wmaraci reklam

Özgecan Aslan cinayetinin abartılması..

15 Mesajlar 2.915 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
Ekşi sözlükte dolanırken bu başlıktaki entryi gördüm. Yazan arkadaş aslında acı ama gerçek konuşmuş. Özgecan kardeşimizin insanlık dışı katledilişi hepimizi derinden yaraladı. Gerçekten çok üzücü bir olay fakat entryde yazanlar çok mantıklı geldi. Hepinizin okuması için paylaşıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

https://eksisozluk.com/entry/49212192
tamerh

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
kesinlikle katılıyorum. siyasete alet eden mallardan tutun feminist bi akım oluşturmaya çalışanlar var. "erkek olmaktan utanıyorum" diye pirim yapmaya çalışanlardan tutunda suçu bütün erkeklerin bütün babaların üstüne atanlar var. Ya kardesim bunu yapan insanlar cani, şerefsiz, ...... ama benim suçum ne. Bende üzüldüm, benimde canım acıdı. Ama yeter!

O kadar yapmacık insanların arasında gerçek farkındalık hareketleri de bana saçma geliyo.
isousluer WampiR

kişi bu mesajı beğendi.

tamerh tamerh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 198 / 178
  • Ticaret 10, (%100)
duyarlılık adı altında herkes ya ego tatmini yapıyor ya da kin duyduğu bir kesime bu vesileyle nefretini kusuyor. kimsenin samimiyetini sorulayamayız elbette ama biz toplum olarak duyarlı olsak zaten hergün onlarca vahşet bu ülkede yaşanmaz.

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Yazıya katılıyorum ancak kötü söz (küfür etmek ) le tecavüz etmek arasında bırakın tecavüzü zarar vermek arasında çook fark var.

Evet maç izlerken bende küfür eden birisiyim o an kaptırıyorum kendimi kime niye küfür ettiğimi bile hatırlamıyorum sonra.

Yada küfür ettiğim adama bir kaç dakika sonra helal olsun dediğim anlarda oluyor.
Hoş bir şey değil ancak bunlarla tecavüz sapıklık olaylarını bağdaştırmaya kalkarsak hemen hemen herkes sapık herkes tecavüzcüdür.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

ibo71 adlı üyeden alıntı

Yazıya katılıyorum ancak kötü söz (küfür etmek ) le tecavüz etmek arasında bırakın tecavüzü zarar vermek arasında çook fark var.

Evet maç izlerken bende küfür eden birisiyim o an kaptırıyorum kendimi kime niye küfür ettiğimi bile hatırlamıyorum sonra.

Yada küfür ettiğim adama bir kaç dakika sonra helal olsun dediğim anlarda oluyor.
Hoş bir şey değil ancak bunlarla tecavüz sapıklık olaylarını bağdaştırmaya kalkarsak hemen hemen herkes sapık herkes tecavüzcüdür.

Aslında yazıda tecavüzle küfür etmeyi kıyaslamıyor. Bu vahşeti işleyenlere edilen lafların ne kadar anlamsız olduğunu vurgulamaya çalışıyor. Yani bir nevi sizin dediğinize çıkıyor.

PiN PiN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 107 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bence de çok abartıldı ve halen abartılmakta. Bu ve benzeri olaylar bu ülkede ilk değil. Belki bardağı taşıran son damla süsü verilmekte ama araya show ve gösteriler de kaçmakta. Suyunu çıkardılar.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

PiN adlı üyeden alıntı

Bence de çok abartıldı ve halen abartılmakta. Bu ve benzeri olaylar bu ülkede ilk değil. Belki bardağı taşıran son damla süsü verilmekte ama araya show ve gösteriler de kaçmakta. Suyunu çıkardılar.

Sadece konu başlığına bakarak yorum yapmayın. Çağlar'ın paylaştığı bağlantının içeriği ile konu başlığı arasında bir ironi var.
Ogulcan

kişi bu mesajı beğendi.

xGhos xGhos Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek YAZILIM & SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 38 / 75
  • Ticaret 5, (%100)
cinsiyetin farketmez tecavüze ses çıkarmazsan yarın senide öperler..

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Kısacası; "Bataklığı kurutmak lazım. Sinekleri öldürmek geçici çözüm"
caglark

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

errorcode errorcode Kullanmıyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı ve Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 124 / 60
  • Ticaret 13, (%100)
Adam deliymis zaten amcasi gecen tvde konusuyordu hic kimse gorusmuyormus ailesinde bunla.
Annesine, karisina vs herkese agir siddet uygulamis 8 yil once bi kaza gecirmis beyni parcalanmis yani agir sizofreni veya baska bir sorunu var. Bunun neden disarda oldugunu sorgulamak lazim en basta. Amcasi utandiklarini ve soyadlarini degistireceklerini soyledi.

Mobilden gonderildi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al