wmaraci reklam
lidertakipci

Envato hakkında bilgi ve tecrübelerimi paylaşabileceğim bir kitap ..

20 Mesajlar 2.839 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

ThemeLove adlı üyeden alıntı

Anladım, peki tasarımların için adwords reklamı verdin mi hiç?

Hayır vermedim.

Dediğim gibi .PSD ve .HTML parkuru değişik bir parkur.
Wordpress son kullanıcı parkuru, Wordpress kullanabilen herkez o dosyayı alabilir.

.PSD alan kişi , Html bilmesi gerekir, css bilmesi gerekir. ( Kitlesi değişkenlik gösterebilir. )

.HTML alan kişi editörde açıp sitesini düzenleyebilecek kapasitededir..PSD bilmesine ve tasarım yapmasına gerek yoktur, hazır fikri, tasarımı satın alır.
Tercih edilen bir dosya türüdür, %60 kitleye sahiptir.

.WORDPRESS alan kişi ise dediğim gibi son kullanıcıdır.CMS sistemini kullanmayı biliyor ise temayı alır yükler ve dilediğini yapar. .PSD bilmesine .HTML bilmesine gerek yoktur. %90 Kitleye sahiptir.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

ThemeLove ThemeLove Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Hayır vermedim.

Dediğim gibi .PSD ve .HTML parkuru değişik bir parkur.
Wordpress son kullanıcı parkuru, Wordpress kullanabilen herkez o dosyayı alabilir.

.PSD alan kişi , Html bilmesi gerekir, css bilmesi gerekir. ( Kitlesi değişkenlik gösterebilir. )

.HTML alan kişi editörde açıp sitesini düzenleyebilecek kapasitededir..PSD bilmesine ve tasarım yapmasına gerek yoktur, hazır fikri, tasarımı satın alır.
Tercih edilen bir dosya türüdür, %60 kitleye sahiptir.

.WORDPRESS alan kişi ise dediğim gibi son kullanıcıdır.CMS sistemini kullanmayı biliyor ise temayı alır yükler ve dilediğini yapar. .PSD bilmesine .HTML bilmesine gerek yoktur. %90 Kitleye sahiptir.

Güzel bilgi ve cevap.. Teşekkürler..
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

GhostRider GhostRider Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)
Gökhan merhaba, benim fikrim güzel bir kitap ve o kitapla ilgili tartışmaların envato destek gibi tartışmaların yapılabileceği bir site.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

GhostRider adlı üyeden alıntı

Gökhan merhaba, benim fikrim güzel bir kitap ve o kitapla ilgili tartışmaların envato destek gibi tartışmaların yapılabileceği bir site.

Merhaba dostum, bende aynen öyle düşünüyorum :)

Kitap alan arkadaşların sorularına bizzat cevap vereceğim ve doğruları / yanlışları hep beraber tartışabileceğiz.

Soru - Cevap sistemi ile bunu çözerim. Şu anda bir matbaa ile görüşüyorum bu işin bir prosedürü var :) Önce onu çözeyim gelişmeleri burada paylaşacağım.
GhostRider

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

HellBoy05 HellBoy05 Patron Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci / Ekonomist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Ben kesin alırım. Üzerinde çalıştğım tema var ve themeforest göndermek istiyorum bitince nasıl yapılır bilmiyorum kaldıki bir kez alışveriş yaptım ne nasıl kullanılır tam bilmiyorum.
Satın alırım kitabı hocam ben
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Kesinlikle alırım, birkaç tane tema eklemeyi o kadar çok denedim ancak sonuç nafile ingilizcem tam olmadığından gelen mailleri de tam çeviremedim. Tema eklemeyi, ayrıntılarını, olması gerekenleri içeren bir kitap olursa hemen alırım. Hatta kitap çıkarsa mesaj atarsanız sevinirim, internete pek girme şansım olmayabilir ilerleyen birkaç haftada.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Son durum nedir hocam?

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

HellBoy05 adlı üyeden alıntı

Ben kesin alırım. Üzerinde çalıştğım tema var ve themeforest göndermek istiyorum bitince nasıl yapılır bilmiyorum kaldıki bir kez alışveriş yaptım ne nasıl kullanılır tam bilmiyorum.
Satın alırım kitabı hocam ben

burakisci adlı üyeden alıntı

Kesinlikle alırım, birkaç tane tema eklemeyi o kadar çok denedim ancak sonuç nafile ingilizcem tam olmadığından gelen mailleri de tam çeviremedim. Tema eklemeyi, ayrıntılarını, olması gerekenleri içeren bir kitap olursa hemen alırım. Hatta kitap çıkarsa mesaj atarsanız sevinirim, internete pek girme şansım olmayabilir ilerleyen birkaç haftada.

İsa adlı üyeden alıntı

Son durum nedir hocam?

Durumu değerlendiriyorum arkadaşlar, bir yayın evi ile görüşmelerim hala devam ediyor sonuçlanınca buradan bildireceğim.

Kitabımda satışları arttırmanın ipucları, .PSD ve .HTML dosya üretip satışa koyma gibi şeyler yer alacak. WORDPRESS konusunda %100 bilgim yok o yüzden o konuya değinmeyeceğim.

Kitap yanında bir CD kesinlikle olacak, ve kitabı satın alan arkadaşların soru sorabileceği bir platformda düşünüyorum.

Lütfen takipte kalın.
Saygılarımla.

sagocu44 sagocu44 echo $sagocu44; Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ev Erkeği
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 21 / 23
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam themeforest'a katılmak için örnek 2-3 tasarım(html+css/wordpress vs.) ve inceliklerinide anlatan bölümler ayırırsanız kesinlikle alırım.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Kitap yazımına başladım arkadaşlar ..
Takip süreci, gelişmeler ve çıkış tarihi hakkında bilgi almak isteyenler lütfen emial aboneliği sayfasından e-mail adreslerini kayıt ettirsinler.

Link : http://book.gokhankara.net/newsletter/

Teşekkürler, saygılarımla ..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al