freelance iş ilanları

Tık başı para ödeyen reklam şirketi arıyorum.

8 Mesajlar 1.528 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

onlysound onlysound Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)
Arkadaşlar sitem günlük 1.2k-1.5k arası tekil hit var. Günlük sayfa gösterimi 10k -15k arası. Önereceğiniz reklam firması var mı?

wmaraci
reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
adtriplex üstelik reklam verene sen başvuruyorsun onlar onyaladıktan sonra sabit reklam koyabilirsin büyük markalar ile çalışıyorlar admatik var bide ama o gösterim başına şartları üye olunca öğrenirisiniz:)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

macgezgini adlı üyeden alıntı

adtriplex üstelik reklam verene sen başvuruyorsun onlar onyaladıktan sonra sabit reklam koyabilirsin büyük markalar ile çalışıyorlar admatik var bide ama o gösterim başına şartları üye olunca öğrenirisiniz:)

adtriplex tık başına ne kadar veriyor önemli olan o hocam

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
kardeşim üye ol reklam verenlerin listesi var ve oranları sen seçip başvuruyorsun onaylanırsa onlar tarafından sonra onaylayanların reklamlarını sitene koyabileceğin bannerları seçiyorsun sabit bir rakam yok onlarda rekabet ediyor yalnız sitenle alakasız reklam verene başvurma zaten onaylamazlar mesela kadın sitesine tespih satan reklamı alamazsın . herşeyi başkasının tecrübe etmesini beklemeyin üye olun sizde öğrenin film siteleri gibi onların kullandığı reklam firmaları da kısa ömürlü onlara çarpılma yeter :)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 40 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

macgezgini adlı üyeden alıntı

kardeşim üye ol reklam verenlerin listesi var ve oranları sen seçip başvuruyorsun onaylanırsa onlar tarafından sonra onaylayanların reklamlarını sitene koyabileceğin bannerları seçiyorsun sabit bir rakam yok onlarda rekabet ediyor yalnız sitenle alakasız reklam verene başvurma zaten onaylamazlar mesela kadın sitesine tespih satan reklamı alamazsın . herşeyi başkasının tecrübe etmesini beklemeyin üye olun sizde öğrenin film siteleri gibi onların kullandığı reklam firmaları da kısa ömürlü onlara çarpılma yeter :)

hocam öncelikle baktım şimdi fakat dediğiniz gibi tık başına veren yok. Genelde satış başına veya üye olma başına ücret verenler var.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Adtriplex benim bildiğim affiliate. Yani ortaklık programı, tık başına değil satış veya üyelik başına yüzde veriyor.

wellhi4 wellhi4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 26 / 32
  • Ticaret 12, (%100)
tık başına reklam veren adam akıllı yok şu an bende reklam almadım siteye henüz

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
raporlarda ben tık gördüm 18 kuruş hatta şu an site yenilediğim için kaldırdım reklamları her 2 sinide kullanıyordum aslında ama admatic te içerik sabit değil en yaygın reklam ağlarından ama istemediğin içerik olabiliyor o yüzden onu pek kullanmıyordum.
evet affilite bazlılar esas ama bunlar çok kaliteli firmaların reklamı öyle hosting di forex di parfüm dü değil yani gerçekten satış olabilecek firmalardır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al