıl hesabının ülkesi farklı mı? Şunun için soruyorum, eskiden Türkiye hesabı ile açılmıyordu, biz de öyle açmadık zaten. Fakat Google tarafından defalarca reddedildiği halde öyle para kazanma özelliği devre dışı bırakılmadı.

Yani eğer Türkiye'den de Youtube Adsense kabul ediliyorsa bu Türkiye'ye özgü yeni bir uygulama olabilir.

Adsense ile kabulden önce e-posta, ticket desteği almanız pek kolay değil. Forumlar var, orada yardımcı olabilirler ama söyleyecekleri sitenizi politikalarla uyumlu hale getirmek, ya da en iyi ihtimalle sorun ne ise (içerik, tasarım, kodlama, vd.) onu söyleyebilir belki.

Yukarıda bir arkadaş söylemiş değiştirin diye. Evet bu ilk akla gelen çözüm. Ama Youtube Adsense hesabınızda para varsa (200 tl altı) o para yanacak mı o zaman?

Bence önce Youtube ile iletişim kurun. Çünkü ortada iki birbiriyle dolaylı ilişkili kazanç alanı arasında bir ilişki kurulmuş. Bu durum bana biraz keyfi bir uygulama gibi geldi. Tıpkı Adsense veya DMOZ kaydı sırasında konsolosluk vize memuru gibi "iyi memur" "kötü memur" faktörü gibi.

Bir yolunu bulup iletişim kurun, fakat Adsense zor.

Bu arada sitede Adsense Türkiye resmi partnerinin açtığı bir başlık var. Onlar size yardımcı olabilirler gibime geliyor. Çünkü reklam kazanç optimizasyonu üzerine çalışıyorlar, bence onlarla da iletişim kur bu durum hakkında.

Kolaylıklar dilerim. Umarım en kısa sürede hallolur sorun.

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Nihayet 2 haftadır kafayı yediğim sorun düzeldi.. http://wmaraci.com/forum/google-adsense/adsensem-2-aktif-oldu-208579.html#post1213878

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al