wmaraci reklam

Az önce aldığım domainler haber-gazete-oyun

31 Mesajlar 3.193 Okunma
wmaraci reklam

onlysound onlysound Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

voipvip adlı üyeden alıntı

haber anladım hocam hadi 2 de anladım (k) mantığını anlayamadım haber2k tuaf geldi açıkcası hayırlı olsun yinede

2k. İnternet dilinde 2000 olarak geçiyor hocam. Mesela tekil hiti ifade ederken 100.000 demek zor olduğu için 100k deriz. Yani " k " kelimesi üç sıfır olarak düşünebilirsiniz :)

Açıkcası bunu böyle düşünerek yazmadım tabi. Marka Niteliğinde olabilir diye aklıma geldi :) genelde yabancı domain sahipleri çok kullanır. mesela bakarsanız game2k alınmıştır. Games2k alınmıştır :)

Godady domainleri 1 dolar yapınca dayanamadım uzun uzun düşündüm türkiyede en çok aranan kelimeleri keyword olarak kullanıp sonuna 2k ekledim :) 11tlye geldi yani zararı yok belki ileride tutar :D

wmaraci
reklam

voipvip voipvip Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek voip hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
özetle haber sitesini 2k dilinde küçük düşürmüşün :) bu haber sitesi 2k lık yaf girip haber okumayın misali:) şaka bir yana bu kadar özete lüzum yokdu hocam internet dili falan filan vs amac neydi o erbabında sordum tekrar hayırlı2k olsun .com :)

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Şu dünyada keşfedilmeyen çok çok şey var hocam, buna eminim. Türkiye veya dünya, her gün gelişiyor. Her gün farklı bir konu gündeme gelebiliyor. Sosyal medyadan örnek verelim; bundan 2 sene öncesine kadar apaçi dansı dedikleri ve ortada yardırarak video çektikleri şey meşhurdu, sonra als hastaları çıktı mesela. Sanki el verir gibi, herkes herkese meydan okuyor,su döküyorlar falan. Bu güne gelirsek, mesela dublaj uygulamaları piyasayı aldı götürdü. Bunlar daha önce yapılmamış şeylerdi. Eğlence sektöründen örnek verdim. Bu her sökter için geçerlidir bence. Yanlışım varsa düzeltin..

Ek Olarak: Yanlış anlaşılmak istemem Als hastalığı konusunda. Örnek vermemin sebebi amacının dışına çıkılmış olmasıydı
onlysound

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

voipvip adlı üyeden alıntı

özetle haber sitesini 2k dilinde küçük düşürmüşün :) bu haber sitesi 2k lık yaf girip haber okumayın misali:) şaka bir yana bu kadar özete lüzum yokdu hocam internet dili falan filan vs amac neydi o erbabında sordum tekrar hayırlı2k olsun .com :)

hayırlısı olsun hocam :) ileride marka olursa pm atarım :D :p

wmaraci
wmaraci

voipvip voipvip Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek voip hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Sevinirim Açıkcası Marka Olup Bütçeye Ek Gelir Olması İçin Saygılar
onlysound

kişi bu mesajı beğendi.

Okanisli Okanisli sosyallist.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Astsubay
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** İ**
  • Mesajlar 971
  • Beğeniler 0 / 202
  • Ticaret 39, (%97)

onlysound adlı üyeden alıntı

hayırlısı olsun hocam :) ileride marka olursa pm atarım :D :p

Merhaba hocam öncelikle. Diğer mesajlarınızda "bu domainler çok değerlenecek, alibaba.com" örneğini falan vermişsiniz. Evet alibaba şu an domaini satsa çok büyük fiyatlara alınır ancak DOMAİN DEĞERLİ OLDUĞU İÇİN DEĞİL. Domaini site kurup değerlendiren sahibidir.

Yani şöyle ki; sen haber2k domaini alırsın domain çok güzel, değerlensin diye beklersin, adamın biri hfmfyncl.com diye domain alır site kurar güzel içerik, reklam, site üzerinde çalışmalar vs. vs. yaptırır siz hâlâ beklersiniz. Çünkü domain değerlemez.

Nadirdir değerli domain. Şimdi google facebook vs değerli ama onlar güzel domain diye değil, zamanında site olarak kurulmuş ve bu hale gelmiş diye. Yani 15 sene önce biri google.com domainini satın almış ve değerlenmesini bekleseydi bu sene kimse almazdı. Yani diyeceğim o ki domainler, site kurulmadığı sürece değerlenmez.

He ama siz 1$ diye almışsınız, iyi de etmişsiniz ama sırf 3-5 sene bekletirim değerlenir diye aldıysanız BENCE değerlenmez.

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
benim kendi yorumum : tamamen çöp

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Çok gereksiz domainler. Yanlış anlamayın kendi düşüncem

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Televizyon icat edilmeden önce de her şeyin bulunduğu sanılıyordu ama demekki öyle değilmiş neyse ben kaçar geleceğe yatırım yapacak ucanarabasatinal.com :D boş mu acaba
samed18

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)
Dalga geçen veya çöp diyen kişiler oyun,oyunlar,gazete ve haber in aylık aranma hacmine bakıp konuşurlarsa sevinirim. Amacımın satmak olmadığını söylemiştim zaten.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al